alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Vintage Gelinlik Modelleri Yeniden Gözde Oluyor!

<< Geri 28-11-2015 08:40

By: Admin

Kadınların en mutlu oldukları günlerden birisi kuşkusuz düğün günleridir. Özellikle birde gelinliklerini seçecekleri zaman daha da mutlu olurlar. Kıyafet seçme konusunda kadınların yetenekleri ve titizlikleri malumdur. Ancak iş gelinliğe geldiği zaman hassasiyet tavan yapıyor diyebiliriz. Bir kadın o günde kuğu gibi olmalı ve bunun için provalarda sabah akşam kendisine en çok yakışan gelinlik modelini ortaya çıkarmalı. Yoksa her geçen zamanı kendisinin aleyhine sayar.

 

Vintage modelleri popüler olmaya başladı

Kadınların bu zor beğenici halleri, tasarımcıları da zorluyor diyebiliriz. Ancak kadınların ne istediğini bilen tasarımcılar sorunu çözmüşler. Vintage modelleri sayesinde her kadını kuğu gibi yapma konusunda başarılı olmuşlar. Gerçektende estetik olmak isteyen kadınlar için bu modeller ideal. 70 ve 80’li yılların moda akımından kalma çizgilerle şık olacaksınız. Klasik ve nostaljik tasarımların insanı daha şık göstermediğini düşünebilirsiniz. Ancak vintage modellerinde olan klasik tarzın yeni trendlere uyarlanması.

Vintage gelinliklerinin olmazsa olmazı ne peki?

Bu model sıfır kollu gelinlikleri daha çok kapsıyor. Omuzlar ön plana çıkıyor ve kadınsı bir duruş sergileniyor. Belden oturtmalı, dantel tasarımlı gelinlik modelleri, eldiven olmadan asla giyilmiyor. Üstelik kafaya da şapka takmak gerekiyor. Her şeyin doğal olması bu modelin üzerinde mükemmel durmasını sağlayacak olan birincil kural. Bu nedenle ne abartılı bir saç, ne de makyaj yapılmaması gerekiyor. Sadece doğal güzelliğiniz ve gelinliğin yarattığı kadınsı hatlarla çekici olabiliyorsunuz.

Yeni trend bu!

Vintage modelleri, eskinin yeniden doğuşu. 70’li yıllada feminist akımının bir unsuru olarak ortaya çıkmıştı. Şimdide aynı kaygılarla modern kadının en seçkin gelinlik modelleri arasında yerini almayı başarabildi. Tercih sizin tabi!

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler