alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Düğün Günü Yardımcılarınız

<< Geri 02-01-2015 17:43

By: Admin

En yakın arkadaşınız düğündeki yardımcınız...

Farklı fikirlere çok ihtiyacınız yoksa tek kişi seçin.Bu tek kişiyi seçerken iç sesinizi dinleyin,olaya duygusal yaklaşmayın.’Ayşe’yi seçersem Fatma kırılır mı?’ diye düşünmeyin.Sizin için kimin fikirleri daha önemliyse,kimin daha çok yardımcı olabileceğine inanıyorsanız onu seçin.

Seçtiğiniz arkadaşınızla karar verme aşamasında acele etmeyin.Madem kendinize bir yardımcı seçtiniz onun fikirlerine de  önem verin.Örneğin gelinlik seçimi sırasında önce model araştırması yapın daha sonra gelinlikçileri gezin ve vücudunuza uygunluğundan yürüyüşünüzle nasıl durduğuna kadar her şeyi göz önünde bulundurarak karar verin.Arkadaşınıza fikirlerini sizinle paylaşabilme rahatlığı sağlayın.

Ufak tefek ayrıntılar olarak tanımlanan  fakat düğünün genelini ilgilendiren işleri veya işlemleri tamamen arkadaşınıza bırakabilirsiniz.Örneğin davetlilerle ilgili konular,düğün organizasyonu ile ilgili konuları arkadaşınıza devredebilirsiniz.

Arkadaşınıza sonsuz güvenle yaklaşmalısınız böylelikle sizin için en iyisini yapabilsin.Düğününüz telaşınızdan dolayı gelin ve damat olarak sizden çok onun kontrolü altında olacak.

Sizde bir incelik yaparak düğün günü giyeceği elbise ve ayakkabıları ona hediye edin.Çok büyük bir inceliktir bu.

Karşılıksız arkadaşlıklar güzeldir.Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüze bu güzellikleri dahil etmekten korkmayın her şey sizin için daha kolay olacak.

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler