alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Dekoratif Mum Tasarımları

<< Geri 20-10-2015 05:34

By: Admin

Evlerinizde veya ofislerinizde farklılık yaratmak aslında çok kolay! Unutulan bir kültürü hatırlayarak bunu yapabilirsiniz. Son zamanlarda daha çok ön plana çıkmış olsalar da mumlar henüz dekorasyonda fazla kullanılmıyor. Tercih edilmemesinin sebebi kötü veya estetik olmamaları değil, sadece unutulmuş olmaları. Yoksa çok güzel bir stile ve ahenge sahipler.

Mükemmel tasarımlar…

Mum tasarımcıları, 5000 yıllık tarihi geleneğin yeniden canlanması için kolları sıvamışlar. Geleneksel kültürle harmanlanmış olan mum tasarımlarında günümüz ritüellerine ve çağdaş desenlerine yer veriyorlar. Böylece evlerin lüks dekorasyon yapısına kombin olacak mükemmel eserler ortaya çıkmış oluyor. Eser diyorum çünkü mum tasarımları makinelerle değil, bilakis el sanatçıları tarafından yapılıyor. Yani yüzde yüz el emeği olarak tasarlanıp, müşterilere sunuluyor. Dekoratif değeri oldukça fazla olan mumların sağladığı faydalara değinelim.

 

Dekoratif mumların faydaları…

Geleneksel bir ritüel olan mumlar doğu kültüründe meditasyon zamanında kullanılırdı. Şimdi de aynı aktiviteler içerisinde kullanılıyor. Bunun sebebi rahatlatıcı bir etkiye sahip olması. Dekoratif mum tasarımları organik bir yapıya sahipler. Bu nedenle insan sağlığına zarar vermiyorlar. Tasarımında kullanılan malzemelerde özenle seçiliyor. Soya türevlerinden meydana geliyor.

Koku yapmıyorlar!

Kötü kokulara dekoratif mumlarla son vermek mümkündür. Ne dumanları var, ne de is kokuları. Dekoratif mumlar evlerdeki hava kalitesini arttıracak bahar veya çiçek koku özellikleriyle satılıyor. Birbirinden farklı kokular var. 12 farklı koku çeşidiyle satılıyor. Renk seçenekleri de bir o kadar fazla. Kaliteli, temiz, estetik ve şıklar. Evlerdeki haşereleri de kovucu özellikleri var. Farklı bir dekorasyon meydana getirmek için idealler.

Sizde evlerinizde huzurlu ve temiz bir hava sahibi olmak istiyorsanız, yapmanız gereken dekoratif mumları satın almanız. Evinizin her köşesine koyabilirsiniz. Böylece mükemmel bir dekorasyona sahip olacaksınız.

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler