alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Sevgililer Günü

<< Geri 10-01-2015 21:35

By: Admin

Sevgililer Günü Yaklaşıyor...

Şubat ayı takvimin en romantik ayıdır ve romantizm sızlanmalarını kabul etmez.Sıradan bir gün olarak görmeyin sevginizi aşkınızı gösterin.Aranızdaki aşkın alevlenmesini sağlayabileceğiniz bir gün olabilir.Aşkı canlı tutmak için büyük bir gündür,güzel jestlerle değerlendirin 14 şubat’ı.

Birlikte gideceğiniz bir masaj&spa ayarlayabilirsiniz.Sevgilinizi bu şekilde oldukça şımartabilirsiniz.Sıradanlığın ötesine çıkıp birlikte geçireceğiniz harika ve rahatlatıcı bir gününüz olur.

Bayana hediye edilecek bir bakım günü olabilir.

Çift olarak spor salonu üyeliği olabilir.

Film gecesi düzenleyebilirsiniz.Evde yapacağınız ufak hazırlıklarla karşınızdaki insanı çok mutlu edebilirsiniz tek yapmanız gereken hoşlandığı tarzda en iyi filmi seçebilmek.

14 şubat gününe anlam katan tiyatrolar sahneleniyor tiyatro seven bir sevgiliniz varsa çift kişilik bir bilet alabilirsiniz.

Hayata bir mola verebilirsiniz.Minik bir sevgililere özel balayı gibi düşünün bunu.Baş başa herkesten her şeyden uzağa kaçabilirsiniz.

Eğer yoğun olarak işte geçireceğiniz bir gün olacaksa bir öğün zamanınızı sevdiğinize ayırabilirsiniz.Şık bir akşam yemeği olabilir yada evde büyük keyifle yapılacak erkek tarafından hazırlanan bir kahvaltıya uyanılabilir.

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler