alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Eviniz İçin Dekorasyon Önerileri

<< Geri 17-04-2015 15:41

By: Admin

Dekoratif Olmak Sizin Elinizde

Kış gelince evimizde daha çok vakit geçireceğimiz aşikar. Bu kış evimizle uğraşmak, evimizi düzenlemek ve süslemek için harika bir zaman olabilir.


Tablo Gibi Bir Ev

Tek bir duvara resim yaparak, tablo gibi bir eve sahip olabilirsiniz. Bir de bu resim doğadan unsurları içeriyorsa, kendinizi içeride değil de dışarıda hissedebilirsiniz. Üstelik evinizin derinliğini arttırır.
 


 

Evinizde Bir Meşe Ağacı

Toplayacağınız meşe palamutlarını boyayarak ve güzelce bir dal parçasına asarak, masanızın üzerine bir meşe ağacı koyabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz?

Bir Duvar, Çok Çerçeve

Ya da birden çok çerçeve ile duvarınızı kaplayabilirsiniz. Çerçevelerdeki resimler birbirinden farklı veya aynı tarzda, hatta tamamen aynı olabilir. Resimleri mevsime veya keyfinize göre değiştirebilirsiniz.
 


 

Yaprak Sanatı

Hazır son bahar da gelmişken... İrice bir yaprağa vereceğiniz kelebek, yarasa ve benzeri bir şekil ile etkileyici bir tablo yaratabilirsiz.

Yatak Başınızı Süsleyin

Yatak başınızı boyamak veya yapışkanlı süslerle dizayn etmek yatak odanıza bolca yaratıcılık katacaktır. Duvar renginizle aynı tondan fakat onun kontrastı bir rengi tercih etmenizi tavsiye ederiz.
 


 

Detaylarla Yakalanan Estetik

Bazen ufacık bir detay, bütün odayı kaplar. Resimdeki örnekte görüldüğü gibi, yatak başı dikkati kendine çekiyor ve duvarın boşluğunu göstermiyor. Özellikle çerçeve asamayacağınız bir yatak odanız varsa, yatak başı ile bu eksikliği giderebilirsiniz.

Çerçevesiz Aynalar

Özellikle küçük veya çok objeli alanlarda çerçevesiz ayna kullanın. Hem alanı büyük gösterir, hem de kalabalığın yaratacağı göz yorgunluğunu alır.
 

Mesaj Kaygınız Varsa...

Duvarlarınız ne güne duruyor? Dekoratif harflerle sevdiğiniz bir cümleyi yazabilir, her gününüze ilham katabilirsiniz.
 


 

Evinizi Neşelendirin

Sade bir ev her zaman tercih sebebi olabilir, ancak renkli bir odanın size katacağı hareketi ve enerjiyi de ıskalamayın. Odanızı şenlendirin.

Doğadan Masanıza

Doğal malzemelerle masanızı süslemeye ne dersiniz? Evinize naturel bir hava katmanın yanı sıra hayli ekonomik de olabilir. Cam bir masa veya sehpa ise, dar alanları geniş göstermeye yarayacaktır.

En Sevdiğiniz Köşe

Evinizin çok beğendiğiniz bir köşesi mi var? O alanı yansıtan bir ayna koyun.

Kurallara Sıkışıp Kalmayın

Mumların masanın üzerinde ya da vitrinde durması gerekmiyor. Ya da benzer objelerin... Şık bir altlıkla yere koyabilir ve onları daha çarpıcı bir dekoratif unsur haline getirebilirsiniz. Ve sadece mumlara değil, evinizdeki tüm malzemeye bu gözle bakabilirsiniz.
 


 

Sadelik Sevenlere

Sade bir oda tercih ediyorsanız, az eşya kullanın. Beyazı tercih edin. Yine de... Duvarları gökyüzü fotoğrafıyla kaplamaya ne dersiniz? Müthiş bir his olmaz mıydı böyle bir koltukta oturmak?

Kaynak: mahmure.com

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler