alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Banyo Dekorasyonunda Modern Bir Dönem!

<< Geri 14-10-2015 02:55

By: Admin

Evlerin en ihmal edilen yerleri banyolar. Daha çok aile bireyleri tarafından kullanıldığı için pek fazla önemsenmiyor. Ancak son zamanlarda banyo dekorasyonuna dair üretilen mükemmel tasarımlı aksesuar ve ekipmanlar, banyo dekorasyonunu birden değiştirdi. Eski soğuk görünüm yerini daha sıcak ve modern bir banyoya bıraktı. İşin farkında olanlar, banyolarına da gereken önemi veriyor ve daha değişik bir banyo profili için modayı takip ediyor.

Peki neler geldi?

Eski banyo dekorasyonlarında soğuk fayansları hatırlarsınız. Fayanslar banyolar için çok iyi ama kullanışlı değil. Bir sanat kaygısı taşımıyor. Ancak son zamanlarda üretilen fayans modelleri, daha samimi ve sıcak. Banyolarda daha iyi bir hava estirmesi için tasarlandı. Ayı şekilde banyo dolapları, lavabo ve musluk sistemleri de eskisinden oldukça farklı ve modern bir görünüme sahip. Banyolara takılan ayna modelleri, yere serilen kilim veya halı desenleri artık daha modern ve şık!

 

Siyah ve gri renkler…

Banyo modasında gri ve siyah ön planda. Bu kapsamda üretilen fayans modelleri, banyolara ayrı bir hava katıyor. Ancak banyosu karanlıkta olan kişiler için siyah renk üzerinde fazla odaklanılması doğru değil. Daha açık renklerle banyonun aydınlatılması gerekir. Aydınlatma derken, ışıklandırma sistemlerine de dikkat etmek gerekiyor. Modern avize sistemleriyle banyoları daha çekici kılmak artık mümkündür.

Jakuzi sistemleri, daha iyi bir banyo deneyimi sunduğu gibi, banyoların genel görünümleri üzerinde de mükemmel bir etki yaratıyor. Altın rengi veya beyaz jakuzi sistemleri ve küvetler, banyolarınızın havasını daha farklı bir konsepte dönüştürüyor. Duşakabin modellerindeki gelişmeler de banyolardaki soğuk ve estetik olmayan havaya daha modern ve endamlı bir bahar havası katıyor. Sizde yeni gelişmeleri takip ederek, banyonuzdaki tadilatları yenilikler kapsamında yapabilirsiniz. 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler