alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
06-02-2018 14:20
Düğünün yapılacağı yer damatlık seçiminde önemli yer tutar. Bu nedenle dikkatli davranın. Eğer düğün otelin salonunda gerçekleşecek ise damatlık seçimi smokinden yana olmalı.
05-02-2018 10:07
Evlenmek isteyen her insanı tatlı bir telaş sarar. Hazırlıkların sonu bir türlü gelmez. Yemek takımıydı, mobilyasıydı, damat – gelin bohçasıydı, beyaz eşyasıydı derken onlarca masraf kapıyı çalar.
03-02-2018 12:09
Evlilik sürecinde yoğun bir koşuşturmacaya giren çiftler için en zorlu dönemeçlerden birisi de düğün salonuna karar verebilmektir. Zira düğün için yapılan tüm hazırlıkların gerçekleştiği nokta olan salonlar, misafirlerin de aklında en çok kalan yer olacaktır.
02-02-2018 15:56
Her çiftin hayallerini süsleyen, en mutlu günlerini aile ve yakın arkadaşları ile de paylaşarak unutulmaz anılar haline gelmesini arzulayan çiftler, düğün olayını değişik bir konseptle gerçekleştirmek isterler. Düğün organizasyonu sonradan ortaya çıkacak sürprizlerle karşılaşmamak için çok detaylı ve titizlikle planlanmalıdır.
27-02-2016 08:11
Sonunda o büyük gün geldi çattı. Artık yeni bir başlangıçla dünya evine girmek üzeresiniz. Ama önünüzde çok önemli bir aşama var; düğün. Ne yapacaksınız, nasıl yapacaksınız pek bilginiz yok. Öyle ya daha önce yapmadığınız bir şey. Korkmayın, iyi bir planlamayla mükemmel bir düğün yapabilirsiniz. İşte size birkaç harika ipucu.
27-02-2016 08:09
Mükemmel bir düğünün nasıl olacağını sorarsak vereceğimiz cevap sadece her şeyin planlandığı gibi gittiği bir düğün olur. Bunun için en önemli konulardan biri de düğün bütçesi. Yani eğer bütçenize uygun bir düğün gerçekleşirse ve planladığınız harcamaları tam olarak yapabilirseniz düğününüz büyük ihtimalle hiçbir aksaklığa uğramadan mükemmel bir şekilde gerçekleşecektir.
27-02-2016 07:55
Düğünün en tatlı ayrıntılarından biri de nikah şekeridir. Uzun bir sürecin sonunda sıra bu tatlı ayrıntıya geldiğinde karar verme aşamasında oldukça eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Diğer pek çok zor kararın ardından bu küçük detay aslında düğününüzün en ince ve en ön planda olan detaylarından...
27-02-2016 07:52
Evliliğin belki de en çok eğlenilen anı kına gecesidir. Günümüzde kına geceleri çok renkli geçebiliyor. Bu önemli geceyi daha da renkli kılmak ve hem kendiniz için hem de konuklarınız için çeşitli ayrıntılar eklemek sizin elinizde. Düğün planlamanızı yaparken kına gecesini ayrı bir başlıkta oluşturmanızda...
27-02-2016 07:51
Düğün günü yaklaştıkça yapılan hazırlıklardan biri de tabii ki davetiyedir. Hangi davetiyede karar kılacağınız kaç adet bastıracağınız, kimlere göndereceğiniz, üzerinde ne yazacağı, bunların hepsine karar vermek ve gereken tarihe yetiştirmek zorundasınız. Bazen doğru davetiyeyi bulmak ya da karar vermek içinden çıkılmaz bir hal alabilir.
27-02-2016 07:26
Düğün planlamasının belki de en önemli kısmı bir düğün salonu seçmektir. Tabii öncelikle düğününüzü bir salonda yapmaya karar vermeniz gerekiyor. Salon yerine kır düğünü, havuz başı ya da çeşitli mekanlar tercih edebilirsiniz. Düğün salonunu tercih etmek görece daha ucuz olabileceği gibi risk de...
27-02-2016 07:22
Düğün fotoğrafçılığı alanında çok profesonel ve yaratıcı çalışmalara imza atan fotoğrafçılara nadiren de olsa rastlayabiliyoruz. Bu çalışmalar arasında bir tanesi de hayvanları fotoğraflara dahil eden bir Türk fotoğrafçı oldu. Fotoğrafçı sizinle anlaştığı ücretin yüzde 10’unu barınaklardaki hayvanlara ...
27-02-2016 07:19
İnternetle beraber hayatımıza bir çok yeni meslek girdi. Bu meslekler her alanca çalışabilen tarzdan. Yani bir sosyal medya uzmanı her markanın sosyal medya hesaplarını yönetebiliyor. Peki bunun bizim için önemi ne diye soracak olursanız artık evlilğin de sosyal medya uzmanları var. Nasıl mı oluyor? Siz evlenirken biri sizin tüm sosyal medya paylaşımlarınızı geçekleştiriyor. Bunun için bir şirket dahi var.
27-02-2016 07:16
Eğer organizasyonunuzun çok kalabalık olmadan birçok detay barındırarak hem size hem de konuklarınıza iyi vakit geçirme olanağı taşımasını istiyorsanız önerilerimize göz atmanız faydalı olacaktır. Düğün, nişan ve kına gecesi merasimleri için eğer yüz kişilik bir rakam civarındaysa özel tasarımlar yapabilecek, seri üretilebilecek ve ...
27-02-2016 07:14
Damatları kara kara düşündüren pek çok düğün ayrıntısı vardır. Gelinler için düğün mükemmel bir üya gibi geçse de damatlar için bir rüyadan çok daha gerçekçi olabiliyor. Neden mi? Çünkü evdeki hesaba uymayacak pek çok fazladan harcamaya maruz kalabilirsiniz. Bu yazımızda bunlardan bahsedecek ve damat adaylarının dikkatli olması gereken, daha doğrusu gerçekleşebileceğini bilmesi gereken konuları aktaracağız.
27-02-2016 07:10
Düğünlerin vazgeçilmez bir parçası olan düğün fotoğrafları ve düğün hikayesi herkesin gelecekte tekrar görmek isteyeceği anılarını biriktirmenin en güzel yolu.
27-02-2016 07:07
Düğün planlama gerçekten doğru yapılmazsa çok panik yaratan bir süreçtir. Planlamaya başlanırken genellikle en çok kafaya takılan yerden başlanır. Önce o bir hallolsun da diğerleri yapılır zaten diye düşünülür. Mesela gelinler ilk olarak gelinlikle ilgilenirler.
27-02-2016 06:49
Bir önceki yazımızda piknik konseptli düğünden bahsetmiştik. Bu yazımızda da bu konseptte kullanacağınız piknik sepetine. Ne sepeti, nereden çıktı derseniz şöyle söyleyelim; siz hiç piknik sepeti bulunmayan piknik gördünüz mü? İşte bu sepet de sizin düğününüzün en ilginç, en renkli ayrıntılarından birisi olacak ve konuklarınız bu sepetlere gerçekten bayılacak.
27-02-2016 06:44
Hem düğünü, hem bekarlığa veda partisni ve kınayı, sözü, nişanı kır düğünü konseptiyle yapmayı düşünenler için yepyeni bir düğün konsepti var. Bu konsept Piknik düğünü! Evet yanlış duymadınız piknik gibi geçen bir merasime ne dersiniz?
26-02-2016 07:12
Artık her çift evlenirken düğün fotoğraflarını çektiriyor. Bu düğünlerin ayrılma zbir parçası oldu. Etrafınızaki kişilerin fotoğraflarını gördüğünüzde giydikleri kıyafetleri yadırgayabilirsiniz. Unutulmamalı ki fotoğrafçınız ne kadar mükemmel olursa olsun kötü giyinirseniz fotoğraflarınızı mahvedebilri. İşte size giymemeniz gerekenler listesi;
26-02-2016 07:06
Pek çok gelin adayı düğün hazırlığına ve çeyiz alışverişine nereden başlayacağını kestirmekte ya da karar vermekte sorun yaşıyor. Bu konunun aslında kilit noktası çok belli. O da sizin ekonomik durumunuz.
26-02-2016 07:01
Gelinlik alacak bir gelin adayının en çok merak ettiği konulardan biri de gelinlik fiyatlarıdır. Piyasa araştırmasını iyi yapmazsanız acele de etmezseniz düğününüz yaklaştığında acilen bir gelinlik almak zorunda kalabilir ve pahalı bir gelinliği alabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz gelinlik fiyatları yazımızda gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
26-02-2016 06:45
Düğün müziği düğünlerin olmazsa olmazlarından biri ve tabii ki dj de öyle. Harika bir kutlama için yaptığınız müzisyen ekibi arayışlarında nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız yazımızı okuyarak nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebiilrisiniz.
26-02-2016 05:45
O büyük teklifi aldınız ve evet cevabını verdiniz. Şimdi ise işin en zor kısmındasınız. Düğününüze bir ay var ve planlamanız gereken bir dünya işlem var. Nereden başlayıp neyi ne zaman yapacağınızı bilmiyorsanız korkamyın. Yazımızı okuduktan sonra bir yıl boyunca ne yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
26-02-2016 05:42
Düğün planlaması yaparken en çok vakit harcatan en zor olan kısımlardan biri de davetli listesi ayarlamaktır. Bazen bir bakarısnız ki davetli listeniz uzayıp gitmiş. Bu noktada nerede duracağınızı bilmeniz gerekiyor.
26-02-2016 05:39
İstanbul’da düğün yapma niyetindeyseniz elbette ki burada düğün yapmak diğer şehirlere göre daha zor. Mükemmel bir boğaz manzarası, binlerce yıllık tarihi yapılar, dünyanın en büyük otellerinden bulunması, eşsiz doğal güzellikler... Liste uzadıkça uzuyor, İstanbul’un düğün mekanları da bu ölçüde fiyatlara sahip doğal olarak. Seçenekler ise hayal gücünüzün üzerinde.
26-02-2016 05:37
Düğün fotoğrafçınızla görüşürken bazı konularda bilgi sahibi olmanız hem ileitşim kurmanızda hem de ne istediğinizi ifade etmenizde faydalı olackatır. Çünkü katalog çekimi, hikaye çekimi, düğün klibi derken kafanız hayli karışabilir.
26-02-2016 05:18
Düğün bütçesi planlarken aslında başlangıçta her şey net görünür. Bir miktar masraf ilerleyen zamanlarda eklense de bütçeyi tamamladığınızı sandığınızda bir bakarsınız ki minik harcamalar birikmiş ve planlamanızdan çok daha yüksek bir rakama ulaşmışsınız. İşte böyle bir durumla karşılaşmamak için ya da karşılaştığınızda neler yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.
26-02-2016 05:09
Düğününüzde kullanacağınız çiçekler de bir düğün konseptinin parçasıdırlar. Bu yüzde çiçeklere de çok önem vermek gerekir. Her parça ortaya çıkacak genel konseptin mükemmeliğini destekleyecektir. Bu nedenle çiçekçinize bazı sorular sorarak en doğru kararları almanız mükemmel bir düğün hayalinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olacaktır.
25-02-2016 04:13
Mükemmel bir düğünün sırrı aslında birkaç küçük ayrıntıda gizli. Düğün gününüzde rahat etmek istiyorsanız önceden bu ayrıntılara dikkat etmeniz yeterli olacak. Peki bu ayrıntılar nedir, mükemmel bir düğünün sırrı nedir diye soracak olursanız size ilk olarak gelin ayakkabıları diyeceğiz. Evet yanlış duymadınız gelin ayakkabılarınız...
25-02-2016 04:11
Günümüzde artık evlenmek bir sanat haline geldi. Buna bağlı olarak düğünün tüm evrelerini iyice tasarlayıp ortaya harika organizasyonlar çıkarmak mümkün oluyor. Kına gecesi de en az düğün kadar önemli olan günlerden biri haline gelmiş durumda. Modern zamanda kına gecesi gelenekleri de modernleşmeye başladı.
25-02-2016 03:56
Malumunuz kış mevsimindeyiz ve çok yaygın olmasa da kışın düğün yapanların sayısı da azımsanmayacak ölçüde. Kış düğünlerini eşsiz kılmanın ise birkaç püf noktası var. İşte kışın yapacağınız düğünü nasıl süsleyebileceğinize dair öneriler.
25-02-2016 03:45
Düğün organizasyonu oldukça zor bir iş. Bazen çiftler bu konuda profesyonel yardım almayı tercih edebiliyor. Siz de böyle bir düşünce içindeyseniz ve fiyatları öğrenecek güzel bir kaynak olsa da yorulmasak diyorsanız aradığınızı buldunuz.
25-02-2016 03:43
Düğün mekanı bir düğünün en önemli parçalarından biridir. Tercih yaparken ince eleyip sık dokumanız gereken parçalar arasında belki de en önemlisidir. Bu nedenle bir mekanla anlaşırken bazı soruları mutlaka sormanız gerekiyor.
25-02-2016 03:17
Bildiğiniz gibi davetiyeniz düğününüzün ilk görülen parçası olacak. Öyleyse düğün bütçenizde, davetiyenin ne kadar yer kaplayacağını bilmeniz yararlı olacak. Eğer siz de düğün bütçesi planlaması yapıyorsanız ve davetiyeye ne kadar ayırmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okuyarak piyasa hakkında fikir edinebilirsiniz.
25-02-2016 03:14
Bir gelini tamalayan en büyük parçalar gelinlik, gelin saçı ve gelin makyajıdır. Düğünden sonra fotoğraflarınıza baktığınızda en planda bunlar olacak. O nedenle düğün günü saçınız ve makyajınız gelinliğiniz kadar mükemmel olmalı. İstanbul’da evlenmeyi planlayan gelin adayları için fiyatları sizin için araştırdık.
25-02-2016 03:12
Her çift yıllar sonra dönüp bakabileceği baktıkça mutlu olacağı harika düğün fotoğrafları ister. Eminiz siz de isityorsunuzdur. Peki bunun için düğün fotoğrafçınızla ne zaman anlaşmanız gerektiğini ve nasıl bir fotorğafçı seçmeniz gerektiğini biliyor musunuz? İşte cevaplar.
25-02-2016 03:08
Eğer vaktiniz kısıtlıysa gelinliğinize nasıl bir aksesuar kombinasyonu yapacağınızı bilmiyorsanız paniğe kapılmanız normal. Ancak o kadar da korkulacak bir şey yok çünkü bu yazımızın ardından harika kombinasyonlar yapabileceksiniz. En ince ayrıntılar takı seçimlerinde gizlidir ve iyi düşünülmesi gerekir. Şimdi sizin için nelere...
07-01-2016 22:53
Eğer size göre düğün fotoğrafı çektirmek için dışarı çıkmak iyi bir fikir değilse stüdyoda düğün fotoğrafları çektirmekte bir seçenek. Bir AVM’de düğün fotoğrafı çektirmekte bir fikir ve bunu yapanların olduğunu unutmayın. Aklınıza gelebilecek her yerde olmasa bile birçok yerde örneğin bir pastanede de düğün fotoğrafı çekilebilir.Düğün fotoğrafı çektirmek için en çok tercih edilen alanlar tarihi mekanlardır diyebiliriz.
07-01-2016 19:01
Örneğin havuz başı düğünlerde havuzun ortada bulunması nedeniyle misafirler dağınık şekilde yerlerini alacak ve burada birileri mutlaka sonradan lafını edecekleri bir görüş açısına sahip olacaktır. Tabi seçeceğiniz alanın son haline karar vermeden önce oturma planı yaparsanız bu sorunu aşabilirsiniz. Hemen hemen her düğünde fazladan davetlinin gelmesi ihtimali vardır bunu unutmayın.
28-11-2015 08:42
2016 damatlık modelleri göz kamaştırıyor. Siyah ön planda...
28-11-2015 08:40
Feminist akımının modası olan Vintage yeniden canlanıyor mu?
15-10-2015 04:18
Hayat tarzınız ve yaşamınız düğünü nerede yapacağınız konusu direk etkiliyor. Bu bir sarayda da olabilir, mütevazi bir düğün salonunda da…
13-10-2015 04:56
Düğün planlarını kendiniz yapmanız halinde büyük bir stres yaşarsınız. Bu stresi yaşamamanız için organizasyon firmalarına müracaat etmeniz en isabetli tercihtir.
21-08-2015 14:28
İnsan hayatının en önemli süreçlerinden birisini, evleneceği zaman yaşar. Bu sürecin en önemli duraklarından biriyse, düğündür. Düğünün mükemmel bir şekilde geçmesi ve sonlanması adına mükemmel bir organizasyonun yapılması son yıllarda önemini daha da artırmıştır.
21-08-2015 02:57
Öncelikle nişana kaç kişi geleceğinin iyi belirlenmesi gerekir. Eğer sadece aileler arasında bir organizasyon yapılacaksa, bütçenize uygun bir nişan pastasıyla yırtabilirsiniz. Ancak kalabalık bir davetiye listesi söz konusuysa,
20-08-2015 17:19
Nişan kıyafeti seçerken öncelikle göz önünde bulundurmanız gereken etken, nişanınızı nerede yapacağınızdır. Yani kıyafetiniz, nişan yüzüklerinizi takacağınız mekânın koşullarına göre şekillenmeli.
09-05-2015 19:03
Evlilik insan hayatının en önemli süreçlerinden birisi.Bu sürecin en önemli duraklarından biriyse, suphesiz guzel bir düğün. Düğünün mükemmel bir şekilde geçmesi ve sonlanması adına mükemmel bir organizasyonun yapılması hepimizin istegi ve hayali.Peki düğün salonu seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda fikriniz var mı? Okuyun.
14-01-2015 19:50
Bir gelin adayı olarak düğün tarihinden 12-18 ay önce bütün detayları düşğnmeye başlayacaksınız.Bu ayrıntılarda gelinlik,damatlık,ayakkabılar,kuaför,düğün mekanı, düğün yemeği,organizasyon,dekor,konuklar,ikramlar gibi tüm planlama ayrıntıları olacak.E bu da başdöndürücü bir süreç anlamına geliyor..Ne de olsa bu sizin ilk düğün planınız olsa gerek.İşte size çok sıklıkla yapılan düğün hataları.
05-01-2015 00:46
Bir düğün planlayıcısıyla çalışmanızın yararlarını görüp karar verdikten sonra yapmanız gerekenler vardır.Tabi ki öncelikle çalışmak istediğiniz düğün planlayıcısını bulmalısınız.Araştırmalar sonucunda istediklerinizle görüşmeler ayarlayabilirsiniz.
04-01-2015 23:07
Düğünlere davetli olmak herkesin hoşlandığı bir şey değildir.Yani bazı kişiler düğünleri sevmezler.Sırf sizi kıramadıkları için gelir ve erkenden ayrılırlar.
02-01-2015 17:43
En iyi arkadaşlar birbirlerinin mutlulukları için çabalarlar.Düğün hazırlıkları aşamasında da en yakın arkadaşlarınız en büyük yardımcılarınız olacak.
30-12-2014 18:58
Düğün günü için düşünmeniz gereken ufak ama atlandığında da sıkıntı yaratacak ayrıntılar vardır. Gelin ve damat olarak zaten stresli olan gününüze yenilerini eklemeye gerek yok.Bu yüzden size bazı hatırlatmalarda bulundum.
26-12-2014 16:16
Gelinliğin,damatlığın stili olduğu gibi düğününde bir stili var.Peki siz bu stili belirleyebildiniz mi,nişanlınızla aynı fikirdemisiniz?Nişanlınızla ayrı ayrı cevaplayacağınız 10 tane soru ile düğününüzün nasıl olması gerektiğine karar verin.
25-12-2014 19:38
Düğün günü yoğun telaşlar barındıran bir gündür.Yaşanacak kaosların önüne geçmek için kendinize bir düğün listesi oluşturun.Listenizi oluştururken tüm yapılacakları kendinize veya bir kişiye yüklenmeyin.En yakın arkadaşlarınızdan ve aile bireylerinden yardım alın.
19-12-2014 00:00
Bir düğün planlayıcısı esnek ve yaratıcı planlama yönü ile size yüksek rakamlar çıkartmadan lüks bir düğün organizasyonuna sahip olmanızı sağlar.
02-11-2014 21:16
Kendi ellerinizle sadece size özel davetiyelerle fark yaratmak istiyorsanız bir kaç örnek verelim istedik.
02-11-2014 20:31
Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik.En özelini de sizlerle paylaşmak istedik.Seçeceğiniz düğün davetiyesine,gelin ve damat olarak kişiliğinize ve tarzınıza uygun davetiye metinleriyle sizlerleyiz.
27-08-2014 16:53
Düğün bütçenizi yaparken nasıl bir yol izliyorsunuz?Yaptığınız harcamaları aklınızda mı tutuyorsunuz yoksa bir yere not edip daha sonra not defterinizi mi arıyorsunuz?Yada kağıt kullanmıyorum ,bütün hepsini cep telefonuma yüklüyorum sonra bakıp eklemeler ve çıkarmalar yapıyorum.Daha sonra nişanlımla biraraya gelip harcamalarımızı karşılaştırıp tekrar not alıyorum mu diyorsunuz?Neyse bu uzayacağa benziyor.En iyisi yazımızı okuyun.
11-07-2014 13:41
Davetiye büyük günün geldiğinin habercisidir. Davetiyenize karar verirken ilk başta mutlaka ki biraz kafanız karışacak. O kadar çok çeşit var ki karar vermekte zorlanacaksınız. Bilin ki telâşa gerek yok. Sakin olun ve size vereceğimiz tavsiyelere göz atın.
14-05-2014 20:26
Maviş Fotoğrafçılık uzun yıllardır İstanbul'da düğün fotoğrafçılığı yapan tecrübeli firmalardan. Kendisi düğün fotoğraf çekimi için bilgilerini bizlerle kısaca paylaştı. Keyifle okuyacağınızı ve bilgi edineceğinizi umuyoruz.
05-05-2014 00:43
Düğünümüzün çiçeği sadece gelin buketi veya gelin çiçeğinden ibaret değil. Çiçekler , düğün mekanlarının her alanında ,damadın yakasında,gelinin elinde, masalarda, giriş bölümünde baş rolde yer alıyorlar. Öncelikle hangi türde çiçek tercih edeceğimizi saptamalıyız.Sizin için mevsimine göre ve nerelerde kullanacağınızı ayrıntısıyla açıkladık.
04-05-2014 02:45
Düğün ve büyük gün.Peki ama nerede olmalı? Nasıl bir düğün olmalı? Tüm seçenekleri sizin için değerlendirdik.Size sadece seçmek ve arama motorumuzu kullanarak mekanı bulmak kalıyor.
04-05-2014 02:24
Nişanlandığınızı herkese duyurdunuz. İki aile bir araya gelip düğün bütçenizi belirlediniz. Evlilik hesabınızı da açtırdınız. Şimdi sıra geldi nasıl bir düğün istediğinize. Nasıl bir düğününüz olmalı? Düğün mekanı olarak neresi seçilmeli? Bizim düğünümüz herkesinkinden farklı ve harika olmalı değil mi? Öyle ise seçeneklerimize bir göz atalım.
04-05-2014 02:15
Aradan yıllar geçse bile o harika düğün günümüzü yeniden yaşamak isteriz.Anılarımızı hatırlamak için kimimiz sararmış fotoğraflara, kimimiz de yeni dijital ortamda bilgisayarındaki fotoğraflara bakarız.Her anında nice güzel anıların bulunduğu düğün fotoğraflarımızı belirlemekte ayrı bir önem taşımaktadır.Bütçe olarak biraz yüksek olsa da anıların kalıcılığını düşünürsek değer değil mi?
04-05-2014 01:32
Gerek misafirlerimiz gelmeye başladığında, gerek Gelin&Damat çıkarken düğün başlangıcından bitişine kadar ihtiyacımız olan en önemli şeydir müzik seçimi. Duygularımızı hep şarkılarla anlatmaz mıyız? Öyleyse adım adım en iyi olan şarkıyı seçmeliyiz.
04-05-2014 01:17
Damadımız en romantik evlilik teklifini yaptı ve düğün hazırlıkları başladı.Peki ya evlenebilmek için yapacağımız yasal prosedürler nedir? İşte adım adım nikaha giderken yapacaklarımız.
01-05-2014 16:04
Düğünde kaç para gidecek ve düğün için kaç para harcamalıyım gibi sorulara burda cevap vermek sanırım yanlış olur çünkü her düğün kendi içinde değerlendirilmeli diye düşünüyorum.Isterseniz sizin icin hazirladigimiz listeye bir goz atalim.Bakalim dugunde nelere para gidecek?
05-12-2013 23:33
İlk dans, düğününüzdeki en önemli anlardan biri. Dans pistinde ilk danslarını yapan bir çifti seyretmekten daha güzel ne olabilir ? En iyi arkadaşlarınız,aileniz ve misafirlerinizin sizi salonun tam ortasında dikkatle izliyor olması süper bir duygu ve bu perspektiften baktığınızda video ve fotoğrafçınız için belkide en dramatik anlardan biri.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler