alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Güzelleşmek için Mutlaka Yapmanız Gereken 4 Şey!

<< Geri 19-11-2015 00:11

By: Admin

Her kadının güzel olduğunu söylerler. Buna bazıları katılmaya bilir. Ama kadınlar kendi aralarında çirkin kadın yoktur, bakımsız vardır diye bir kuraldan bahsederler. Bu erkekler için de geçerli mi bilmiyorum ama internette sadece kızların güzelleşmesine dair makaleler var. Erkekler hakkında yazılan bu minvalde konular ise çok az. Bu kadınların güzel olmak için ne kadar çok çalıştıklarının bir göstergesi. Öyle ki güzel olmak için yapılan makyajların ve harcanan paranin haddi ve hesabı yok.

 

Siz siz olun yapmayın….

  1. Fondöten denilen garabetten genç kızların uzak durması gerekir. Sanıyorum bu konuda bilinçli olanlar var. Ama bazı hanım hanımcık kadınların fondöten küpene düştüklerini görüyorum. Halbuki bu taze bir cilt için oldukça sakıncalı bir durumu ifade eder. Bana kalırsa özel günde bile fondöten kullanmamak gerekir. Bu ürünün imal ediliş sebebi yaşlı kadınlar için.
  2. Ya göz deyin, ya da dudak. Ama ikisini de pazarlamak için uğraşmayın. Çünkü bu durum çok kötü durmanıza sebep oluyor. Bir erkek için kızda aranılan şey duru bir güzelliktir. Ama illa da bir şeyler kullanacaksanız her tarafı boyamanın bir alemi yok. Gözü boyadıysan dudak kalsın. Dudağı boyadıysan gözü bırak. Ya da dengeli bir şekilde süreceğini sür.
  3. Abartıya sebep olacak ne var suratınız da anlamıyorum. Belki kadınlar kızacak ama bazı kızların suratı o kadar makyaja batmış oluyor ki, insan hayretle bakıyor. Bence genç kadınları makyajdan uzak durması gerekiyor. Her sabah bu konuda yüksek efor sarf etmenize gerek yok.
  4. Temiz bir kadın her zaman makbul olandır. O nedenle erkekler kadınların ellerine dikkat ederler. Temiz olmayan ve pis görünen tırnaklar iticilik için büyük bir sebeptir. 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler