alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Kırılmayan Smart Phone Ekranı!

<< Geri 28-06-2014 03:27

By: Admin

Kırılmayan Akıllı Telefon Ekranı

Yeni bir icat olan ekran filmleri telefonlarinizi kirilmaktan koruyacak.Ayrica bu ekranlar telefonunuzun dokunmatiklik ozelligine negatif etkisi olmayan cinsten.Yani telefonunuz hala dokunmatik.

Akıllı telefon ve tablet ekranları her yıl geliştirilerek sağlamlaştırıliyor fakat ani bir düşme ile telefon ekranının paramparca hale gelmesine engel olamıyorlar.Bir dedikoduya gore  Akron Üniversitesi bilim adamları, icat ettikleri ekran koruyucu film ile bu tür cihazların ekranlarini tamamen kırılmaktan koruyabilecekler.

Yuzeyi daha dayanikli ve daha esnek hale getirmekte kullanilan elektrot seffaf tabaka,bir polimer yuzey uzerine uygulaniyor.Su anda kullandigimiz smart telefon tabir edilen ekranlarin cogunda ise kirilgan ve narin bir malzeme olan indium kalay oksit tarzinda bir kaplama devreye giriyor.

Yeni teknolojiyle uretilen bu film cok daha ucuza mal edilebilecek gibi gorunuyor.Bu film 999 kez bukulerek edildigi testlerden sonra seklini ve islevini devam ettiriyor.Bu teknoloji piyasaya ciktiginda kirilmaz ekran ozelligi vermesinin yanisira fiyatinin da uygun olmasiyla epey dikkat cekecege benziyor.

Damat adaylarimiz! Nisanliniza bu hediyeyi almak icin fazla dusunmeyin diyoruz.

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler