alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Düğünü Nerede Yapmak Daha Çekici?

<< Geri 15-10-2015 04:18

By: Admin

Hayat tarzınız ve yaşamınız düğünü nerede yapacağınız konusu direk etkiliyor. Bu bir sarayda da olabilir, mütevazi bir düğün salonunda da… Ama her nasıl yaşarsanız yaşayın düğünlerin herkes için yapılabileceği bir mekan var. Oda deniz… Yani son zamanlarda teknede düğün konusu oldukça revaçta. Yaz ve kış teknede düğün organizasyonları düzenleniyor. Organizasyon firmaları tarafından süslenilen tekneler, mükemmel bir düğün salonu havasına büründürülüyor. Bir kır düğününden çok daha fazlası sunuluyor. Çünkü bir yanda deniz ve mavilik, bir yanda çok mutlu bir organizasyon.

 

Peki neden teknede düğün organizasyonları ön planda

Bunda modern hayatın insanı betonlar arasına yığması çok etkili. Artık insanlar bunalmış durumda ve en azından düğün organizasyonlarında kapalı ve sıradan düğün salonlarına tıkamak istemiyorlar. Doğayla iç içe olmak istiyorlar. İnsanın bir de İstanbul boğazı gibi bir yeri olunca, burada düğün yapmak daha ön plana çıkıyor. Organizasyon firmalarının bu konuda başarısı da, tercihlerin bir başka sebebi. Her şey mükemmel bir şekilde tasarlanıyor ve düğün zamanı eksiksiz bir şekilde işliyor. Gelin ve damat tarafı da sadece eğlencesine ve mutluluk karelerini yakalamaya bakıyor.

Yemeklerden, müzik ve süslemelere kadar her şey profesyonel organizasyon firmaları tarafından yerine getiriliyor. Tabi burada düğün sahiplerinin önceden ilettikleri taleplerine dikkat ediliyor. her şey düğün sahibinin örf, anane ve inançlarına uygun bir şekilde gerçekleşiyor. Gelin ve damat için güzel bir masa hazırlanıyor. Herkesin görebileceği bir yere kuruluyor. Tekne her daim boğazda seyir halindeyken, içeride mutluluk yaşanıyor. Her manzarada, daha farklı duygular yeşeriyor. Teknede düğünün en güzel esprisi bu yani. Salonlarda değilsiniz, denizin üzerinde seyir halindesiniz. Boğaz da davetlileriniz arasında. 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler