alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Düğün Salonu Seçimi Nasıl Olmalı?

<< Geri 21-08-2015 14:28

By: Admin

İnsan hayatının en önemli süreçlerinden birisini, evleneceği zaman yaşar. Bu sürecin en önemli duraklarından biriyse, düğündür. Düğünün mükemmel bir şekilde geçmesi ve sonlanması adına mükemmel bir organizasyonun yapılması son yıllarda önemini daha da artırmıştır.

 

 

 

Birkaç saatlik düğün için günler öncesinden planlar ve hazırlıklar yapılır. Düğün salonunun seçimi bu süreç içerisinde çok önemlidir. Bazı zamanlarda düğün tarihiniz bile buna bağlıdır. Şimdi gelin düğün salonu seçerken nelere dikkat edeceğimizi şu şekilde sıralayalım.

 

Düğün salonunun kapasitesine dikkat edin. Eğer davetli listeniz azsa, çok büyük kapasiteli bir düğün salonu israf olur. Aynı şekilde davetli listesi çok fazlaysa, ona uygun bir salon seçmek lazımdır.Konuk listenizi oluşturmak ve düzenli tutmak için tıklayın.

 

 

 

Düğün salonunun bulunduğu yer, kolay bulunabilir ve ulaşım imkanları kısıtlı olmayan bir yerde olması gerekir. Böylece düğün davetlilerinin gelme imkanını arttırmış olursunuz. Düğün için hazırladığınız servisleri kullanmayacak olanlar için düğün salonunun yerini iyi seçmek gerekir.Salon bilgilerini konuklara kendi web siteniz üzerinden iletebilirsiniz.Böylece tüm detaylar sitenizi ziyaret eden kişilere iletilmiş olur. Sitenizi yapmak için tıklayın.

 

Düğün salonunun otopark sorununun olmaması gerekir. Davetlilerin kendi arabalarıyla gelecek olması ve konvoydaki arabaların park sorununu yaşamamsı lazımdır.

 

Düğün salonunda yer alan klima ve havalandırmaların yeterli olması önemlidir. Yaz aylarında yapılan düğünlerin güzel geçmesini sağlayan önemli kriterlerden birisi budur.

 

Düğün salonunda özellikle gelin ve damadın duracağı yere bakın. Tüm davetlilerin görebileceği bir sahne olması gerekir. Aynı zamanda fotoğraf çekimleri için yeterli ışığın olup olmadığına dikkat edin.

 

Düğün salonlarının rezervasyon işlemlerinin 4 ay önceden yapılması gerekir. Yoksa istediğiniz tarih arasında yer bulma sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

 

Düğün menüsünün ne olacağına da karar veriniz. Sunulacak yemeğin genel davetli kitlesine uygun bir yemek olmasına dikkat ediniz. 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler