alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Balayı'na Cennet'te başlamaya ne dersiniz?

<< Geri 01-03-2014 01:14

By: Admin

                                                                                                              

Aralık’tan Mayıs  ayına kadar tercih edilecek olan balayı noktamız Bahama Adaları için en uygun uçuş noktası Nassau’dur. Ilık esen meltemin ve güneşin tadını birlikte çıkarabileceğiniz bir balayı istiyorsanız Bahamaları tercih edebilirsiniz.

Bu arada damatlar için kötü, gelinler için iyi haberimiz var Nassau’ya uçabilmek için Newyork’ta aktarma yapılıyor ve ilk uçuş ertesi güne denk geldiği için 1 gece Newyork’ta konaklamanız gerekiyor. Bu da gelinlerimiz için alışveriş çılgınlığı demek.
Haydi kızlar alışveriş zamanı

(‘’New York City’’alışverişini patroncuğum detaylarıyla anlatacak)

Newyork-Nassau arası 3 saatlik uçuştan sonra balayımıza ilk adımı atmış oluyoruz.

Dupduru ışıltılı mavi bir okyanus, etkileyici sahiller ve tropikal kokunun tam ortasındayız.

Kumsallarında güneşin keyfini çıkarabileceğimiz gibi dalış, balık tutma, tarihi alanları gezme, golf oynama gibi yapabileceğimiz bir çok aktivite mevcut.Dalış yapacaksanız gitmeniz gereken yerlerden biri ,Christopher Columbus’un ilk adım attığı noktadaki dalış merkezi.

Doğayla baş başa kalmak isterseniz Andros, vatoz balıkları, yunuslar ve deniz aslanlarını izlemek isterseniz Blue Lagoon Island, yerel halkı, koloni yaşamına ait yapıları görmek isterseniz Eluuthera, balık avlamak isteyen damatlarımız için de Abacos Adalarını görmenizi öneriyorum.

Tropik meyvelerinden yemeden dönmeyin lütfen.Mango, guava (tek tercihim), papaya, ananas. Afrodizyak etkilerinden dolayı akşam üzerine doğru yerseniz daha iyi olur ;)

Ve son olarak Harbour Island keşfedin ardından dönüş yolunuz için Nassau’ya doğru yol almak üzere toparlanın.

Bu makale Derya Tiryaki tarafından yazılmıştır.

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler