alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Bekarlığa Vedanızı Nasıl Alırdınız?

<< Geri 01-12-2014 23:06

By: Admin

Alışılmışın dışında bekarlığa vedalarla fark yaratın

Bekarlığa vedalar illa gece bir eğlence merkezinde dans ederek olacak kuralı yoktur.Tamam siz o şekildede eğlenirsiniz daha kalabalık bir şekilde avuçlarınıza kına yakarak ama öncesinde çookkk yakın kız arkadaşlarınızla neden daha fazla eğlenmeyesiniz ki.Hemen bir program düzenliyorum Çılgın Gelinlerimize..

Bir çiçek kursuna(günlük kurs sınıfları bulunmakta) gidebilirsiniz çiçek demetleri yaparken çok eğleneceksiniz hiç şüpheniz olmasın.Kim çiçekler hakkında daha çok bilgi almak istemezki.Çiçeklerle haşır neşir olmak kanımızda var çok eskilerden beri gelen bazı evlerde bir salon dolusu yapay çiçekle bazı evlerde de  gene bir salon dolusu gerçek çiçeklerle büyümüş bireyler olaraktan(annelerimiz bizden çok ilgilenir çiçekleriyle mesela benim annem sever okşar öper çiçeklerini ismini ‘Gül’ce koyduğu kız kardeşimde kıskanır küser anneme).

Takı tasarım kursuna(günlük kurs sınıfı için konuşun) gidebilirsiniz.Takı diyince akan sular durur kadınlar için sizde kurs gününde kına gecenizde,düğün yemeğinizde ve balayınızda takacağınız takıları yapabilirsiniz.

Bir yemek yada pasta sınıfının bir günlük kursuna katılabilirsiniz.Tabi en son olarak yaptıklarınızı yeme şartını koyun.

Gelenek-görenek önemseyenlerdenseniz kendinizi bir Türk Hamamına atın arkadaşlarınızla birlikte çok eğleneceğinize garanti veriyorum yaşamış ve yaşatmış biri olarak.Gelenek-görenek pekte mühim değil derseniz Spa günü yapabilirsiniz veya havuzlu bir ev kiralayıp hayal güçlerini zorlayacak çılgınlıklar yapabilirsiniz.

İmkanınız varsa yani Nevşehir de yaşıyorsanız yada gidebiliyorsanız balon turlarına katılın sonrasında da şarap evlerine gidin diyeceğim harika bir kaçamak olacak.

Bekarlığa veda işte böyle olur diyenlere tavsiyelerim bunlardır ki bence kesinlikle böyle olur böyle olmalıdır en samimi kız arkadaşlarınızla son kez bunları yapabileceksiniz aksini sakın düşünmeyin.

                

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler