alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Yılbaşında Sevgiliye Ne Alınır ki?

<< Geri 23-11-2015 09:21

By: Admin

Yılbaşı geldi geliyor ve çatacak! Ama hala alacağınız hediyeye karar veremediyseniz, yapmanız geren yazımızı okumanız. Çünkü öyle şatafatlı ve çok pahalı hediyelerden sizleri kurtaracak ve işte bu diyeceğiniz tekliflerle size geldik.

Başlıyoruz…

Hediye ne demek? Aşkınızla aranızı daha da sıcak tutacak ve samimi bağlılığa bir düğüm daha atacağınız sevginin somutlaşan objesi. Ancak bu objenin illa da anlamlı olması için pahalı olması veya lüks olması gerekmiyor. Bu şekilci olanların tercih edebileceği bir durum. Cebinde parası olanlar en iyi hediyeyi aslınlar tabi ama parası olmayanlara ne oluyor?

 

Bu düşünce tarzı genelde kadınlar tarafından erkeklere dayatılmış gibi. Yani kadınlar her zaman en iyisine layık mottosu, erkeklerin kafasında hediyeyle alakalı karmaşıklıklara sebep oluyor. Bu sözü okuyan kişilerin objelerin en iyisine layık yorumu neden oluyor karmaşıklığa. Halbuki demek istenen şey, kadınlar sevgini ve aşkın en güzeline layık. Okuyuş bu şekilde olunca hediyenin de pahasal değerinin bir anlamı kalmaz. Ne kalır geriye peki? Güzel bir sunum…

Hediye edeceğiz şey sunum olsun!

Aşkınıza sunacağınız hediyeyi romantik bir şekilde takdim etmeniz gerekir. Böylece hediyenin küçüklüğü veya büyüklüğüyle kimse ilgilenmez. Kadınlar da zaten lüks hediye meraklısı değil. onlar sadece hatırlanmak ve duygularının okşanmasını ister. Dolayısıyla alacağınız hediyeyi sunarken duygulara dokunacağınız bir sunum yapmanız gerekir. Etkili bir söz, bir organizasyon veya şiirle bu işi yapabilirsiniz.

Alacağınız hediye kolye olabilir, çeşitli takılar olabilir, yılbaşı sepeti olabilir, hatta lezzetli bir çikolata buketi sunabilirsiniz. Ama takdim etme konusunda girizgaha oldukça dikkat edin. Böylece hediyein anlamı daha da büyük ve güzel olur. Biraz romantizm yani…

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler