alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Yorum - Bıraktığım Yorum Neden Reddedildi?
spy to mobile download go how to spy on android phones
*

Yorumunuz birden fazla nedenden dolayı reddedilmiş olabilir. Kullanım Koşullarına göre yorum bırakan kişinin, yorum bıraktığı firmanin yasal müşterisi olması gerekmektedir. Yorum reddetme süreci firma ile üye arasında yasal bir bağ olduğu anlaşılana kadar Kullanım Koşullarımıza uygunluğu açısından bekletilmektedir.

medication to terminate pregnancy west-bot.com abortion clinics in cleveland ohio
why people cheat in marriage why husband cheat looking for affair

Gelingeliyor,konuk listem için kullandığım email adresi yada iletişim bilgilerini satar mı? *

Hayır.Gelingeliyor herhangi bir nedenle konuk listesi bilgilerinizi satmaz yada paylaşmaz.

why people cheat in marriage why husband cheat looking for affair

Nasıl konuk listesi olusturabilirim ve konuk ekleyebilirim? *

-Gelingeliyor üyelik girişinizi yapın
-Sırasıyla *benim düğünüm*-*konuk listem*-*konuk listesi ayarları linkine tıklayın
-İlgili alanları doldurup listenizi oluşturabilir ve konuklarinizi ekleyebilirsiniz.

Konuk listemi nasıl değiştirebilir yada silebilirim? *

-Gelingeliyor üyelik girişinizi yapın
-Sırasıyla *benim düğünüm*-*konuk listem* lınkıne tıklayın
-Oluşturduğunuz listede bulunan isimlerin hizasındaki *Düzenle* ve *Sil* butonlarıyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabımı arkadaşlarımla ve ailemle nasıl paylaşabilirim? *

-Gelingeliyor üyelik girişinizi yapın
-Sırasıyla *benim düğünüm* *web sitem* ve *paylaş* butonunu tıklayın
-Açılan pencerede ilgili kişilerin email adreslerini girdikten sonra
-Mesaj kutusunu ilgili konuyla doldurarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Hesabımı nasıl inaktif hale getirebilirim?
medication to terminate pregnancy west-bot.com abortion clinics in cleveland ohio
*

-Hesabınızı etkisiz hale getirmek için lütfen bize destek@gelingeliyor.com üzerinden isteğinizi bildiren bir email ile başvurun.
 -İsteğinizin gelingeliyor.com sisteminde kayıtlı email adresinden gelmesi ve düğün tarihinizin belirtilmesi gerekmektedir.
*Eğer bu istek firma için ise lütfen firma isminizi ve lokasyonunuzu belirtiniz. 

Yorum - Müşteri yorumları ile ilgili kurallarımız. *

Sizin gibi yüzbinlerce çift düğün planı yaparken Gelingeliyor yorumlarına güvenmektedir. Değerlendirmeler aşağıdaki kurallara uygun olmalıdır:

 • Aile için uygun - Küfür, tehdit, ön yargılı yorumlar, nefret içeren, cinsel içerikli dil veya benzer türdeki içerikler topluluğumuz için uygun değildir. 
 • Gerçek müşteriler tarafından yazılmış - Bir firmanın özellikleri ve hizmetleriyle ilgili birinci elden tecrübeleri detaylandıran yorumlar kabul edilmektedir. Mevcut bir deneyimi içermeyen genel tartışma türü yorumlar yayımlanmaz. 
 • Diğer çiftleri ilgilendirmelidir - Düğün planlama ve araştırma ile ilgili olmayan içerikler göndermeyin. 
 • Benzersiz ve Bağımsız - Herhangi bir düğün salonu, gelinlikçi veya fotoğrafçı için yalnızca bir yorum yazabilirsiniz. 
 • Orijinal - Önemli ölçüde başka web siteleri, e-posta iletişimi, diğer yorumlar vb. dahil olmak üzere alıntı olan yorumlar yazmayın.
 • Ticari olmamalı - Herhangi bir türden reklam içeriği (kendini tanıtan URL'ler) eklemeyin. Herhangi bir nedenle URL, e-posta adresi veya telefon numaralarını reddetme hakkımız saklıdır.
 • Uygun bir firma için gönderilmiş olmalı - Yorumunuz kayıt şartlarımıza uygun bir düğün firması için olmalıdır.
 • Yaş sınırlaması - 13 yaşından küçükler yorum yazamaz.
 • Geçerli e-posta adresi ve standart e-posta etiketi:
  • Hesabınızla ilişkili e-posta adresi düzeltilmeli; yorumunuzla ilgili bir sorun olursa sizinle iletişim kurmamız gerekebilir.
  • Hiçbir HTML etiketi, aşırı BÜYÜK HARF kullanımı, argo veya yazım sembolleri kullanılmamalıdır.

Gelingeliyor, istediği zaman ve herhangi bir nedenle yorumları veya yönetim yanıtlarını kaldırma hakkını saklı tutar. Gelingeliyor'da yayımlanan yorumlar özgün ve öznel görüşlerdir. Yorumlarda ifade edilen görüşler Gelingeliyor.com üyelerine ait olup Gelingeliyor.com'un bağlı bulunduğu şirkete ait değildir. 

Gizlilik politikamıza uygun şekilde, Gelingeliyor.com hiç kimsenin kişisel iletişim bilgilerini ifşa etmez.

Yorum-Neler hile olarak kabul edilir? *

Gelingeliyor ziyaretçilerinin bu siteden beklentisi, kendilerine tarafsız yorum ve diğer bilgilerin sağlanması yönündedir. Bu içeriği, kişisel deneyimlerini gelingeliyor.com topluluğuyla paylaşmak isteyen çiftler oluşturmaktadır.

Topladığımız ve müşterileri ile firmalardan oluşan küresel topluluğumuza sunduğumuz içeriğin bütünlüğünü sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Çiftleri yanıltma, etkileme veya müşteri taklidi yapma yönündeki tüm girişimler sahtekarlık olarak kabul edilir ve cezaya tabidir. Bu girişimler aşağıdakileri içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

 • Bir işletmenin sahibi veya acentesi tarafından işletmenin itibarını artırmak için aşağıdaki şekillerde gerçekleştirilen girişimler:
  • Kendi firması için yorum yazmak veya bir kişinin sahibi olduğu, yönettiği ya da mali çıkarı olduğu herhangi bir firma için yorum yazması.
  • Yorum göndermek için herhangi bir optimizasyon şirketini, pazarlama kuruluşunu veya üçüncü tarafı kullanmak.
  • Kendini rakip firmalardan biri veya bir misafir gibi göstermek.
  • Yorum karşılığında indirim, daha fazla imkan veya herhangi bir özel davranış teklif etmek.
  • Arkadaşlardan veya akrabalardan olumlu yorum yazmalarını istemek.
  • Müşterisi adına yorum göndermek.
  • Yorum mektuplarını kopyalayarak bunları müşteri yorumu olarak göndermek.
  • Müşterilere, Gelingeliyor'daki olumsuz yorumları kaldırmaları yönünde baskı yapmak.
  • Müşterilerin deneyimleriyle ilgili olumsuz veya kritik yorumlar yayınlamalarını önlemek veya bundan vazgeçirmek.
 • Olumsuz yorum göndererek rakiplerine zarar vermeye çalışmak: Firma sahipleri ve acenteler, gerçekten bir deneyim yaşamış olsalar bile doğrudan rakipleriyle ilgili yorum YAZMAMALIDIR.

Sitenize Nasıl Üye Olabilirim? *

Çok kolay. Sitemizin anasayfasında  sağ üst köşede bulunan üye butonuna tıklayarak yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli.

Şifremi nasıl güncelleyeblirim? *

Şifrenizi güncellemek için
Gelingeliyor üyelik girişinizi yapın
Sağ üstte isminizin yanında bulunan *ayarlar* linkini tıklayın
Üyelik bilgileri sayfanızdan güncelleme yapabilirsiniz.

Siteye Katılım Ücreti Nedir? *

Sitemize katılım ücretsizdir. Para ödemeden katılabilirsiniz. Kredi kartı bile sormayız. Neden? Çünkü ücretsiz.

Birden Fazla Hesap Açabilir miyim? *

Birden fazla hesabı rahatlıkla kontrol edebileceğinizi düşünüyorsanız sitemizin kullanım koşullarına bağlı kalarak açabilirsiniz.

Yorumların Doğru ve Güvenli Olduğunu Nasıl Kontrol Ediyorsunuz?
spy to mobile download android spy tools how to spy on android phones
*

Yorumların doğruluğunu ve üyemizin bu firma hakkında yaptığı yorumun güvenliğini kontrol etmek için kullanıcının bize her iki tarafın imzasını taşıyan bağlayıcı bir sözleşme yada ödeme yapıldığını gösteren bir fatura göstermesini istiyoruz.Bunların iki taraf arasında hukuki bir çalışma gerçekleştigini gösteren ve tarafımızdan kabul edilen önemli dökümanlardır.

Yorum - GelinGeliyor olumsuz yorumları hemen siler mi? *

Kesinlikle Hayır! Bizim için önemli olan,dürüstlüğümüzü ve tarafsızlığımızı korumak,firmaların yasal müşterilerinin olumlu yada olumsuz yorum bırakmaları neticesinde sitemizde yeni evlenecek çiftlere ışık tutmaktır.Tabi ki ''Kullanım Koşulları'' başlığı altındaki kurallarımız önderliğinde bırakılan yorumların kontrolü ve güvenliği sağlanmaktadır.

Size soru sormak için ne yapmalıyım? *

Gelingeliyor.com anasayfasında,soldaki listenin hemen altında bulunan info@gelingeliyor.com adresinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Yorum - Uygunsuz bir yorumu nasıl bildirebilirim? *

Müşteri iseniz, bir yorumda "Uygunsuz olarak bildir?" bağlantısını tıklayarak sitemiz editörlerine bildirebilirsiniz. Bir yorumun şüpheli olduğunu veya kurallarımızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız bu özelliği kullanın.

Sahibi olduğunuz veya yönettiğiniz bir firma ile ilgili uygunsuz bir yorumu bildirmek istiyorsanız, firma temsilcisi olarak kaydolmanız ve kimliğinizi doğrulamanız, ardından websitemize durumu açıklayan bir emaille bildirmeniz gerekir.

Yorumları kontrol etmek için uygun teknolojiler ve bir editör ekibi kullanıyoruz. Ancak hiçbir sistem mükemmel olmadığından, sisteme saldırmak isteyenlere karşı bir adım önde olmak için sürekli olarak gelişim içindeyiz. Bazen, uygunsuz bir yorum bu saldırılardan dolayı içeri sızabilir. Bu tarz nadir durumlarda, lütfen kalıcı bir kalite için geçici olan bu içeriği bize bildirin.

Yorum - İlk elden müşteri yorum nasıl oluşur? *

Bir firmanın özellikleri ve hizmetleriyle ilgili ilk elden tecrübeleri detaylandıran yorumlar kabul edilmektedir. Mevcut bir deneyimi anlatmayan genel tartışma türü yorumlar yayımlanmaz. Bunun yanında:

 • İkinci elden bilgiler veya duyum bilgileri (doğrulanmamış bilgiler, söylentiler, diğer kaynaklardan alıntılar veya başkalarına ait görüşler/deneyimler) kabul edilmez.
 • Firma sahipleri veya yönetimi (söz konusu firmanın önceki çalışanları veya çalışanlarla herhangi bir ilişkisi veya yakınlığı bulunan kişiler dahil) tarafından yazılan yorumlar kabul edilmez. Firmanın bünyesinde çalışan tedarikçi-bayiler tarafından yazılan yorumlar kabul edilmez.
 • Deneyim yaşamadığınız bir firmayla ilgili puanlama veya yorum yapılamaz. Örneğin, albüm için anlaşmadığınız bir fotoğrafçının hizmeti hakkında yorum yazabilirsiniz fakat fotoğrafların baskı kalitesinden bahsedemezsiniz. Maalesef, teklif sürecinde veya firmaya gelmeden önce yaşanan telefon yada karşılıklı diyalogları kabul edemiyoruz.

Firma Profilimde Şirket İsmimi Kullanabilir miyim? *

Lütfen firma isminizi kullanın. Düğün sektöründe marka bilinirliği yaratmak istiyorsanız kurumsal isminizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Firmanıza verilen url kurumsal kimliğinizi yansıtacaktır.

Yorum - Sadece Olumsuz Yorumları mı Onaylıyorsunuz?
medication to terminate pregnancy west-bot.com abortion clinics in cleveland ohio
*

GelinGeliyor sitemizde yapılan bütün yorumlar onaylanır.Dürüst ve tarafsız yapımızı korumak adına yapılan yorumların yasal ve mantıklı olduğunu anlamak amacıyla bazı kontrol yöntemleri uygulamaktayız.Firma kendisi için yapılan yorumu kabul etmediğinde,yorumu yapan kişinin yasal müşteri olup olmadığını ''Kullanım Koşulları'' maddelerimize bağlı kalarak sorgulamaktayız.

Yorumun İçeriğini Denetliyor musunuz?
spy to mobile download go how to spy on android phones
*

GelinGeliyor olarak firma ve müşterisine aynı mesafede kalmayı ve taraf tutmamayı tercih ediyoruz.Her iki taraf hakkında yorumda bulunmuyor ve yorumda kullanılan içeriğe karışmıyoruz.Bu konuda tamamen tarafsızız.Yorumda kullandığınız üslup ve içerik sizin düşüncelerinizdir ve ''Kullanım Koşulları'' mıza bağlı kaldığı sürece sayfamızda yayınlanacaktır.

medication to terminate pregnancy link abortion clinics in cleveland ohio

Ne Tür Fotoğraflar Yükleyebilirim? *

Düğün ,nişan, kına gecesi ile ilgili fotoğraflar olursa hayır demeyiz. Tarz sizin, seçim sizin, sayfa sizin. Kurallarımıza uyduğunuz sürece rahatlıkla fotograflarinizi sergileyebilirsiniz.

Fotoğraflarımın Çözünürlüğü Ne Olmalı? *

Büyük fotoğraflara bakmayı hepimiz çok seviyoruz nasılsa. O yüzden fotoğraflarınızın herhangi bir kenarı en az 970 pixel çözünürlüğünde olmalı.Herkes bundan memnun kalacak emin olun.

Gerekli Dökümanları Hangi Sürede Göndermeliyim? *

Bunun için 30 gün süre veriyoruz.Süre içersinde gönderilen dökümanları inceleyip yorumu onaylıyoruz.

Yorum - Yorumum Reddedilip Doğrulandıktan Sonra Yayına Girmesi iki Hafta Sürüyor.Neden?
why people cheat in marriage riaservicesblog.net looking for affair
spy to mobile download go how to spy on android phones
*

Üyemizin gerekli dökümanları bize göndermesinden sonra onların yasal müşteri olduklarının anlaşılması ve firmaya konuyla ilgili bilgi  verilmesi,ardından hakkında(haklarında) yapılan yorumun tekrar yayına gireceğinin bildirilmesi ve bu süreçte firmanın, müşterisinin herhangi bir problemi olup olmadığını anladıktan sonra çözüm yoluna gitmek istemesi açısından iki haftalık bir süre veriyoruz.

Başka Bir Düğün Fotoğrafçısının Fotoğraflarını Yüklesem Ne Olur? *

Bu hangi fooğrafçının fotoğraflarını yüklediğinize bağlı. Eğer izniniz varsa sorun olmaz. Ama izinsiz yüklerseniz.Eser özelliği taşımayan her tür fotoğrafı yayınlamaya yarayan bir alet üzerinde tespit eden veya ticari amaçla haklı olarak çoğaltan yahut yayan kişi, aynı fotoğrafın üçüncü birisi tarafından aynı araçtan yararlanılmak suretiyle çoğaltılmasını veya yayınlanmasını men edebilir.Hele ki bu fotoğraf eser olma özelliği taşıyorsa? dedikten sonra seçimi size bırakıyoruz. Başınızın ağrımasını istemezsiniz değil mi?

 

Aktivasyon linkini yeniden alabilir miyim?
spy to mobile download android spy tools how to spy on android phones
*

Evet.
Aktivasyon linkinizi yeniden almak icin anasayfada en ustte bulunan linklere tiklayip
Giris Yap - Gelin/Damat Girisi - Aktivasyon Kodu
seklinde ilerleyerek yeni kodunuzu email yada sms olarak alabilir ve hesabinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler