alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Duvarları Anlamlı Posterler ile Dekore Etmek!

<< Geri 14-11-2015 10:42

By: Admin

Günümüzde duvar dekorasyonuna dair birçok fikir ortaya atılıyor. Daha öncelerinde ise duvar dekorasyonuyla alakalı sadece duvar kağıtları elimizde vardı. Bunlarda klasik çiçekli veya ahşap görünümlü şekildeydi. Şimdi ise bu duvar kağıdı modellerinden çok daha gelişmiş modellerle evlerin daha renkli olması sağlandı. Sadece ev değil, ofis, otel ve diğer yaşam alanlarının daha heyecan uyandırıcı bir motife sahip olması, 3D duvar kağıtlarıyla gerçekleşti. Tabi herkes için bu duvar kağıtlarını kullanmak veya tercih etmek mümkün olmayabilir. Bunlardan daha iyi bir şey varsa, o da duvarları manalı sözlerin yazılı olduğu posterler ile süslemek. Böylece hem duvarınıza bakarken size ve sevdiklerinize ders verici öğütleri okumuş olursunuz, hem de farklı bir dekorasyona imza atarsınız.

Nereden bulacağız bu posterleri?

Aslında bu tür posterlerin çok yaygın olduğunu söylemek mümkün değil. ama yeni yeni tüketici tercihleri arasına girmeye başladı. Sofistike bir dekorasyon tarzını düşünen kişiler bu tür posterlerle duvarlarını veya çalışma masalarını, kitaplıklarını süslüyor.

Ne yazılıyor bu posterlere?

Aslında siz kendi istediğiniz bir sözü yazdırabilirsiniz. Ama genelde işi bilenler tarafından ünlü düşünürlerin sözleri yazılarak, mat kağıda dijital baskı şeklinde satışa sunuluyor. Hoş ve güzel tasarımlarıyla duvarlarınızı süslüyor. Mevlana, Yunus Emre, Fuzuli ve daha birçok ünlü düşünürlerin sözleri posterlerde yerini alıyor.

Motivasyona dayalı sözler en çok tercih edilenler arasında. Mesela “Hayat Cesurları Sever” ya da “Önce oyunun kurallarını öğren. Sonra herkesten daha iyi oynamayı” gibi motivasyonu arttırıcı sözler yer alıyor. Girişimcilikle alakalı, iş hayatı ve evlilikle alakalı da birçok sözleri posterlerde bulabilmeniz mümkündür. Bu konuda satış yapan birçok alışveriş sitesine ulaşmak mümkün.

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler