alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Beyazın Dekorasyondaki Yeri!

<< Geri 16-11-2015 08:40

By: Admin

Birçok kişi beyaz rengin sade ve estetik duruşuna hayrandır. Ama bundan kısa zaman önceye kadar dekorasyonda beyaz renklere yer vermek diye bir durum cesaret isterdi. Bunun sebebi beyaz renk mobilyaları hemen leke tutmasıydı. Misafirler eve geldiğinde yapacağınız ikramlar sırasında meydana gelecek muhtemel bir çay dökülmesi cinsinden bir kaza, beyazın yok olması anlamına geliyordu. İşte bu durum beyaz ve dekorasyonun her zaman bir araya gelmesine engeldi.

Peki ya şimdi?

Şimdi ise oturma odası dekorasyonundan çok daha farklı bölümlere kadar beyazın ışıltısını herkes evlerine davet ediyor. Yatak odalarında beyaz sayesinde lüks bir dekor sahibi olunabiliyor. Aynı zamanda yemek odaları ve banyolarda da beyazdan oluşturulan dolaplarla mükemmele imza atılıyor. Tüm bunları mümkün kılan ise hiç kuşkusuz anti bakteriyel teknolojilerin gelişmesi ve mobilyaların vazgeçilmezi olması.

 

Artık lake beyaz esintisi her yerde!

Sırf şu güzel durumdan ötürü lake beyaz model köşe oturma grupları trend haline geldi. Anti bakteriyel yapısı, anti stres özelliği ve şık tasarımı sayesinde oturma odalarını süsleyen bir yıldız haline geldi. Yıldız diyorum çünkü lake beyaz modelleri gece karanlığında bir yıldız gibi parlıyor ve evinize geceyi bir romantizm şeklinde sunuyor.

Sadece oturma odalarında değil tabi, yatak odalarında da lake beyaz modelli tasarımlar oldukça romantik bir havanın yaşanmasını sağlıyor. Sizde bu modelleri deneyebilir ve evlerinize gece ışıltısı kazandırabilirsiniz. Hem de kirlenme veya deforme olma gibi bir hissiyat içerisinde olmadan. Kaygısız bir şekilde lake beyaz mobilya modellerini alabilir, oturma odası, yatak odası ve yemek odalarınızda mükemmele imza atabilirsiniz. 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler