alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Kaliteli Cinsel Yaşam

<< Geri 27-12-2014 21:10

By: Admin

Kaliteli cinsellikle yaşam kaliteniz artar...

Fiziksel olarak aktif olmanız cinsel ilişki sırasında daha aktif ve stressiz olmanızı sağlar.

Araştırmalar fiziksel aktiviteye başlamadan önce cinsel isteksizlik,uyarılmama sıkıntısı yaşayan bayanların egzersizler sonrasında bu sıkıntıları ortadan kalkmış.Sağlıklı bir cinsel yaşantıya sahip olmuşlar.

Şimdi açıklayacağım egzersizler sizlerin sağlığınızı her yönden olumlu etkileyecek ve cinsel yaşamınızı da sağlıklı bir hale dönüştürecek.

1.Tempolu yürüyüş,dans etmek,bisiklet sürmek,yüzmek,koşu kan akışını düzenler,akciğer kapasitesini arttırır,kalp sağlığını olumlu yönde etkiler ve cinsel yaşam kalitenizi arttırır.

2.Minder Egzersizleri:Esneklik ve dayanıklılık sağlar.Şınav ve mekik bu egzersizlerin başında gelir.Seks sırasında vücut ağırlığını dengelemek önemlidir.Yaş ilerledikçe ortaya çıkabilecek kemik ve kas rahatsızlıklarının önüne geçilmiş olur.

3.Pilates ve Yoga:Bu egzersizlerde tüm vücut kaslarınız aktif olarak çalışmaktadır.Kas gücünü arttırıcı yönlü egzersizlerdir.Cinsel yaşam üzerindeki etkilerine geldiğimizde;Stres yaşanmaz,aktiflik artar,herhangi bir şekilde vücut ağrısıyla karşılaşılmaz,uyarılamama sıkıntısı ki başlı başına bir hastalıktır yaşanmaz.Pilates ve yoga fit bir vücuda sahip olmanıza sebep olacağından dolayı kendinize olan özgüveniniz artar ve daha mutlu bir cinsel yaşama sahip olursunuz.

Sağlıklı ve kaliteli bir cinsel yaşam sizin yaşam kalitenizi yükseltir,sağlığınıza sağlık,mutluluğunuza mutluluk katar.Hepinize yüksek kaliteli bir yaşam dilerim.

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler