alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Evlendikten Sonra Gitmeyi Hayal Edebileceğiniz Balayı Yerleri!

<< Geri 24-11-2015 09:17

By: Admin

Evlendiniz bir balayı yapalım diyorsunuz, kocanızın köyünde yapacak haliniz yok herhalde. Ama bazı kocaların balayı anlayışı köylerinden ibaret olabilir. Siz ise daha güzel yerleri hayal ediyorsunuzdur. Nereyi hayal edebilirsiniz? Yazımızda…

 

  1. Maldivler sizi bekliyor. Hint Okyanusun en güzel adalarından birisi. Denizin ve gökyüzünün en berrak olduğu yer. Plajlar, egzotik bitki örtüsüyle romantik bir balayı yapabileceğiniz en iyi yerlerden birisi.
  2. Seyşeller de Hint Okyanusunun en gözde mekanlarından birisidir. deniz ve gökyüzü kardeş gibi. Egzotik bitki örtüsü cömertçe sunulmuş. Kum, güneş ve denizin masalımsı bir buluşma noktası.
  3. Koh Samui Asya’nın en çok tercih edilen tatil yerlerinden birisidir. Tayland ülkesine bağlı olan ada, mükemmel bir manzaraya sahiptir. Tropikal iklim içerisinde balayını renklendirmek ve masal gibi kılmak isteyenler için ideal bir yer. Zengin mutfak ürünleri, canlı sokakları ve hayatıyla burada bir başka dünya!
  4. Sende sürekli uzaklardan bahsediyorsun deme! Çünkü yanı başımızdaki komşuya geldik. Hani bir laf varya, komşuda pişer bize de düşer. Heh işte Yunan adalarından birisi olan Santorini de olan güzellikler ve hayat bize de düşer. Hem yakın hem de dünyaca ünlü bir ada. Her şey var. Deniz, kum, Türk, eğlence…
  5. Hawaii adalarına ne demeli peki? Burası da dünyaca ünlü bir yer. Mükemmelin adresi, deniz, kumsal ve güneşin batmadığı yer. Güzel bir anı  olurdu buraya gitmek. Balayı yapmak. Değil mi?
  6. Paris tabi ki de. Burayı yazmadan geçemeyiz değil mi? Ama artık herkes Paris’e gidiyor. Gelen anlatıyor gitmiş kadar oluyorsun. Ama illa da ben yaşayacağım, dinlemek olmaz diyorsan, romantizm kokan şehirde balayı bir başka güzel olur. 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler