alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri!

<< Geri 11-11-2015 10:15

By: Admin

Kaliteli ve güzel bir ilişki arıyorsanız, mükemmel bir erkek bulmanız gerekir. sadece karizmatik ve yakışıklı olanı değil, aynı zamanda centilmen, kibar, sıcakkanlı, esprili, zeki ve iletişim konusunda yetenekli birini bulmanız gerekir. ancak bu özelliklerin hepsini bir erkekte bulmak zor. En azından aşağıda yazacağımız özellikleri tavan yapmış olan erkeklerden uzak durursanız, muhakkak yukarıda yazmış olduğum özelliklerden birisini barındıran bir erkekle beraber olmuş olacaksınız.

Bu tiplere sizi yorabilir…

İşkolik erkek tiplerinden uzak durmanız gerekir. İlk zamanlar bu sınıfta olan erkekleri çok zeki ve çalışkan oldukları için seversiniz. Yanında olmaktan mutlu olursunuz. Belki de başarıları sizi oldukça etkiler. Ama bir zaman sonra size hiç zaman ayırmadığını ve sürekli işini sizden daha öncelikli tuttuğunu görürsünüz. Aşk, sevgi ve beraberlik kavramları işkolik erkekler için sadece işe hasredilmiştir. Bunu asla unutmayın.

 

Kaybedenler kulübü…

Bir uzak durulması gereken erkek tipi daha. Çok duygusala bağladığı ve acayip sözlerle sizi etkilediği için mükemmel biri olduğunu sanırsınız. Ancak hep aynı monotonluk ve yüzeysellikle aşkınızın kaybedenler kulübü sınırları içerisinde kaldığını fark edersiniz. Heyecan sıfır, monotonluk on.

Anneciden uzak durun…

Her erkek anne ve sevgilisi arasında bir denge gözetmelidir. Ancak bazıları bu şirazeyi kaydırıyor. Annelerini önceleyerek, onun yanında rencide olmanıza bile aldırmıyor. Bu tür erkekler annelerinin avuçları içerisinde dünyaya bakarlar. Sevgililerini de annelerin dediği kadar sever, sayar ve belki de bakarlar.

Paracıdan Allah muhafaza…

Paracı erkeklerde hayatınızı zehir edebilir. Cimriliğin bile bir namusu vardır. Ama aşırıya kaçanlar bunu çiğnemişlerdir. Para ödememek için sevgilisini yürüten tipler bu şekildedir. Üstelik bunu “Senle daha çok vakit geçirmek istiyorum. Yürüyelim… Gece ışığında romantizm” diyerek yapanlar yok mu? Vay hallerine…

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler