alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
27-05-2019 02:34
Başrollerinde Mustafa Üçüncü ve Deniz Irkdaş'ın oynadığı kısa film aşırı derecede küfür eden bir gencin sevdiği kızı kaybetmemek için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Videonun sonu tamamen sürpriz. Bu kadar çok küfür eden tanıdığınız var mı? Olsa ne yapardınız?

* Horon

By : yılmaz kalkan

08-02-2019 12:27
Horon
06-02-2018 14:20
Düğünün yapılacağı yer damatlık seçiminde önemli yer tutar. Bu nedenle dikkatli davranın. Eğer düğün otelin salonunda gerçekleşecek ise damatlık seçimi smokinden yana olmalı.
05-02-2018 10:07
Evlenmek isteyen her insanı tatlı bir telaş sarar. Hazırlıkların sonu bir türlü gelmez. Yemek takımıydı, mobilyasıydı, damat – gelin bohçasıydı, beyaz eşyasıydı derken onlarca masraf kapıyı çalar.

* Kusursuz Düğün

By : Semra Ada

05-02-2018 10:04
Her insan hayatı boyunca hatırlayacağı bir düğün ister. Düğünün kusursuz ve mükemmel olması ise detaylara bağlıdır. Düğün koşturması sırasında bu detaylar mutlaka dikkate alınmalıdır.
03-02-2018 12:09
Evlilik sürecinde yoğun bir koşuşturmacaya giren çiftler için en zorlu dönemeçlerden birisi de düğün salonuna karar verebilmektir. Zira düğün için yapılan tüm hazırlıkların gerçekleştiği nokta olan salonlar, misafirlerin de aklında en çok kalan yer olacaktır.
02-02-2018 15:56
Her çiftin hayallerini süsleyen, en mutlu günlerini aile ve yakın arkadaşları ile de paylaşarak unutulmaz anılar haline gelmesini arzulayan çiftler, düğün olayını değişik bir konseptle gerçekleştirmek isterler. Düğün organizasyonu sonradan ortaya çıkacak sürprizlerle karşılaşmamak için çok detaylı ve titizlikle planlanmalıdır.
01-02-2018 13:49
Kişilerin gelinlik seçerken son moda gelinlikler içerisinden öncelikle vücut tiplerine en uygun olan modeli seçmeleri gerekmektedir. Kişilerin hayal ettikleri mükemmel bir görüntüye sahip olabilmelerinin en temelinde vücut tiplerine uygun olanı seçmeleri yatmaktadır.
07-01-2018 21:50
Dugun gunune az kaldi. Dugun salonunda tum gozlerin uzerinizde olacagini dusundugumuzde akla hemen guzellik ve saglik basligi geliyor. Peki buna hazir misiniz? Hemen soyleyelim hazir degilseniz simdiden baslamalisiniz. Evlilik hazirligi surecinin 1 yil oldugunu ve bu 1 yil suresince neler yapmamiz gerektigi konularindan uzunca bahsetmek istemiyorum ama kisaca neler yemeliyiz ve icmeliyiz bir bakalim. Devami...
14-02-2017 20:19
Tanışma hikayemiz epey enteresan oldu. Emek beni bir gün dans okulunda uzaktan görmüş ve kendi kendine "Acaba bu kız benimle dans partneri olur mu?" demiş. O esnada yanında olan bir arkadaşı, "O kız sana göre çok deneyimli ve iyi bir dansçı, hayırlısı..." demiş
19-08-2016 06:32
Çiçekler ve buketleri düşünmeye her gelinin zamanı olmuyor maalesef. İşte tamda bu zamanda yapay düğün çiçekleri gördüğün gibi imdadına yetişiyor. Birçok düzenlemeleri gerçekçi ve süper ekonomik. Canlı gelin çiçeklerine bütçe ayıramayacaksan yapay gelin çiçekleri kullanabilirsin. Bu yapay çiçekleri, hem gelin çiçeği olarak hemde gelin masa çiçeği olarak kullanman mümkün.
19-08-2016 06:06
Suyun hayatımızda ki önemi saymakla bitmez. Susuz kalan vücut su ihtiyacını organlardan karşılamak zorunda kaldığı için bu da hastalıklara neden olmakta. Günde en az 2.5 litre su içilmesi gerektiği konusunda uzmanlar bizi uyarsada pek dikkate aldığımız söylenemez. Suyun zayıflamamıza yardımcı olmada da hakkını yememek lazım. Düzenli yapılan spor ve diyette yardımcı olarak tüketilen su zayıflama konusunda kolaylık sağlamakta.
19-08-2016 05:44
Beğendiğin farklı çiçeklerin bir araya getirilerek oluşturulabileceği bir gelin çiçeği modeli. Değişik renklerde çiçekleri tek kullanarak yada farklı renklerde çiçekleri bir araya getirerek istediğin tarzda çiçek oluşturmak senin elinde. Gelin buketin fark yaratsın istiyorsan, gösterişli gelin çiçeği tam sana göre bir seçim olacak.
19-08-2016 05:36
Yaptığımız en büyük hatalardan biri makine tam dolmadan çalıştırmak. Tam dolu olmayan çamaşır makinesi gereğinden fazla enerji tüketimi yapmakta. Kullandığınız makinenizin kapasitesini aşmayacak şekilde doldurarak çalıştırmalıyız. Çamaşır makinesi kapasitesine göre doldurulduğu zaman daha az enerji harcar ve 90 derecelik su kullanmak yerine 30-40 derecelik ılık su kullanmak ilk tercihlerimiz arasında olmalı.
19-08-2016 05:25
Yıpranmış sağlıksız saçlara sahipsen, en az 6 ay öncesinden saç bakımına başlaman gerek. Yıpranmış saçlarının eski sağlıklı görünümüne kavuşman için ne kadar erken işlem yaptırırsan o kadar iyi olacağını unutma. Son dakika yapılan saç bakım kürleri, yıpranmış saçlarını onarmaya yetmeye bilir.
14-08-2016 10:27
Düğün telaşı başladı. Düşünülmesi gereken o kadar çok şey var ki hangi birine yetişeceğini şaşırıyor insan gerçekten. Kaçıracağın en ufak ince detay hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir. Bu kabusu yaşamak istemiyorsan kendine bir düğün listesi yaparak gözden kaçırdığın şeyleri yapma fırsatı bulabilirsin.
14-08-2016 10:14
Bana yaptığın sporu söyle, sana saç modelini söyleyeyim. “Yaptığım sporla saç modelimin ne alakası var?” Diyeceksin. Haklısında ama gittiğin mekana, davete, makjına, giydiğin kıyafaete kadar saç modelin nasıl değişim gösteriyorsa, yaptığın spora görede değişiyor. Her sporun kendine has modeli var. Sen hiç koşu yaparken fön çektirip koşuya başlayan birini gördün mü?
14-08-2016 09:49
Evet! Nihayet beklenen gün geldi çattı. O özel günde kusursuz olmak, göz kamaştırmak, bütün gözleri üzerine çekmek her gelinin hayali. Bunun için araştırmalar yapıldı, randevular alındı beklemeye geçildi. Ya saçlar? Onlar için nasıl bir araştırma yaptın, doğru kuaförü seçtin mi?
12-08-2016 04:19
Bitmez biz kadınların çilesi. Birini hallettim derken hemen arkasından bir tanesi gelir. En çokta saçlarımız bizi çileden çıkarmaya yetiyorda artıyor. Uzun olsa bir dert, kısa olsa bir dert. Uzunken kısa olsa keşke diye kısaykende uzasa biran önce keşke diye bunalıma girmekte üzerimize yoktur. Evdendeyken şekilden şekile giren, benim diyen kuaförlere taş çıkaracak modeller yaparken iş dışarı çıkmaya geldiğinde?
10-08-2016 10:39
Sivilce deyip geçmemek lazım. En olmadık zamanlarda çıkıp, canımızı sıktığı çok olmuştur. Görüntü bakımından da pek iç açıcı olduğu söylenemez. Hatta ergenlik döneminde çıkan sivilcelerle arkadaşlarımız az dalga geçmedi. “Güzellik allah vergisi, sivilcelerde kdv'si “ diyerek bizi çileden çıkarma çalışmaları gayet başarılıydı. Çıkmaları ayrı bir dert, sıkınca yüzde iz bırakmaları ayrı.
08-08-2016 08:10
Her geçen gün damat adayları için yeni yeni trendler çıkmakta. Bugün sana damat adayları için yeni trend yaka çiçeklerinden bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim bu trendi uygulayarak klasik damat görüntüsünü yıkıp yenilik katabilirsin.
06-08-2016 05:45
Günlük hayatımızda bizi en büyük dertten kurtaran o muhteşem icat! Çamaşır makinesi. Ne çok kahrımızı çekiyor bizim. Günde 4-5 sefer yıkattığımız çamaşırlara rağmen bir kere isyan ettiğini duydunuz mu? Tabii ki hayır. Peki biz ona gereken önemi, özeni gösteriyormuyuz? Yine hayır.
31-07-2016 10:56
Eşinin sana her şeyi anlatmasını ve onunla iki iyi arkadaş olmayı istiyorsun. Ama eşin adeta kapalı kutu gibi ve sana hiçbir şey anlatmıyor. İyi günde, kötü günde hep yanında olmak istiyorsun ama etrafına ördüğü duvarları bir türlü yıkamıyorsun. Eşin ile iyi bir dost olup olmadığın önemlidir. İlişkin o zaman daha iyi ilerleyecek ve sıkıntılar ortadan kalkacaktır.
31-07-2016 06:11
Herkesin vücut tipi farklıdır. X kişiye uyan kıyafet sanada uyacak diye bir kural yok. Başkasında gördüğün, hoşuna giden kıyafeti giydiğinde, prenses olacağım derken cadıya dönebilirsin. Vücut tipini bilerek giydiğin kıyafetler, tamda görünmek istediğin gibi olmanı sağlar.
28-07-2016 08:55
Evim evim, güzel evim. Bu sözü kim söylemişse gerçekten çok doğru söylemiş. İnsanın evi gibisi var mı? Huzur bulduğun, kendini iyi hissettiğin tek yer.
28-07-2016 07:50
Bir bayanın gardolabını aç bak yok yoktur içinde. Ama bize sorarsan giyecek hiç bir şeyimiz yok. Moda olan ne varsa, ilk bizde olmalı. Uğruna ne mücadeler veiyoruz biz onların ah bir bilseler.
28-07-2016 06:05
Düğün, gelinlik, saç, aksesuar, düğün salonu derken nihayet kazasız, belasız atlattın. Şimdi geldi balayına, onuda atlatırsan senden rahatı yok. Gidilecek yer ayarlandı rezarvasyon yapıldı. Rüya gibi bir tatil seni bekliyor. Ama tabi o valizi hazırlamayı başarabilirsen. Bir haftalık bir tatil yanına ne alacaksın? Tek valiz yeter mi? Ya çok lazım olan bir şeyi unutursan?
25-07-2016 03:36
Düğün yaklaşıyor heyecanın doruk noktasına ulaştı biliyorum. Gelinlik seçimini tamamladın şimdi, sıra konsepte ve gelinliği tamamlayan aksesuarlar konusunda karar verme zamanın geldi. Gelin buketin, saç aksesuarların (saç tokası, şapka, duvak, taç, ) ayakkabın, eldivenine kadar işte tüm detaylar.
25-07-2016 02:09
Bir gelin için düğün gününde farklı olmak, gözlerin hep onun üzerinde olması en önem şey aslında. Hangi gelin istemez ki, yaptığı o kadar hazırlığın herkes tarafından beğenilip takdir edilmesini. Her geçen gün gelin adayları için, yeni trendler çıkmakta. İşte bu trendlerin başında ilk sırada beyaz kına geliyor. Kınalarda ve düğünlerde kullanılan beyaz kına dövme, sezonun en yeni modası.
24-07-2016 10:53
Yaz geldi düğün sezonu canlandı. Peş peşe gelen düğün davetiyeleri,gidilecek düğünler. Tabi bu düğünler farklı yörelerden oluyor. Her yörenin de kendine özgü gelenekleri var. Gittiğin düğünde tam çalan şarkıya,gelin damadın yaptığı dansa kendini kaptırmış giderken bir den gelin ile damadın etrafında toplananların yaptıkları şeylerle şaşkınlık yaşaman bir oluyor. Korkmana gerek yok bunlar her kültürün kendine özgü düğün geleneği.
24-07-2016 08:42
Evet hanımlar! Biz kadınların yaz aylarında en büyük kabusu ne? Evet doğru tahmin kilolar. Kışın sorun olmayan bu kilolar, yaz aylarında katlanarak artıyor. Bu aslında hep bizden kaynaklanan bir sorun."Aman yaz gelmeden veririm nasıl olsa ye gitsin " diyaloğunu kendinle yaşadığın sürece o kabus hiç bir zaman bitmeyecek. Kışın kalın kazakların, uzun tuniklerin altına sakladığın göbeği, yazın saklayacak yer bulmak çok zor ...
23-07-2016 10:45
Evet kızlar! Ne zor değil mi ?Gelin olmak.Her şeyin kusursuz olacak,dört,dörtlük olacak.Düğünü kendin için değil elalem için yapıyorsun çünkü.Onlar memnun kalırsa düğün harika oldu,kalmazlarsa x in düğünü de olmasada olurmuş söylemleri havada uçuşur da uçuşur.
17-07-2016 08:53
Evet sevgili damat adayları.Düğüne az bir zaman kaldı.Bekar geçireceğin son günlerin tadını çıkar bence.Zira çok arayacaksın bu günleri.
10-06-2016 23:08
Bir kova yada geniş bir leğen içerisine ayaklarımızı sokabileceğimiz sıcaklıkta bileğimize kadar gelecek suyla doldurun. İçerisine 1-2 yemek kaşığı kaya tuzu ( annelerimizin turşu yaparken kullandığı tuzdan ) döküp karıştırin 30 dk bu suyun içerisinde ayaklarımızı bekletin ve süre sonunda ayaklarımızı iyice kurulamayı unutmayın. Mantarların en sevdiği yer nemli ayaklardir unutmayın.
25-04-2016 13:22
Düğün telaşı ve evlilik hazırlıkları derken balayını unutmayın. Gideceğiniz yer ülke içinde yada dışarda olabilir. Her neresi olursa olsun bilmeniz gereken cevaplar ve sormanız gereken sorular var. Bu yazımızda sizlere balayı tatilinizle ilgili sormanız gereken 5 soru hazırladık. Bunları sorduğunuzda umuyoruz tatiliniz daha bir keyifli hale gelecek.
23-04-2016 18:55
İlişki durumu karışık dizisinde duyulduktan sonra birden hızla trafik almaya başlayan ''Canım Sevgilim'' şarkısını sözleriyle birlikte sizlere sunmak istiyoruz. Cihan Güçlü ''ama'' isimli şarkısıyla daha önce de oldukça ses getirmişti.
17-04-2016 11:04
Düğün Şarkıları deyip gecmemek gerekiyor. Bazen saatlerce ilk dans sarkimiz ne olsun acaba diye vakit harciyoruz. Bazen kolay yoldan bir onceki hafta gittigimiz dugunden kopya cekiyoruz. Ama yinede yeni bir sarki olsun bizimki farkli olsun dusuncesi agir basiyor. . Bugun size 2016 yilina firtina gibi giren ve ilk dinlediginizde bu sarki tam benim ilk dans sarkim olur diyebileeginiz bir sarkiyi ....
09-03-2016 20:02
Uzun zamandır sosyal medya hesapları üzerinden ki bunlar facebook ,instagram,twitter üçlüsünden başkası olamaz. Ciddi ciddi ''Paylaşmayın sakin'' ''Kopyalayın yapıştırın'' tarzında direktiflerle yapılmış bir uyarı var. Dikkatinizi çekmemiş olamaz.
02-03-2016 10:21
Gece yarısı kapı açıldı eşim; -Ne yapıyorsun burda?’ diye sordu kapının eşiğinden, ‘uyuyorum’ dedim buz gibi bi sesle… Gitti, gelmesi 1 dakikasını almıştı elinde yastıkla… ‘kay yana’ dedi daracık yatakta. ‘ne yapıyorsun?
27-02-2016 08:11
Sonunda o büyük gün geldi çattı. Artık yeni bir başlangıçla dünya evine girmek üzeresiniz. Ama önünüzde çok önemli bir aşama var; düğün. Ne yapacaksınız, nasıl yapacaksınız pek bilginiz yok. Öyle ya daha önce yapmadığınız bir şey. Korkmayın, iyi bir planlamayla mükemmel bir düğün yapabilirsiniz. İşte size birkaç harika ipucu.
27-02-2016 08:09
Mükemmel bir düğünün nasıl olacağını sorarsak vereceğimiz cevap sadece her şeyin planlandığı gibi gittiği bir düğün olur. Bunun için en önemli konulardan biri de düğün bütçesi. Yani eğer bütçenize uygun bir düğün gerçekleşirse ve planladığınız harcamaları tam olarak yapabilirseniz düğününüz büyük ihtimalle hiçbir aksaklığa uğramadan mükemmel bir şekilde gerçekleşecektir.
27-02-2016 08:07
Düğün arifelerinde gelinlik seçimi ne kadar önemliyse gelin ayakkabıları da aslında bir o kadar önemli. Büyük gün gelene kadar birçok konuda titizlikle tercih yapmak gerekiyor. Gelin çiçeğinden takılara kadar her bir parça ve aksesuar bütünlük ve uyum içinde olmalı ki o tarihi günde kimse sizden daha şık olmasın. Herkes kendi düğünündeki en şık bayan olmayı hayal eder değil mi?
27-02-2016 08:06
Değişen çağla birlikte 21. Yüzyılın hayatımıza soktuğu pek çok şey ilişkilerin dinamiklerini de değiştirmeye başladı. Yalnızlığı tercih eden insanların sayısı hayli artarken mutlu ve huzurlu bir evliliğe adım atmak için bazı konularda dikkatli olmak gerekiyor. Bir evliliğe başlamadan önce iki tarafında ne istediğini iyi bilmesi gerekiyor.
27-02-2016 08:04
Malumunuz havalar giderek soğuyor. Bu soğuk havalarda evinizde bahar esintisini hissetmek için yapabileceğiniz çeşitli şeyler var. Eğer evlenecekseniz ve evinizde küçük dokunuşlarla sonbaharı hissetmek istiyorsanız tam size göre birkaç önerimiz var. Toprak tonlarını ve doğanın harika dokusunu evinize adapte edebilir ve sonbaharın ruhunu hissedebilirsiniz
27-02-2016 07:59
Evlilik planları arasında en önemlilerinden biri de balayını nerede geçireceğiniz sorusudur. Çiftler bu konuda karar vermekte ve istedikleri gibi bir otel bulmakta oldukça zorlanırlar. Romantizmi en iyi şekilde yaşayabileceğiniz bir otel bulmak zordur ve bunu sizin için bu yazımızda derledik.
27-02-2016 07:57
Evlilik dünyanın en güzel şeylerinden biridir. Herkes sevdiğiyle mutlu bir hayat yaşamak ister ve her şeyin güzel başlayıp güzel devam etmesini arzular. Ancak bu noktada bir kavram ortaya çıkar, sıklıkla dile getirilen evliliği yürütmek olgusu aslında en genel anlamda zaman ilerledikçe başlangıçtaki değerlerinizi yitirmemekte yatıyor.
27-02-2016 07:55
Düğünün en tatlı ayrıntılarından biri de nikah şekeridir. Uzun bir sürecin sonunda sıra bu tatlı ayrıntıya geldiğinde karar verme aşamasında oldukça eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Diğer pek çok zor kararın ardından bu küçük detay aslında düğününüzün en ince ve en ön planda olan detaylarından...
27-02-2016 07:54
Yeni yılın en güzel gelini olmak istemez misiniz? Tabii ki herkes en önemli gününde ortamdaki en güzel, en şık ve en dikkat çeken bayan olmak ister. Bu kişi gelindir. Eğer biri bu ünvanı gelinin elinden alırsa üzülebilirsiniz. Bu yüzden düğününüz yaklaşmadan önce gelinliğiniz üzerinde düşünmeye başlamanız iyi olabilir. Çünkü emin olun düğününüze gelecek olanlar bile ne giyeceğini şimdiden düşünüyordur.
27-02-2016 07:52
Evliliğin belki de en çok eğlenilen anı kına gecesidir. Günümüzde kına geceleri çok renkli geçebiliyor. Bu önemli geceyi daha da renkli kılmak ve hem kendiniz için hem de konuklarınız için çeşitli ayrıntılar eklemek sizin elinizde. Düğün planlamanızı yaparken kına gecesini ayrı bir başlıkta oluşturmanızda...
27-02-2016 07:51
Düğün günü yaklaştıkça yapılan hazırlıklardan biri de tabii ki davetiyedir. Hangi davetiyede karar kılacağınız kaç adet bastıracağınız, kimlere göndereceğiniz, üzerinde ne yazacağı, bunların hepsine karar vermek ve gereken tarihe yetiştirmek zorundasınız. Bazen doğru davetiyeyi bulmak ya da karar vermek içinden çıkılmaz bir hal alabilir.
27-02-2016 07:48
Bir önceki yazımızda söz merasiminden ve neler yapılması gerektiğinden bahsettik. Bu yazımızda ise bir sonraki aşamadan yani nişandan bahsedeeğiz. Evlilikten önceki en büyük resmi adım sayılan bu aşamada hem kız tarafı hem erkek tarafı artık evliliğe hazırlanmaktadır ve evlilik için kesin karar verilmiş demektir.
27-02-2016 07:47
Her çiftin ayrı bir tanışma hikayesi vardır. Kimileri üniversitede tanışırken kimileri yaşadıkları mahallede görmüşlerdir birbirlerini, kimi çocukluktan tanırken kimi iş yerinde çalışır ve kimileri de filmlerdeki gibi bir çarpışmayla tanışır. Eğer bir birlikteliğiniz varsa ve artık ciddi adımlar atmanın zamanı geldiğine inanıyorsanız atacağınız ilk adım söz kesimi olacaktır.
27-02-2016 07:30
Düğününüzün en önemli anlarından biri de hiç şüphesiz ki kuaför evresidir. Önceden randevu alınır, planlar yapılır, prova edilir ve o gün gelip çattığında kuaföre gidilerek hem saç hem de makyaj yaptırılır. Her şeyin mükemmel olması için büyük bir titizlikle çalışılır. Ama genellikle düğün gibi bazı şeyler planlandığı gibi gitmez.
27-02-2016 07:26
Düğün planlamasının belki de en önemli kısmı bir düğün salonu seçmektir. Tabii öncelikle düğününüzü bir salonda yapmaya karar vermeniz gerekiyor. Salon yerine kır düğünü, havuz başı ya da çeşitli mekanlar tercih edebilirsiniz. Düğün salonunu tercih etmek görece daha ucuz olabileceği gibi risk de...
27-02-2016 07:24
Düğün gününüz yaklaşıyor ve siz hala nasıl bir makyaj yaptıracağınııza ve nasıl bir saç modeliyle dünya evine gireceğinize karar veremediyseniz ve yuvarlak yüz tipine sahipseniz bu yazımızdan sonra karar vermeniz kolaylaşacak. Peki yuvarlak yüz tipi nasıl bir yüz şekli oluyor diye soracak olursanız hemen açıklayalım.
27-02-2016 07:22
Düğün fotoğrafçılığı alanında çok profesonel ve yaratıcı çalışmalara imza atan fotoğrafçılara nadiren de olsa rastlayabiliyoruz. Bu çalışmalar arasında bir tanesi de hayvanları fotoğraflara dahil eden bir Türk fotoğrafçı oldu. Fotoğrafçı sizinle anlaştığı ücretin yüzde 10’unu barınaklardaki hayvanlara ...
27-02-2016 07:19
İnternetle beraber hayatımıza bir çok yeni meslek girdi. Bu meslekler her alanca çalışabilen tarzdan. Yani bir sosyal medya uzmanı her markanın sosyal medya hesaplarını yönetebiliyor. Peki bunun bizim için önemi ne diye soracak olursanız artık evlilğin de sosyal medya uzmanları var. Nasıl mı oluyor? Siz evlenirken biri sizin tüm sosyal medya paylaşımlarınızı geçekleştiriyor. Bunun için bir şirket dahi var.
27-02-2016 07:16
Eğer organizasyonunuzun çok kalabalık olmadan birçok detay barındırarak hem size hem de konuklarınıza iyi vakit geçirme olanağı taşımasını istiyorsanız önerilerimize göz atmanız faydalı olacaktır. Düğün, nişan ve kına gecesi merasimleri için eğer yüz kişilik bir rakam civarındaysa özel tasarımlar yapabilecek, seri üretilebilecek ve ...
27-02-2016 07:14
Damatları kara kara düşündüren pek çok düğün ayrıntısı vardır. Gelinler için düğün mükemmel bir üya gibi geçse de damatlar için bir rüyadan çok daha gerçekçi olabiliyor. Neden mi? Çünkü evdeki hesaba uymayacak pek çok fazladan harcamaya maruz kalabilirsiniz. Bu yazımızda bunlardan bahsedecek ve damat adaylarının dikkatli olması gereken, daha doğrusu gerçekleşebileceğini bilmesi gereken konuları aktaracağız.
27-02-2016 07:12
Evlenmek üzere olan her gelin adayının aklını her şeyden çok kurcalayan bir konu vardır. Hemen tahmin edebilirsiniz, tabii ki makyaj! Sabahın erken saatlerinde yaptırmak zorunda olduğunuz, sonra fotoğraf çekimine ardından da akşama kadar devam eden koşuşturma esnasında terleyecek ve belki de duygulanıp ağlayacaksınız.
27-02-2016 07:10
Düğünlerin vazgeçilmez bir parçası olan düğün fotoğrafları ve düğün hikayesi herkesin gelecekte tekrar görmek isteyeceği anılarını biriktirmenin en güzel yolu.
27-02-2016 07:07
Düğün planlama gerçekten doğru yapılmazsa çok panik yaratan bir süreçtir. Planlamaya başlanırken genellikle en çok kafaya takılan yerden başlanır. Önce o bir hallolsun da diğerleri yapılır zaten diye düşünülür. Mesela gelinler ilk olarak gelinlikle ilgilenirler.
27-02-2016 07:06
Yeni evliler için küçük detaylarla ev dekorasyonunu harika bir hale getirmeye yönelik önerilerimize bu yazımızda da yer veriyoruz. Küçük detayları seven ve pahalı çözümler yerine küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmayı seven biriyseniz bu detaylarla daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
27-02-2016 07:04
İnsanın evi gibisi yoktur. Yeni bir eve taşındıktan sonra kısa süre içinde bu yeni evde bile bir aidiyet duygusu hissedersiniz. Zaman içinde ilk görünümünden çok daha değişik bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu görüntüyü değiştirecek olan ise evinize ekleyeceğiniz küçük detaylar olacak. Mesela bir geziye gittiğinizde bir magnet aldığınız zaman ondan şık bir duvar süsü yapabilirsiniz ve bu tarz küçük detaylarla....
27-02-2016 07:03
Saçınız kıvırcık olsa da dalgaloı olsa da yüzünüze en uygun olan saç modeline sahip olmak her bayanın istediği bir şeydir. Doğal olarak kıvırcık ve dalgalı saçların kesimi diğer saç türlerinden daha farklıdır. Bunun için kıvırcık ve dalgalı saçlara özgü yöntemler kullanılmalı.
27-02-2016 06:58
Sütyen alırken nelere dikkat ediyorsunuz? Sadece tasarıma bakarak karar verenlerden misiniz yoksa ölçülere de önem veriyor musunuz? Mesela 80- 90 gibi ölçüleri biliyorsunuzdur ama bu ölçülerin yanında yazan A, B gibi harfler neyi ifade ediyor? Bilmiyor musunuz? Öyleyse yazımızı okuyarak cevapları öğrenebilirsiniz.
27-02-2016 06:56
Yurtdışında bir süredir yeni bir akım başladı ve hızla yayılıyor. Ülkemizde de son zamanlarda tercih eilmeye başlanan Save The Date akımı nasıl bir şeydir bu yazımızda bunu aktaracağız. Save The Date, yani günü sakla ya da günü kaydet anlamına gelen yakınlarınız için özel olarak hazırlattığınız düğün, nişan tarihlerinizi unutmamalarını sağlayan bir çalışma esasında.
27-02-2016 06:54
Düğün günü yaklaşıyor ve siz de yavaş yavaş saç modeliniz hakkında karar verme evresine geçiyorsunuz. Peki saç modeliniz gelinliğinizle gerçekten uyumlu olacak mı? Eğer emin değilseniz bu yazımızla birlikte bu sorunun cevabını bulabileeksiniz.
27-02-2016 06:53
Takma kirpik çoğu kadının zaman zaman kullandığı bir aksesuar peki en doğru takılış biçimini biliyor musunuz? Eminiz ki ilk denemelerde çoğu kişi tam olarak doğru takamamıştır. Bu aksesuar güzel sonuçlar verebiliyor ancak kullanması hayli zorlaşabiliyor.
27-02-2016 06:49
Bir önceki yazımızda piknik konseptli düğünden bahsetmiştik. Bu yazımızda da bu konseptte kullanacağınız piknik sepetine. Ne sepeti, nereden çıktı derseniz şöyle söyleyelim; siz hiç piknik sepeti bulunmayan piknik gördünüz mü? İşte bu sepet de sizin düğününüzün en ilginç, en renkli ayrıntılarından birisi olacak ve konuklarınız bu sepetlere gerçekten bayılacak.
27-02-2016 06:44
Hem düğünü, hem bekarlığa veda partisni ve kınayı, sözü, nişanı kır düğünü konseptiyle yapmayı düşünenler için yepyeni bir düğün konsepti var. Bu konsept Piknik düğünü! Evet yanlış duymadınız piknik gibi geçen bir merasime ne dersiniz?
27-02-2016 06:42
Eğer yazın bir düğün yapmayı düşünüyorsanız size çok yaratıcı, çok şık ancak cesaret isteyen bir fikir vereceğiz. Suluboyayla boyanmış gibi görünen gelinlik modelleri son zamanlar tercih edilmeye başlandı. Özellikle bu gelinlikle beraber uyumlu olarak tasarlanan düğün konseptinde yine suluboyayla boyanmış gibi görünen davetiyeler ve diğer aksesuarlarla düğünüzün bir rüya gibi görünmesini...
27-02-2016 06:39
Yeni evlenenler için evleri ilk başlarda biraz yabancı gelir göze ve bomboşmuş gibi hissederler. Hemen çeşitli aksesuar arayışları başlar. İşte siz de böyle bir dönemdeyseniz tam size göre kendinizin de yapabileceğiniz basit, pratik, ucuz ancak oldukça şık aksesuarlardan bahsedeceğiz.
27-02-2016 06:36
Düğün fotoğrafçılığı bir meslek haline geldi ve istediğiniz an bir düğün fotoğrafçısı bulabileceğiniz kadar çok bu işi yapan var. Buna artık alıştık ve hepimiz biliyoruz ama peki ya boşanma fotoğrafçılığı? Hiç böyle bir şey duydunuz ya da aklınıza geldi mi? Artık bir boşanma fotoğrafçısı da var.
26-02-2016 07:12
Artık her çift evlenirken düğün fotoğraflarını çektiriyor. Bu düğünlerin ayrılma zbir parçası oldu. Etrafınızaki kişilerin fotoğraflarını gördüğünüzde giydikleri kıyafetleri yadırgayabilirsiniz. Unutulmamalı ki fotoğrafçınız ne kadar mükemmel olursa olsun kötü giyinirseniz fotoğraflarınızı mahvedebilri. İşte size giymemeniz gerekenler listesi;
26-02-2016 07:08
Her kadın mutlaka ayna karşısında kendini incelemiş ve beğendiği, beğenmediği yönlerini belirlemiştir. Özellikle de güzel gördüğünüz detaylarınıza uzun uzun bakmış olabilirsiniz. Emin olabilrisiniz ki siz de en beğendiğiniz kadınlar kadar güzelsiniz. Her ne kadar siz dışarı çıktığınızda...
26-02-2016 07:06
Pek çok gelin adayı düğün hazırlığına ve çeyiz alışverişine nereden başlayacağını kestirmekte ya da karar vermekte sorun yaşıyor. Bu konunun aslında kilit noktası çok belli. O da sizin ekonomik durumunuz.
26-02-2016 07:04
Evlilik tekliflerinde klasikleşmiş bir figür olarak hemen aklımıza yüzük gelir. Peki yüzüğün neden bu kadar önemli olduğunu düşündünüz mü? Yüzüğün kalitesi kaç karat olduğu, ne renk olduğu, tasarımı ne kadar önemli? Peki bir erkeğin sevdiği kişiyi etkilemesi için bu nitelikler çok mu önemli? Elbette ki hayır.
26-02-2016 07:01
Gelinlik alacak bir gelin adayının en çok merak ettiği konulardan biri de gelinlik fiyatlarıdır. Piyasa araştırmasını iyi yapmazsanız acele de etmezseniz düğününüz yaklaştığında acilen bir gelinlik almak zorunda kalabilir ve pahalı bir gelinliği alabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz gelinlik fiyatları yazımızda gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
26-02-2016 06:59
Yalnızca bir tek gün giyecek olsanız da şimdiye kadar almış olduğunuz bütün elbiselerden daha güzel olması gereken bir elbise düşünün. İşte bu sizin gelinliğiniz olacak. Elbette ki bu elbisenin diğer tüm elbiselerden daha kaliteli olmasını istersiniz. Peki bir gelinliğin kalitesinin nasıl anlaşılacağını biliyor musunuz? Bilmiyorsanız yazımızı okuyarak bu soruya cevap bulabilirsiniz.
26-02-2016 06:56
Hepimiz çocukluğumuzda mutlaka bir gelinlik hayal etmişizdir. Genç kızlık zamanımıza geldiğimizde ise bu hayal giderek detaylanmış bir tarza bürünmüş ve bizim stilimizi yansıtan adeta bizim tasarımımız gibi hayalimizde yer alan gelinliklere dönüşmüştür. Zaten bir süre sonra aramızdan bazıları gelinlik tasarımcısı olur çıkar. İşte o insanlar hayallerimizi gerçeğe dönüştüren, bizim stilimizi yansıtan sanatçılar.
26-02-2016 06:54
Oldukça ünlü tasarımcılar tarafından hazırlanan 2016’nın gelinlik modellerini merak ediyor musunuz? İşte size bu senenin moda trendlerini açıkladığımız yazımız!
26-02-2016 06:50
Bildiğiniz gibi hayatımızda bir çok şeyin belirleyicisi mevsimler. Doğal olarak mevsimlere göre gelinlik modelleri de var. Siz de mevsiminizde doğru bir gelinlik seçmelisiniz. Bakın bakalım sizin mevsiminiz hangisi ve hangi detaylara dikakt etmeniz gerekiyor.
26-02-2016 06:48
Yeni yılın modasında puantiyeler oldukça sık görülüyor hanımlar ancak tabii ki bunlar sadece kıyafetlerinizde görmek isteyeceğiniz şeyler, cildinizde değil! Cildinizdeki siyah noktalardan şikayetçiyseniz, cildinizin pürüzlü olduğunu düşünüyor ve ipek gibi bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bakımınızı cilt tipinize uygun olarak yapmanız gerekiyor. Cilt bakımı için İlk olarak dermokozmetik ürünler kullanmanızı öneriyoruz
26-02-2016 06:46
Erkekler için düğün süreci oldukça acı geçebilir. Erkeklerin hiç de hassas olmadığı konularda bir sürü masraf yapması gerekir ve çoğu erkek bu masrafları özellikle de kendisi ödüyorsa neden yaptığına bir türlü anlam veremez. Mesela bir önceki yaz kuzeninin düğünü için aldığı takım elbiseyi kendi düğününde giymemesi için hiçbir sorun yoktur. Alem ne der diye bir soruyu da kendilerine pek sormazlar.
26-02-2016 06:45
Düğün müziği düğünlerin olmazsa olmazlarından biri ve tabii ki dj de öyle. Harika bir kutlama için yaptığınız müzisyen ekibi arayışlarında nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız yazımızı okuyarak nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebiilrisiniz.
26-02-2016 06:39
Gelinler kadar olmasa da damatlar da düğünlerinde kusursuz olmak isterler ve bazı konuları fena halde kafaya takarlar. Tıpkı gelinler gibi damat adaylarının da kusursuz bir görünüm elde etmek için yapabilecekleri çeşitli şeyler var. Mesela kilolu bir damat adayıysanız yapmanız gereken bir kruvaze takım almak.
26-02-2016 06:36
Elbette ki evinizin her noktası sizin için değerlidir. Fakat bazı kısımlarda daha fazla vakit geçirir ve ortak yaşam alanı olarakkullanırız. Buralar oturma odalarıdır. Oturma odalarımızda bir dekorasyona giderken bazı konulara önem vermemiz gerekiyor. Estetik, şık ve rahat bir oturma odası burada sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz vaktin daha keyifli geçmesini sağlayacaktır.
26-02-2016 06:34
Yeni evli çiftlerden bazıları eşyalarıyla ortak bir ev döşemeye karar verebiliyor. Böylebir durumda yeni evinizin eşyalarının uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekiyor ancak bu o kadar da kolay değil. Eğer ikinizin de bir evi varsa ve bu evlerdeki eşyaları kullanarak ortak bir eve geçmeyi düşünüyorsanız önerilerimize dikkat edebilirsiniz.
26-02-2016 06:32
Düğününüzü yaptığınız gece kesinlikle oradaki en güzel kadın sizdiniz. Gelinliğiniz, saçınız ve makyajınızla adeta etrafa ışık saçıyordunuz ancak bu günün sabahına aynaya baktığınızda ve kendinizi makyajsız olarak gördüğünüzde artık eşinizin sizi görmesinden korkabilirsiniz. İşte oldukça yoğun bir gün olan düğün gününden sonra...
26-02-2016 05:50
Evlenecek olanları pek çoğu kararın alındığı ilk dönemlerde hangi işlemleri yapmaları gerektiğini hangi belgeleri olması gerektiğini bilmezler. Bu da gayet normal çünkü muhtemelen daha önce evlenmediniz. İlk bilmeniz gereken müracaata birlikte gitmeniz gerektiği.
26-02-2016 05:48
Düğün hazırlıkları arasında saç kadar önemli olan bir konu da düğün makyajıdır. Nasıl ki düğün saçınızı yaptırmadan önce kuaförünüze sormanız gereken sorular varsa aynı şekilde makyözünüze de sorular sormalı ve cevaplar doğrultusunda biriyle anlaşmalısınız. Ne sormanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okuyarak dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.
26-02-2016 05:46
Gelin adayları için en önemli konulardan biri de gelin saçı modelidir. Uzun zaman önce gelin adayları bu konuyu düşünmeye başlarlar ve karar vermeye çalışırlar. Bu esnada planlı hareket eden bir gelin mutlaka kuaförlerle görüşmeler yapar ve bilgi alır. İşte siz de planlı hareket eden biriyseniz kuförünüzle anlaşmadan önce mutlaka sormanız gereken şu soruları aklınızda tutmalısınız;
26-02-2016 05:45
O büyük teklifi aldınız ve evet cevabını verdiniz. Şimdi ise işin en zor kısmındasınız. Düğününüze bir ay var ve planlamanız gereken bir dünya işlem var. Nereden başlayıp neyi ne zaman yapacağınızı bilmiyorsanız korkamyın. Yazımızı okuduktan sonra bir yıl boyunca ne yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
26-02-2016 05:42
Düğün planlaması yaparken en çok vakit harcatan en zor olan kısımlardan biri de davetli listesi ayarlamaktır. Bazen bir bakarısnız ki davetli listeniz uzayıp gitmiş. Bu noktada nerede duracağınızı bilmeniz gerekiyor.
26-02-2016 05:39
İstanbul’da düğün yapma niyetindeyseniz elbette ki burada düğün yapmak diğer şehirlere göre daha zor. Mükemmel bir boğaz manzarası, binlerce yıllık tarihi yapılar, dünyanın en büyük otellerinden bulunması, eşsiz doğal güzellikler... Liste uzadıkça uzuyor, İstanbul’un düğün mekanları da bu ölçüde fiyatlara sahip doğal olarak. Seçenekler ise hayal gücünüzün üzerinde.
26-02-2016 05:37
Düğün fotoğrafçınızla görüşürken bazı konularda bilgi sahibi olmanız hem ileitşim kurmanızda hem de ne istediğinizi ifade etmenizde faydalı olackatır. Çünkü katalog çekimi, hikaye çekimi, düğün klibi derken kafanız hayli karışabilir.
26-02-2016 05:35
Bu yazımız damat adayları için. Simokinin tarihinden biraz bahsedecek olursak bu şık ve zarif kıyafet 19. Yüzyıl’da soyluların özel akşamlarda giydikleri bir kıyafet olarak ortaya çıktı ancak tasarlanma amacı bu akşamlarda içinlen sigara ve puroların kokusunun asıl kıyafetin üzerine sinmesini engellemek amacıyla giyilen bir ceket olmasıydı
26-02-2016 05:32
Kusursuz bir gelin olmayı herkes ister. Bir gelini kusursuz yapacak etkenlerin başında da şüphesiz gelin makyajı gelir. Peki bir gelin makyajını kusursuz yapan nedir? Cevabı aslında çok basit. Ten renginize göre bir makyaj.
26-02-2016 05:29
Evlendiğinizde hayatın her şeyini paylaştığınız gibi yatak odanızı da artık biriyle paylaşıyorsunuz demektir. Yatak odanızı da buna göre tasarlamanız gerekiyor. İşte yeni evlenen çiftler için yatak odası dekorasyonuna dair birkaç işe yarar ipucu.
26-02-2016 05:27
Evinizi tuttunuz, mobilyalarınızı aldınız ve artık aydınlatma sorunlarınızı çözmeniz gerekiyor. Eğer doğru şekilde aydınlatırsanız mobilyalarnız ve aksesuarlarınız harika görünecek yanlış bir tercih yaparsanız da tüm güzel görüntüyü yitireceksiniz. Bu konuda bilgi edinmeniz doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır.
26-02-2016 05:25
Yeni evli çiftler için mobilya seçmek tam bir kabus olabiliyor. Dayanıklı ve şık mobilyaları nasıl seçeceğinizi iyi öğrenirseniz bu süreç sizin için kabus olmaktan çıkıp eğlenceli bir hal alabilir. Ahşap mobilyalar genellikle üç kategoriye ayrılırlar. Bunlardan biri masif ahşaptır ve genellikle diğer kategorilerden daha pahalı olurlar. Ancak görüntüsü...
26-02-2016 05:23
Eviniz küçükse nasıl dekore etmeniz gerektiğini ve nasıl alan kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız bu yazımız sizin için hazırlandı. Küçük evleri olan yeni evli çiftler için fonksiyonel tasarımlara göz atmanız gerekiyor.
26-02-2016 05:22
Kışın evlenecek gelin adayları için işler biraz daha değişiyor. Bakımınızı yazın evlenmeyi planlayanlara göre daha farklı yapmanız gerekiyor. Tabii kışın işiniz daha zor çünkü hava soğuduğu için vücudumuz yağlanmaya eğilimli oluyor. Bu dönemde tatlı tüketiminiz artabilir ve su içme isteğiniz azalır dolayısıyla kışın kilo almak daha kolaydır.
26-02-2016 05:19
Mükemmel bir düğün için aslında gerekli olan tek şey rahat ve mutlu bir çifttir. Ancak bunun olması için her şeyin kusursuz olması gerekiyor. Yoksa özellikle gelinler için düğün tam bir kabusa dönüşebilir. Çiftler için konuklar aslında onları görmeye gelmiş olmalarına rağmen diğer konuları inceliyorlarmış gibi gelir. Elbette ki her şeyin eksiksiz olması daha güzel olur fakat kimse de aslında detaylarla sizin kadar ilgilenmeyecektir.
26-02-2016 05:18
Düğün bütçesi planlarken aslında başlangıçta her şey net görünür. Bir miktar masraf ilerleyen zamanlarda eklense de bütçeyi tamamladığınızı sandığınızda bir bakarsınız ki minik harcamalar birikmiş ve planlamanızdan çok daha yüksek bir rakama ulaşmışsınız. İşte böyle bir durumla karşılaşmamak için ya da karşılaştığınızda neler yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.
26-02-2016 05:15
Sonunda o günü atlattınız ve hayalinizdeki düğünü gerçekleştirdiniz. Şimdi eşinizle birlikte balayının tadını çıkarma zamanı ama sizin için en doğru yeri seçtiniz mi? Ya da henüz balayınıza vakit var ve bir seçim sürecinde misiniz? İşte en doğru balayı tatilini seçmenin püf noktaları!
26-02-2016 05:14
Bayayınızda yaşayabileceğiniz sorunları önceden bilirseniz bu sorunlara karşı önlem almanız ve yaşadığınızda nasıl çözeceğinize dair fikirler üretmeniz kolaylaşır. Planlamadan rezervasyona, gidişten dönüşe her anında balayı sorunlarını aşmak için yazımızı okuyabilirsiniz.
26-02-2016 05:13
Düğün stresi gelin adaylarını ve damat adaylarını çok zor durumlarda bırakabilmektedir. Bir yandan planlama yapmak, bir yandan planlananları gerçekleştirmek ve öteki yandan gündelik işlerinize ve çalıştığınız işinize odaklanmak çok zor olabilir. Bunun için bazı etkinlikler yaparak stresinizden kurtulabilirsiniz. İlk olarak yapabilecekeriniz arasında...
26-02-2016 05:09
Düğününüzde kullanacağınız çiçekler de bir düğün konseptinin parçasıdırlar. Bu yüzde çiçeklere de çok önem vermek gerekir. Her parça ortaya çıkacak genel konseptin mükemmeliğini destekleyecektir. Bu nedenle çiçekçinize bazı sorular sorarak en doğru kararları almanız mükemmel bir düğün hayalinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olacaktır.
26-02-2016 05:04
Düğünlerin en güzel ögeleri elbette ki gelin ve damattır. Her şey onlar için hazırlanmıştır. Onlar mutlu olmadıktan sonra düğünün hiçbir anlamı yoktur. Erkek için düğündeki aksaklıkların pek önemi yoktur ama bir kadın için düğünün mükemmel şekilde geçmesi gerekir. Dolayısıyla düğün günü yaklaşırken en önemli konulardan biri de...
26-02-2016 00:00
Tarzınız country’e yakınsa rahat ve şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Hem nostaljik hem de modern bir tasarıma olanak sağlayan country tarzı mobilya hem konforu hem de şıklığı aynı anda yakalamanıza da olanak sağlar ve sağlamalıdır.
25-02-2016 04:13
Mükemmel bir düğünün sırrı aslında birkaç küçük ayrıntıda gizli. Düğün gününüzde rahat etmek istiyorsanız önceden bu ayrıntılara dikkat etmeniz yeterli olacak. Peki bu ayrıntılar nedir, mükemmel bir düğünün sırrı nedir diye soracak olursanız size ilk olarak gelin ayakkabıları diyeceğiz. Evet yanlış duymadınız gelin ayakkabılarınız...
25-02-2016 04:11
Günümüzde artık evlenmek bir sanat haline geldi. Buna bağlı olarak düğünün tüm evrelerini iyice tasarlayıp ortaya harika organizasyonlar çıkarmak mümkün oluyor. Kına gecesi de en az düğün kadar önemli olan günlerden biri haline gelmiş durumda. Modern zamanda kına gecesi gelenekleri de modernleşmeye başladı.
25-02-2016 04:08
Bir düğünün en şık bayanının elbette ki gelinin kendisi olması beklenir ama bazen gelinin annesi gelinden de şık olabilir. Siz de kızınızı evlendirirken düğünde şık bir gelin annesi olmak istiyorsanız bu yazımız sizin için.
25-02-2016 04:06
Yeni yılla birlikte gelinlik trendleri de belli oluyor. Bu senenin trendleri arasında neon renkler de yer alıyor. Bu sene ağırlıklı olarak ister kısa ister uzun tüm modellerde canlı renkler gündemde. Neon renklere bezenmiş kıyafetlerde nişanda da rastlıyoruz. Bu kıyafetlerde desenlere, işlemelere pek yer verilmiyor.
25-02-2016 04:02
Damat adayları büyük tekliflerini yaptılar ve hayatlarındaki en güzel kelimeyi duydular; kocaman bir evet! Şimdi hazırlıklar yapıldı ve düğün zamanı geldi. Ancak damat adayları ne yapacaklarını pek bilemiyorlar. Bir gelin adayı nasıl şık olacağını önceden tüm detaylarıyla düşünerek mevimine göre en şık tarzı oluşturabiliyor. Ancak üzülmeyin beyler! Sizin için önerilerimiz var.
25-02-2016 03:56
Malumunuz kış mevsimindeyiz ve çok yaygın olmasa da kışın düğün yapanların sayısı da azımsanmayacak ölçüde. Kış düğünlerini eşsiz kılmanın ise birkaç püf noktası var. İşte kışın yapacağınız düğünü nasıl süsleyebileceğinize dair öneriler.
25-02-2016 03:45
Düğün organizasyonu oldukça zor bir iş. Bazen çiftler bu konuda profesyonel yardım almayı tercih edebiliyor. Siz de böyle bir düşünce içindeyseniz ve fiyatları öğrenecek güzel bir kaynak olsa da yorulmasak diyorsanız aradığınızı buldunuz.
25-02-2016 03:43
Düğün mekanı bir düğünün en önemli parçalarından biridir. Tercih yaparken ince eleyip sık dokumanız gereken parçalar arasında belki de en önemlisidir. Bu nedenle bir mekanla anlaşırken bazı soruları mutlaka sormanız gerekiyor.
25-02-2016 03:39
Düğün planlamanıza başladıysanız balayında nereye gideceğinizi de düşünmeye başladınız demektir. Yurtiçinde nereye gideceğinize karar vermek için yazımızın devamında bahsettiğimiz mekanlara göz atabilirsiniz.
25-02-2016 03:18
Gelinliğin vazgeçilmez unsurlarından biri de gelin takılarıdır. Çok güzel bir gelinliğiniz olsa da yanlış takılar kullanırsanız gelinliğinizin görüntüsü bir anda bozulabilir. Eğer mücevher kullanacaksanız mutlşaka gelinliğinizin yakasına göre alışveriş yapmanız gerekiyor.
25-02-2016 03:17
Bildiğiniz gibi davetiyeniz düğününüzün ilk görülen parçası olacak. Öyleyse düğün bütçenizde, davetiyenin ne kadar yer kaplayacağını bilmeniz yararlı olacak. Eğer siz de düğün bütçesi planlaması yapıyorsanız ve davetiyeye ne kadar ayırmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okuyarak piyasa hakkında fikir edinebilirsiniz.
25-02-2016 03:14
Bir gelini tamalayan en büyük parçalar gelinlik, gelin saçı ve gelin makyajıdır. Düğünden sonra fotoğraflarınıza baktığınızda en planda bunlar olacak. O nedenle düğün günü saçınız ve makyajınız gelinliğiniz kadar mükemmel olmalı. İstanbul’da evlenmeyi planlayan gelin adayları için fiyatları sizin için araştırdık.
25-02-2016 03:12
Her çift yıllar sonra dönüp bakabileceği baktıkça mutlu olacağı harika düğün fotoğrafları ister. Eminiz siz de isityorsunuzdur. Peki bunun için düğün fotoğrafçınızla ne zaman anlaşmanız gerektiğini ve nasıl bir fotorğafçı seçmeniz gerektiğini biliyor musunuz? İşte cevaplar.
25-02-2016 03:10
2016 yılında gelin saçlarında da yeni trend belli oldu. Bu sene abartılı saçlar, görkemli topuzlar ortadan kalkıyor. Bu düz fönlerin kullanılacağı anlamına da gelmiyor tabii. Topuzlar yine farklı bir formda hayatımızda olacaklar ancak balerin topuz gibi modern formlarda görülecek. Gelin başı modellerde dahi ense topuz kullanılmaya başlıyor.
25-02-2016 03:08
Eğer vaktiniz kısıtlıysa gelinliğinize nasıl bir aksesuar kombinasyonu yapacağınızı bilmiyorsanız paniğe kapılmanız normal. Ancak o kadar da korkulacak bir şey yok çünkü bu yazımızın ardından harika kombinasyonlar yapabileceksiniz. En ince ayrıntılar takı seçimlerinde gizlidir ve iyi düşünülmesi gerekir. Şimdi sizin için nelere...
25-02-2016 03:05
Düğününüze az bir süre kaldı ve her şeyin hazır olduğunu düşünüyorsunuz. Ama o da ne? Gelin makyajınıza karar verdiniz mi? Hem düğün mekanınıza hem gelinliğinize hem de saç modelinize uygun olarak yapılması gereken gelin makyajınızın en önemli kriteri de sizin tarzınızı ve ruh halinizi yansıtması.
25-02-2016 02:57
Göz kamaştıran bir gelin olmak her gelin adayının hayalidir. Gelinliğinle nasıl görünmek istiyorsan yapman gereken o görünütüyü yaratacak uyumu yakalmak. Bu da vücut tipine göre bir gelinlik seçmekte yatıyor. Tavsiyelerimizle birlikte siz de kendi vücut tipinize uygun bir gelinlik seçerek göz kamaştırıcı bir gelin olabilirsiniz.
25-02-2016 02:53
Eğer sıradışı balayı seçenekleri arayışı içindeyseniz size özel listemize göz atabilirsiniz. Küba’dan Bangkok’a kadar farklı bölgelerde oldukça farklı deneyimler yaşayabileceğiniz sıradışı balayı yerleri yazımızda yer alıyor.
25-02-2016 02:48
Eğer balayınızı yurtdışında yapmak istiyor ancak vize problemleriyle uğraşmak istemiyorsanız nerelerin vizesiz kabul ettiğini bilmeniz gerekiyor. Sizin için araştırdık ve vize gerektirmeyen en güzel balayı şehir ve ülkelerini listeledik.
25-02-2016 02:44
Hepimiz özel günlerde hediye almayı severiz. Tabii hediye almak denince akla ilk olarak birinin bize hediye alması gelebileceği gibi, bizim de sevdiklerimize hediye almamızı anlayabiliriz. İlk şık elbette ki zor bir durum değil. Sonuçta hediyeyi seçme işi bize düşmeyecek değil mi? Ancak birine hediye almak bazen içinden çıkılmaz bir hale gelebilir.
25-02-2016 01:00
Balayını adına yakışır bir şekilde geçirmek için en kolay çözüm buna görebir otel seçmektir. Evinizde bir sürü zaman alıcı uğraşla vakit geçirmek yerine iyi bir otel seçip balayı tatilinizi en romantik şekilde geçirebilirsiniz.
21-02-2016 16:16
"Yıldönümümüz olan bugün,en sevdiğim kentlerden biri olan Brüj'de, bu şahane çiftlikte Fırat Parlak ile,beraber bir hayat temennisine imza attık. Mutluluğumuz için kalbinden iyi temenniler geçiren herkese binlerce teşekkürler..."
19-02-2016 05:07
Kıvanç Tatlıtuğ Paris'te Evleniyor. Stilist sevgilisi Başak Dizer ile dünya evine girecek olan ünlü manken ve oyuncu Paris'e bir hafta önce gitti.
17-02-2016 04:44
Los Angeles'ta herkesten uzakta yapilan nikah toreninde az sayida davetli vardi.
07-01-2016 22:53
Eğer size göre düğün fotoğrafı çektirmek için dışarı çıkmak iyi bir fikir değilse stüdyoda düğün fotoğrafları çektirmekte bir seçenek. Bir AVM’de düğün fotoğrafı çektirmekte bir fikir ve bunu yapanların olduğunu unutmayın. Aklınıza gelebilecek her yerde olmasa bile birçok yerde örneğin bir pastanede de düğün fotoğrafı çekilebilir.Düğün fotoğrafı çektirmek için en çok tercih edilen alanlar tarihi mekanlardır diyebiliriz.
07-01-2016 19:01
Örneğin havuz başı düğünlerde havuzun ortada bulunması nedeniyle misafirler dağınık şekilde yerlerini alacak ve burada birileri mutlaka sonradan lafını edecekleri bir görüş açısına sahip olacaktır. Tabi seçeceğiniz alanın son haline karar vermeden önce oturma planı yaparsanız bu sorunu aşabilirsiniz. Hemen hemen her düğünde fazladan davetlinin gelmesi ihtimali vardır bunu unutmayın.
07-01-2016 03:02
Nişanlınızın karşısında güçlü bir kadın olduğunuzu göstermelisiniz. Kendinize güvendiğinizi ezik olmadığınızı göstermeniz sizden etkilenmesini sağlayacaktır. Hem kendine güvenen bir kadının karşısında ne durabilir ki nişanlınız buna karşı koyabilsin. Bu sizi kıskanmasına bile sebep olacaktır.
07-01-2016 02:25
En iyi çözüm tarışma başladığı anda olay mahalinden uzaklaşmaktır. Bu yenilgi değil aksine bir kazançtır.Çünkü gittiğiniz yer sadece sinirlerinizin yatışmasını sağlayacak kadar uzak bir yer olduğu için sorun etmek yersiz olur.Zaten nasılsa ömür boyu birlikte olacaksınız. Yarım saatliğine dışarı çıkmak evliliğiniz için en iyi karar olabilir. Denemesi bedava.
07-01-2016 02:09
Artık kendi ayaklarınız üzerinde durabiliyor ve sevdiğiniz kişiyle ciddi kararlar alma aşamasına geçtiğinize inanıyorsanız pek çok şey hakkında da ciddi olarak düşünmeniz gerekiyor demektir. Birlikteliğiniz, birbirinizi uzun zamandır tanımanıza olan sağlayacak bir seviyeye ulaştıysa artık büyük bir ihtimalle aklınızda şüphe kalmamıştır ve sevdiğiniz kişiyle evlenmeye kararlısınızdır.
27-12-2015 05:25
Ünlü isimlerin burçları neler acaba diye merak edenleriniz mutlaka vardır. Dizi oyuncuları ve mankenler , şarkıcı veya sporcular. Biz bu makalemizde sizler için Türkiye'de ünlü olan kişilerin burçlarını derledik.Umarız beğenirsiniz.
11-12-2015 02:56
Bölgesel olarak anında kilo vermenin tek yolu liposuction denilen yöntemdir hanımlar. Ama biz size koşu yapmayı öneriyoruz.Yürümeyin koşun. Bu sayede kilolarınız feci şekilde hızlı eriyecektir. Eğer birazda ağırlık çalışırsanız vücudunuzun ıstediğiniz yerini istediğiniz gibi ...
28-11-2015 08:42
2016 damatlık modelleri göz kamaştırıyor. Siyah ön planda...
28-11-2015 08:40
Feminist akımının modası olan Vintage yeniden canlanıyor mu?
27-11-2015 09:06
güne sağlıklı ve enerjik başlamak için mutlaka bunu yapın!
27-11-2015 09:03
Country dekorasyon tarzıyla mükemmelliği yakalayın...
25-11-2015 11:41
Klasik dekorasyonun modern dekorasyondan farkı..
25-11-2015 11:38
Melek terapi nedir? Nasıl şifa sunuyor? Yazımızda...
24-11-2015 09:17
Balayına gitmeyi hayal edebileceğiniz egzotik yerler...
24-11-2015 09:15
Bir erkek sizden hoşlandığında ne yapar? Öğrenin!
23-11-2015 09:21
Doğru hediye alma rehberiniz! Sevgiliye ne hediye alınır?
23-11-2015 09:19
Çocuk odası alırken aman dikkat edin! Çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atmayın.
19-11-2015 00:14
Limonun bilinmeyen faydaları yazımızda. Limonun iş performansınızı arttırıcı etkileri.
19-11-2015 00:11
Güzel olmak için dikkat etmeniz gereken 4 önemli kriter! Gözü boyadıysan dudak kalsın. Dudağı boyadıysan gözü bırak. Ya da dengeli bir şekilde süreceğini sür.
17-11-2015 01:21
Basketbolun inanılmaz faydaları...
17-11-2015 01:17
Gürültü insana zarar veriyor. Sesten evde kurtulmanın bari bir yolu olmalı...
16-11-2015 08:40
Dekorasyonda beyazın ışıltısından vazgeçmeyin! Dekor ve beyazın hikayesi...
16-11-2015 08:36
1970'li yılları kıyafet modası yeniden sahnede!
15-11-2015 11:37
Evinizde şık duracak halı modelleri burada!
15-11-2015 11:35
Sıcak su içmeden evden çıkmayın!
14-11-2015 10:45
Bamyanın bilinmeyen faydaları...
14-11-2015 10:42
Duvarlarınızı en güzel posterlerle süsleyin. Farklı bir dekorasyona sahip olun.
11-11-2015 10:15
Uzak durulacak erkek tipleri hangileri? Yazımızdan hemen öğrenin!
11-11-2015 10:10
Evlenmeden önce neye dikkat etmek gerekir? Biliyor musunuz?
10-11-2015 01:12
Bekarlığa veda gecesi sırları burada!
10-11-2015 01:03
Saç ekimi yöntemi sayesinde gür saçlara sahip olun! Acısız ve sızısız fue saç ekimi yöntemi.
20-10-2015 05:40
Evlenmeden önce evinizi döşemek için alışverişe çıkacaksınız. Bütçenizi belirlediğinizi varsayıyorum. Gelin ne alacağımızı öğrenelim.
20-10-2015 05:34
Evlerinizde veya ofislerinizde farklılık yaratmak aslında çok kolay! Unutulan bir kültürü hatırlayarak bunu yapabilirsiniz.
17-10-2015 05:18
Mobil teknolojiler giderek gelişim gösteriyor. Ünlü markaların bu gelişimi tetikleyici çalışmalar içerisinde önemli bir konumda oldukları ifade etmek gerekir
17-10-2015 05:10
Muhteşem 3D duvar kağıtları tasarımıyla duvarlara yenilik ve estetiklik geliyor.
15-10-2015 04:30
Anne ve baba olarak beşik almadan önce mutlaka bilmeniz gerekenler var. Yazımızdan dikkat etmeniz gerekenleri öğrenerek bebeğiniz için daha iyi bir beşik alabilirsiniz.
15-10-2015 04:22
Evlendikten sonra yurtdışında balayı yapmayı düşünen kişiler, Amsterdam kentini seçebilirler. Özellikle çok fazla balayı zamanı olmayanlar bu şirin kentte güzel bir balayı seyahatine imza atabilirler.
15-10-2015 04:18
Hayat tarzınız ve yaşamınız düğünü nerede yapacağınız konusu direk etkiliyor. Bu bir sarayda da olabilir, mütevazi bir düğün salonunda da…
15-10-2015 04:12
Her kadının merak ettiği sorulardan birisi budur. Gebelik süreci içerisinde egzersiz yapmanın faydası veya zarar var mı? Bu yazımızda buna cevap vereceğiz.Gelin adaylarımız ve yeni evli çiftlerimizin merak ettiğini bildiğimiz bu konuyu dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıstık.
14-10-2015 03:07
Evlilikte bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Ancak eşlerin bu sorunları fark edip hızlıca çözmesi gerekir. Bu durum bazen başarılı bir şekilde gerçekleşmez ve evlilik bir zehre dönüşebilir.Sorunlar ve kurtulmak için çareler...
14-10-2015 03:03
Hayat akıp gidiyor. Üniversiteleri oyup bitirdiniz. KPSS sınavını kazanıp, zorlu mülakatları geçip memur oldunuz. Geriye evlenmek kalıyor... Peki ilk buluşma nasıl olacak?
14-10-2015 02:58
Çocuklarımızın bizim her şeyimiz, öyleyse onların odalarına alacağımız her şeyin kaliteli ve sağlıklı olması gerekiyor.
14-10-2015 02:55
Evlerin en ihmal edilen yerleri banyolar. Daha çok aile bireyleri tarafından kullanıldığı için pek fazla önemsenmiyor. Ancak son zamanlarda banyo dekorasyonuna dair üretilen mükemmel tasarımlı aksesuar ve ekipmanlar, banyo dekorasyonunu birden değiştirdi.
14-10-2015 02:51
Herkes sporun güzelliğinden bahsediyor. Bizde buradan sporla ilgili faydalı bilgilere yer veriyoruz. Ancak sporu faydalı olabilmesi için sürekli yapılması gerekir. Bir ay yap, sonra bir sene yat işiyle egzersizin faydasını görmek asla mümkün değildir.
14-10-2015 02:46
İnsan için uzun yaşamak ve sağlıklı yaşam sürmek en büyük arzulardan birisidir. Bu nedenle birçok kişi, zayıflamak ve sağlıklı yaşamak, birçok kişi de kaslı bir vücuda sahip olmak adına egzersiz yapıyor. Herkesin derdi ve amacı farklı olsa da, egzersizin insanda meydana getirdiği sonuçlar aynı. Sağlık, dinamizm, huzur ve mutluluk…
13-10-2015 05:01
Oturma odası dekorasyonu modası trendleri arasında beyaz köşeli koltuklar var. Sizde bu koltuk modeli sayesinde lüks ve modern bir oturma odasına sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.
13-10-2015 04:56
Düğün planlarını kendiniz yapmanız halinde büyük bir stres yaşarsınız. Bu stresi yaşamamanız için organizasyon firmalarına müracaat etmeniz en isabetli tercihtir.
13-10-2015 04:46
Yatak odası dekorasyonu çok önemlidir. Aşkınızı daha iyi yaşamak için yatak odanızda kırmızı renklere yer açın! Estetik, modern ve lüks bir yatak odasına sahip olun.
13-10-2015 04:37
Kiloların nedeni stres. Ne kadar spor yapsanız da yapmasınız da, stresi yenmeden kiloyu yenemezsiniz.
13-10-2015 04:16
Zamanımızın çoğu işyerinde geçiyor. Uygun bir eş aramaya kimsenin vakti yok. Buda insanları online evlilik siteleri gerçeğine yönlendiriyor. Bugün birçok evlilik sitesinin milyonları bulan üyeleri var.
15-09-2015 14:08
Tırnak törpüleme ve tırnak diplerini geriye itme adımlarından sonra sıra geldi ellerinizi kremlemeye. Ellerinizi, parmak uçlarınıza masaj yapacak şekilde kremleyin ve ardından fazlalıkları kağıt havlu ile alın. Tırnak kenarlarınız için özel üretilen yağları da kullanabilir ve bu sayede manikürünüzün daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.
15-09-2015 13:36
“Niş nedir?” dediğinizi duyar gibiyim. Hâlbuki hepimizin yakından tanıdığı, birçok iç mekânda denk geldiği bir şeydir niş. Gelin şimdi hep birlikte dekorasyonda niş etkisinden, nasıl kullanıldığından ve kullanılabileceğinden bahsedelim.
15-09-2015 12:59
Oje sürmek, bir ön hazırlık gerektirir. Nasıl mı? Oje sürmeye başlamadan önce ellerinizi ve tırnaklarınızı dezenfekte etmelisiniz. Bu, hem tırnak aralarındaki olası kirlerin yok edilmesi hem de ojenin daha kalıcı hale gelmesi bakımından son derece önemlidir. Bunun için ellerinizi sıcak su ve lanolinsiz bir sabun yardımıyla güzelce yıkayın ve kurulayın.
02-09-2015 05:23
Yatak odanızı aydınlatırken, genel aydınlatmaya yan ışık kaynakları eklerseniz, odanız içerisinde sıcak bir etki yaratmış olursunuz. Bunun dışında sizlere verebileceğimiz bir tavsiye de; odanızda kontrast ışıklar ve spot lambalar kullanmanızdır. Çünkü kontrast ışıklar, mobilya ve kumaşların dokusunu; spot lambalar ise, birlikte kullanıldığı nesneleri ön plana çıkaracaktır.
31-08-2015 20:26
Günümüzde gelin ayakkabısı modellerine baktığımda, önümüze çok geniş bir ürün yelpazesinin sunulduğunu rahatlıkla görebiliyorum. Üstelik bu artık sadece ayakkabı alternatifleriyle de sınırlı değil; gelinler kendi tarzlarını yansıtan gelin ayakkabılarını kimi zaman tasarımcılara yaptırabiliyor, kimi zamansa tamamen kendi el emekleriyle kendilerine has ayakkabılarını yaratabiliyor. Emin olun bunu kendiniz de yapabilirsiniz.
21-08-2015 14:28
İnsan hayatının en önemli süreçlerinden birisini, evleneceği zaman yaşar. Bu sürecin en önemli duraklarından biriyse, düğündür. Düğünün mükemmel bir şekilde geçmesi ve sonlanması adına mükemmel bir organizasyonun yapılması son yıllarda önemini daha da artırmıştır.
21-08-2015 02:57
Öncelikle nişana kaç kişi geleceğinin iyi belirlenmesi gerekir. Eğer sadece aileler arasında bir organizasyon yapılacaksa, bütçenize uygun bir nişan pastasıyla yırtabilirsiniz. Ancak kalabalık bir davetiye listesi söz konusuysa,
21-08-2015 02:40
Şarkıdaki kaynananın ölümüne sevinen gelin profili, manilerde ve hatta şiirlerde de yer alıyor. Kaynana gelin çatışmasının önceleri ne derece şiddetli olduğunu, şarkılardan ve manilerden anlamak mümkün oluyor. Ancak günümüzde dediğimiz gibi kaynana ve gelin arasında bir huzursuzluk ve çatışma yoktur.
21-08-2015 02:30
Madem gelinin elinde bir şey duracak, o şeyin basit olması ve anlamsız kalması biraz saçma oluyor. O olmadan asla gelin dışarıya çıkmayacaksa, ona biraz renk ve can vermek doğru olmaz mı?
20-08-2015 17:19
Nişan kıyafeti seçerken öncelikle göz önünde bulundurmanız gereken etken, nişanınızı nerede yapacağınızdır. Yani kıyafetiniz, nişan yüzüklerinizi takacağınız mekânın koşullarına göre şekillenmeli.
06-08-2015 22:56
Girdiğimiz büyük marketlerde satılan meyve, sebze, balık, et, sandviç ne varsa hepsi birinci sınıftı. Raflar düzenli ve herşey pırıl pırıldı. Bagaj sıkıntısı olmasa tüm paramızı ev alışverişi için harcayabilirdik o derece gözümüz döndü. Ama mecburen sadece taşıyabileceğimiz kadar sos aldık, birkaç paket de noodle.
06-08-2015 13:50
O akşam karısı mutfakta akşam yemeğini hazırlarken adam işlemi uygulamaya koymuş. 30 adım uzaklıktan karısına normal bir konuşma tonuyla seslenmiş ; Hayatım yemekte ne var? Cevap yok
21-06-2015 16:24
İlk gün 12 saatlik yolculuktan sonra yorgun ama mutlu bir şekilde Bangkok’a indik, nemli bir hava ve orkideler bizi karşıladı. İlk gördüğüm pembe, mor, yeşil, mavi rengarenk taksiler oldu. Kısa bir beklemeden sonra yine uçakla 1,5 saatte Phuket’e gittik. Uçakta yorgunluktan uyuklarken bu gün artık benden hayır gelmez diyordum ki o ne?...

* Ebru ve Serhan

By : admin

13-06-2015 06:56
Tarih: 2012 Nisan ayı, yer: Roma-Aşk çeşmesinin önü. Öyle kalabalık ki zor bela kendimize yer açıp Çeşmeye para atıp dilek dileme telaşındayız. Ama o da ne, ben ne dileyeceğimi, parayı hangi elimizle atacağımı (böyle bir ritüel varmış sağ elinle sol omuz üzerinden para atılıyormuş) filan düşünürken tam o anda Serhan'dan evlenme teklifi alıyorum :)
02-06-2015 05:51
Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Nurgül Yeşilçay'in Instagram'da paylaştığı makyajsız fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi. Yeşilçay, fotoğrafının altına "İstanbul, İstanbul olalı böyle poz görmedi" seklinde not duserken cirkin kadin yoktur makyajsiz kadin vardir mesaji verir gibiydi.
19-05-2015 23:17
Her zaman gelin ve kaynana arasında bir sürtüşme var olagelmiştir. Yada bu şekilde bir algı sürekli yaşatılmıştır. Gerek manilerde, gerek hikaye, film ve dizilerde gelin ve kayana arasındaki uyuşmazlık ve muhalif tavır işlenmiştir. Bunun birçok sebebi olsa da, gelin ve kaynana arasında sıkı bağ ve sevgi olduğu gercegini gormezden gelemeyiz.. Gelin ve kaynana arasında geçen bu sıcak ilişkiye dair birkaç söz getiriyoruz ekranlara.
19-05-2015 22:57
Düğün gününe yaklaşık bir hafta gibi bir zaman kaldığında, daha güzel görünmek içi yüzün makyaja hazırlanmasına başlanmalıdır. Bunun için gelinlerin yapabilecekleri şeyleri şu şekilde sıralayabiliriz.
19-05-2015 19:55
Bilindiği gibi instagram fotoğrafların paylaşıldığı bir platform. Kısa sürede milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan uygulama facebook tarafından 1 milyar dolar karşılıgında satın alındı ve hızlı yükselişini sürdürdü. 2014 sonu itibariyle twitteri geçerek 300 milyon kullanıcıyı aştı. Bu yazımızda sizlere instagramda beğendiğiniz bir fotoğrafı bilgisayarınıza nasıl download edebilirsiniz onu anlattık.
12-05-2015 02:25
Daha özgün ve gösterişli düğün hazırlıkları, mükemmel bir düğün için aylar öncesınden başlayan hazırlıklar ve benimki farklı olsun çabası hep o güzel gün için.Düğün arabaları içinde bu duruma dikkat edilmesi gerekli sanırım.. Eğlenceli ve o güzel günde yazılabilecek ilginç, komik, romantik gelin arabası yazıları var. Birkaç tane örnek vermek gerekirse…
09-05-2015 19:03
Evlilik insan hayatının en önemli süreçlerinden birisi.Bu sürecin en önemli duraklarından biriyse, suphesiz guzel bir düğün. Düğünün mükemmel bir şekilde geçmesi ve sonlanması adına mükemmel bir organizasyonun yapılması hepimizin istegi ve hayali.Peki düğün salonu seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda fikriniz var mı? Okuyun.
08-05-2015 18:04
Kadınlar günde kaç kez yalan söyler ya da bir yılda ortalama kaç kez ağlar? İşte kadınlarla ilgili bilmediğiniz bilgiler...
08-05-2015 17:58
Yataktan kalkar kalkmaz bedenimize verdiğimiz zarar, gün içinde yorgun ve keyifsiz hissetmemize neden oluyor. Peki genellikle bilmeden yaptığımız bu hatalar neler?
08-05-2015 17:51
Düşük enerjiye bağlı adaptasyon ve yorgunluk gibi problemler yaşıyorsanız, buz küpü kullanılarak uygulanan bu yöntem çok işinize yarayacak!
08-05-2015 17:46
Hediyeler, iltifatlar, mum ışıklı yemeklerle ilk günkü heyecanı öldürmemeye çalışıyoruz. Peki bu 'aşkı öldürmemek için' yapılanlar işe yarıyor mu? Yoksa bütün bu çabalar boşuna, hatta zararlı mı?
08-05-2015 17:36
Kalp hastalıkları, yüksek kolesterolün yanında sigara, alkol ve obezite gibi risk faktörleriyle mücadele inme riskini önemli ölçüde azaltır.
08-05-2015 17:27
Terlemeye kalıcı çözüm getirmek isteyenler kişinin sosyal hayatını olumsuz etkileyen bu soruna botoks ile çare bulabilir.
08-05-2015 17:20
Baklavadan bulgur pilavına, şekerpareden fındık lahmacuna kadar birçok lezzetli görünen yiyeceğin kaç kalori olduğunu biliyor musunuz?
08-05-2015 17:10
Küçük mutfağınızı, doğru ürünleri seçerek hem kullanışlı hem de görsel olarak hoşunuza giden bir mekan haline getirebilirsiniz.
08-05-2015 17:04
Evinizi dekore ederken renklerin ruh halinize olan etkilerini de göz önünde bulundurun. İşte hangi odada hangi rengi kullanmanız gerektiğine dair ipuçları...
08-05-2015 17:00
Siz de yatak odanızda daha fazla alandan yararlanmak istiyorsanız bu tüyolardan faydalanabilirsiniz.
08-05-2015 16:50
Aşkını kaybeden birçok kişinin yaptığı gibi aşkınızı kurallarla yürütmeye çalışarak, ilişkinizin bitmesine neden olmayın.
08-05-2015 16:31
Erkekler için, "birini daha kaybettik" gözüyle bakılan olay, bağlılık yemini, prangalar, sürekli beraber geçirilecek günler, özgürlüğün kısıtlanması vb. Biz kadınlara kalırsa da "hayatlarını kolaylaştırdıkları seçim". Yoksa biz mi böyle zannediyoruz?
08-05-2015 15:48
Yeni bir haftaya başlarken, bir süredir es geçtiğim makyaj bölümünü hareketlendirmek istedim. Ve bugün sizin için “mavi gözlü kadınlar nasıl makyaj yapmalı” sorusuna cevaplar hazırladım :) Eğer doğuştan harika, masmavi gözlere sahipseniz bu önerilere göz atarak gözlerinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.
28-04-2015 22:11
Dean Smith hayatinin sorusunu sormadan once1 yil boyunca hergun kendini gizlice videoya kaydetti. 365 gun sonra Aruba sahilinde gun gelip cattiginda bakin neler oldu.
27-04-2015 15:24
Fibromiyalji en çok kadınlarda görülüyor ve menopoz döneminde artış gösteriyor. Kas ve iskelet ağrıları belirtileri arasında yer alan fibromiyaljinin tedavi yöntemlerinden biri de fizik tedavi.
27-04-2015 15:04
Ağız kokusu ilişkileri, evlilikleri bitirme noktasına getirebiliyor. Ağız kokusu kişinin çevresine verdiği rahatsızlık sebebiyle tiksinti ve kaçma duygusu oluşturabilir. Ağız kokusuyla baş etmenin etkin yollarından biri yoğurt tüketimidir. İşte ağız kokusunun nedenleri ve ağız kokusunu geçirmenin yolları...
27-04-2015 11:50
Kayınvalideniz ile daha iyi nasıl geçinirsiniz? Kayınvalideniz sizi duygusal olarak yıpratıyor, eşinizle aranızın bozulmasına mı neden oluyor? Eğer cevabınız "evet" ise birazdan vereceğimiz önerilere dikkatlice göz gezdirin. Tanıştığınız ilk andan itibaren sizi eleştiren, tavırlarıyla üzen kayınvalidenizle bu yollar sayesinde daha iyi geçineceksiniz.
27-04-2015 11:05
Protein ve lif bakımın oldukça zengin olan maş fasulyesi Güneydoğu Anadolu bölgesinde oldukça yaygın olarak tüketilir. Maş fasulyesinin eski yıllarda hastalıkları tedavi etmede kullanıldığı söylenir. Maş fasulyesi Akdeniz bölgesinde cin börülcesi olarak bilinir. İşte protein deposu maş fasulyesinin faydaları...
27-04-2015 10:24
Günümüzde güzel kişiler daha çok maaş kazanıyor ve bu da estetik yaptırmaya yol açıyor. Bakın en çok hangi meslek grubu, neresine estetik yaptırıyor...
27-04-2015 10:10
Erkekleri kendine aşık etmenin 7 garantili yolu Erkekleri Kendine Aşık Etmenin Yolları Her kadının ortak arzusu, erkekleri kendine aşık etme sanatını derinden kavramak ve içselleştirmek olduğu halde bu sanatı tam anlamıyla kavramak çok az kadına nasip olur. Çünkü erkekleri kendine aşık etme yolları sanatı, incelikli bir sanattır ve kadınların çoğu, bu incelikleri hayat boyu öğrenemez.
24-04-2015 16:54
Adet döneminizin en yoğun günündesiniz ve ağrı kesici alıp cuma gecesini evde geçiriyorsunuz. Sevgiliniz arayıp "nasılsın" diye sordu. Siz:
24-04-2015 16:34
FARKLI TASARIMLAR VE FARKLI IŞIK TONLARIYLA, BULUNDUĞUNUZ ORTAMIN ATMOSFERİNİ DEĞİŞTİRMEK ELİNİZDE. DOĞRU PARÇALARI KULLANARAK SICACIK, ŞIK, RENKLİ VE KARİZMATİK MEKANLAR YARATABİLİR YA DA ÖZEL BİR PARÇAYI VURGULAYABİLİRSİNİZ.
24-04-2015 16:19
Eminönü'nde ahşabın modern yorumlarla birleştiği bir dükkan ararsanız eğer, işte adresi...
17-04-2015 16:59
Psikolojik Danışman ve Hipnoterapist Cenk Kahvecioğlu, hipnozla ilgili merak edilenleri cevaplıyor...
17-04-2015 16:05
Saçlarımızı uzatmak için genelde kozmetik ürünleri tercih ediyoruz. Ancak kozmetik ürünler saçın kırılmasına neden olabilir. Doğal besinlerle saçınızı hızlı ve sağlıklı şekilde uzatabilirsiniz...
17-04-2015 15:48
Eskiden aileler tanışır,sonra kız istenir sonra söz kesilirdi. Günümüzde kız istendikten sonra hemen söz kesilir oldu. Hal böyle olunca çifte hazırlık yapmak gerekti..
17-04-2015 15:41
Evinizi nasıl dekore edeceğiniz konusunda kararsız mısınız? İşte birbirinden farklı dekorasyon fikirleri!
17-04-2015 15:31
İlkbahar geldi çattı. Balkonunuzu pratik önerilerle bahara hazırlamaya ne dersiniz?
17-04-2015 15:04
Baharın gelişiyle birlikte kendini daha halsiz ve yorgun hissedenler dikkat. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ülkü Duraksoy, bağışıklık sisteminizi baharın etkilerinden korumanız ile ilgili önemli uyarılarda bulundu...
17-04-2015 14:53
“Yuvayı dişi kuş yapar” söylemi, evliliklerdeki kadınların rollerine gönderme yapan anlamlı bir söz. Yani Sağlıklı ve huzurlu bir evlilikte kadına çok önemli görevler düşüyor…
17-04-2015 14:29
Yalnızca tek bir egzersizle mükemmel ve sıkı kalçalara kavuşmak ister misiniz? Bunun için günde yalnızca 5 dakikanızı ayırmanız yeterli. İşte, selülitlerinizi yok edecek ve sarkan kalçalarınızı toparlamaya yardımcı olacak o hareket…
17-04-2015 14:09
Dudaklarınızın mükemmel, gözlerinizin çekici görünmesi için küçük ipuçları...
17-04-2015 14:04
Büyük güne az kaldı gelinliğinizi beğendiniz, makyajınızı ayarladınız peki saç modelinizi seçtiniz mi? İşte size yardımcı olacak bazı modeller...
17-04-2015 13:48
Otuz yılı aşkın süredir uyguladıkları özel Gottman tekniği ile binlerce çifte destek veren Dr. John ve Julia Gottman'dan kadın-erkek ilişkilerinde mutluluğa giden yollar...
17-04-2015 13:16
Kadın ve erkek anlaşmazlığı, yüzyıllardır bitmeyen sorundur. Bir türlü çözülemeyen bu çetrefilli ilişkide, erkeklerin bizimle derdi ne araştırdık ve küçük bir rapor hazırladık.
17-04-2015 12:49
Düğün günü hüsrana uğramamanız için düğün çiçekçinize söylememeniz gereken bazı cümleler var. İşte o cümleler...
17-04-2015 12:38
Dermatoloji Uzmanı Dr. Şerafettin Saraçoğlu, yaz gelmeden lekelerin 10 saatlik enzim peeling maskesi ile kontrol altına alınabileceğini söyledi.
17-04-2015 12:28
Flickr'dan gelen verilere göre kamera için dünyanın en çok tercih edilen akıllı cihaz kamerası Apple'ın iPhone serisine ait. Hemen ardından ise Canon ve Samsung geliyor.
17-04-2015 12:00
Düğün Hazırlıkları Listesi...
17-04-2015 11:41
Erkeklerin evlilikten kaçtığı koca bir yalan. Yaşı 25’i aşmış her normal erkek soyunu gelecek nesillere
17-04-2015 11:37
Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüzü en iyi şekilde planlamak için aylarınızı harcadınız.
16-04-2015 12:39
Cote’d Azur yani Fransız Rivierası. Fransa’nın en eşsiz kıyısı diyebiliriz. Fransa’nın Akdeniz’de kalan bu bölgesi ülkenin güneyindeki en görkemli ve ihtişamlı kıyısı. Güney Fransa görüp görebileceğiniz en şık ve keyifli tatil imkanını sunan sahillerine sahip.
16-04-2015 11:37
Diyet günlüğü sayesinde, gün içerisinde neyi ne zaman yediğinizi, günlük aktivitenizi ve ruh durumunuzu takip etmeniz mümkün...
16-04-2015 11:24
Düğün günü hüsrana uğramamanız için düğün çiçekçinize söylememeniz gereken bazı cümleler var. İşte o cümleler...
16-04-2015 10:37
Dekorasyonda önem taşıyan duvarlara anılarınızı yerleştirerek evinize renk katabilirsiniz.
16-04-2015 10:27
Saçlarınızda gölge etkisi yaratmak istiyor ama kimyasal boya kullanmak istemiyorsanız saç sarartıcınızı evde kendiniz hazırlayın.
16-04-2015 09:44
Düğün tarihinizi belirlediniz. Gelinliğinize, saç modelinize, ayakkabınıza karar verdiniz. Sadece küçük bir ayrıntı kaldı: tırnaklarınız. Gelin maniküründe alternatifler nedir gelin hep birlikte inceleyelim.
16-04-2015 09:27
Yeşil çayın birçok hastalığın yanı sıra kalp hastalıklarına da iyi geldiği Hollanda'da yapılan bir araştırmayla kanıtlandı. Diyetisyen Sanem Apa Doğan yeşil çayın faydalarını anlatıyor.
15-04-2015 17:36
Bir müptelalılıktır aşk. Saf bir bağımlılık. Ağır bir yenilgidir çoğu zaman. İnsan bünyesinin kaldıramayacağı kadar ağır bir yenilgi. Kendine yenilir insan.
15-04-2015 17:32
Temposu ve canlandıran sözleriyle listemizde bulunan popüler şarkılar, spordan keyif almanızı ve daha fazla kalori yakmanızı sağlayacak. Spor salonlarının en popüler 20 şarkı
15-04-2015 17:27
Yunanistan başkaca tanıtıma ihtiyacı olmayan, popüler ve iyi bilinen bir yer. Yaklaşık 6000 tane ada ve adacığa sahip bölgenin bazı adaları uluslararası üne sahipken bazıları da neredeyse Yunanların kendilerinin bile bilmediği adalar.
15-04-2015 17:19
Bol miktarda desenin kullanıldığı bu dairede küçük mekanları büyük gösterecek her tür hileye başvurulmuş.
15-04-2015 16:44
Göz çevresi, yaşlanma belirtilerini saklayamadığımız bölgelerin başında geliyor. Genç, sağlıklı ve aydınlık bir göz çevresi için yapmanız gerekenleri Dr. Ebru Karpuzoğlu yazdı.
15-04-2015 16:38