alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Bir Erkeğin Kadından Hoşlandığını Gösteren Belirtiler!

<< Geri 24-11-2015 09:15

By: Admin

Erkekler hoşlanın mevcut bir takım davranış kalıpları içerisine girerler. İşte sözünü edeceğimiz bu davranış kalıplarını size karşı gösteren bir erkek varsa, bilin ki size aşık olmuş demektir. işte o davranışlar…

 

  1. Erkekler normalde konuşmayı pek sevmezler. Yani en azından kızların olduğu bir yerde erkekten çok kızlar konuşur. Bilirsiniz ki kızlar konuşmaya daha çok meraklıdır. Sürekli soru sorarlar. Ama bir yerde erkek size soru sormaya başladıysa ve bu sorular hobileriniz, aileniz, ne yaptığınız hakkında ise bir hoşlanma söz konusu olabilir.
  2. İkinci olarak da birincinin devamı şeklinde bir durum tezahür eder. Erkek sizi artık az çok tanımıştır. Tabi ser verip sır vermeyen biriyseniz o başka. Ama hadi biraz hobilerinizden bahsettiniz ona. Sohbet muhabbet olsun diye. Ertesi gün elinde sizin en çok sevdiğiniz şarkıcının albümüyle yanınıza geliyorsa, buradan da işkillenmeniz gerekir.
  3. Diğer bir hoşlandığını belli etme kalıbı da, kaçamak dokunuşlar. Erkekler bunu aslında inadına yaparlar. Ama sanki yanlışlıkla oldu havası verirler. Size dokunmak için içleri yanar halbuki.
  4. Erkek size sürekli yaklaşmak istiyor, sizi gördüğünde ilk fırsatta yanınıza sokuluyorsa, aşık olmuş olabilir.
  5. En büyük belirtilerden birisi de, sizin sevdiklerinize karşıda sevgi beslemesi. Mesela bir arkadaşınıza, ailenize, hatta mahallede sevdiğiniz kediciklere ve köpeğe karşı bir sevgi de gösteriyorsa, kara sevda söz konusu olmuş demektir.
  6. Sizden ayrı duramadığı için size tam açılamadığı için uygun bir zaman bekler. Bu zamanı bulmak içinde sürekli sizle plan yapmak ister. Mesela sinemaya gitmek veya ders çalışmak için kütüphaneye kitap bakmak gibi. Aslında hepsi size olan aşkını itiraf etmek için bir senaryo olabilir.

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler