alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Büyüleyici ahşabın modern yorumu

<< Geri 24-04-2015 16:19

By: Admin

Eminönü Tahtakale'ye yolu düşenler buranın aynı zamanda uçsuz bucaksız bir alışveriş vahası olduğunu da bilirler. Her tür malzeme ve eşyanın merkezidir burası. 

Son yıllarda ise dekorasyon meraklılarının, doğal ve nostaljik malzemelere ilgisi olanların iyiden iyiye uğrak yeri haline gelen semtte çağdaş çizgiler ve tabir-i caizse modaya uygun aksesuarlar da yerini aldı. Her zaman sabah saatlerinde gitmeyi tercih ettiğim semtin ara sokaklarında dolaşırken tam da bahsettiğim şekilde modern aksesuarların bulunduğu bir mekan çıktı karşıma. Mert Erşahin'in ailesinden yadigar bu dükkan kısa bir süredir Atölye Kafası kimliğiyle hizmet vermeye başlamış.
 


 

Mert Erşahin'in kuduğu Atölye Kafası'nda ahşap kasalardan dolaplara kadar akla gelebilecek her türlü eşya ve aksesuara yer verilmiş.
 


 

Aslen sinema-televizyon eğitimi alan genç yönetici, bu dükkanı son derece keyifli bir ahşap tasarım atölyesine dönüştürmüş. Atölyede boy boy ahşap kasalardan mumluklara, kesme tahtalarından kaşıklara, hatta dolaplara kadar aklınıza gelebilecek her türlü eşya ve aksesuar var ve tabii ki bu eşyalardan istediklerinizi sipariş verme şansınız da var.
 


 

Tercihiniz hep ahşaptan yanaysa boş bir gününüzde rotanızı mutlaka Atölye Kafası'na çevirin...
 


www.atolyekafasi.com, instagram/atolyekafasi
Yapım: Tuğba Karatmanlı Mutlu
Fotoğraflar: İsa Arslan
House Beautiful

Kaynak: caferuj.com.tr
 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler