alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Nişan Pastası mı Dediniz? Okuyun O Zaman.

<< Geri 21-08-2015 02:57

By: Admin

nişan pastası 600x500

 

Evlilik sürecinde geçilen duraklardan en önemlisi, nişan merasimidir. Artık sözler verilmiş, yüzükler takılmış ve evlilik alışverişlerinin başlaması planları da yapılmıştır. Nişan da bu nedenle en az düğün kadar önemlidir. Nişan denildiği zaman akla, nişan pastası da geliyor tabi. Nişan pastasının mükemmel ve zarif olması gerekir. Renkli, cafcaflı ve lezzet bakımından damaklarda iz bırakacak bir nişan pastası, düğünün de mükemmel olacağının habercisi olabilir. 

 

nişan pastası 452x640

 

Nasıl bir pasta?

 

Öncelikle nişana kaç kişi geleceğinin iyi belirlenmesi gerekir. Eğer sadece aileler arasında bir organizasyon yapılacaksa, bütçenize uygun bir nişan pastasıyla yırtabilirsiniz. Ancak kalabalık bir davetiye listesi söz konusuysa, kesenin ağzını açmanız gerekebilir. Normal ve klasik tarzda pastalar nişanda çok iyi olmayacaktır. Bu nedenle butik üretim yapan yerlerden özel bir nişan pastası siparişi vermeniz gerekir. Aksama olmaması adına siparişin bir hafta önceden verilmesi, her şeyin aksaksız bir şekilde gitmesini sağlar. Nişan zamanı geldiğinde taze ve o gün hazırlanmış butik pastanız kapınıza kadar getirilir. 

 

nisan-pastasi-düğün

 


 

 

 

Nişan pastalarında daha narin ve zarif süsleme işlemleri yapılıyor. renkleri de genelde beyaz-pembe veya beyaz-mor oluyor. Turkaz rengide bu yılın trendleri arasında hatırlatalım.İsteğiniz üzere her türlü mesajın pasta üzerine yazılması mümkün. Bu nedenle güzel ve herkesi etkileyici bir mesaj yazdırabilirsiniz. Allah tamamına erdirsin gibi sözlerle, nişan pastasıyla mesajınızı iletmiş olursunuz. 

 

 

 

 

Lezzet önemlidir…

 

Nişan pastasının taze olması önemli. Ayrıca lezzeti de iyi olmalıdır. Bu nedenle bildiğiniz yerlerden sipariş vermenizi tavsiye ederim. Çok renkli ve süslemeli olanlardan uzak durmanız gerekir. Aşırı renkli demek, aşırı doğal olmayan bir pasta demektir. Renklendiricilerle ortaya çıkarılmış bir pastanın tadı hiçbir zaman iyi olmayacaktır. 

.

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler