alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Nişanlınızı Etkilemenin Birkaç Püf Noktası

<< Geri 07-01-2016 03:02

By: Admin

Evlenmeyi düşünme aşamasına geçtiğiniz bir ilişkiniz varsa ve şu sıralar ilişkinizin geleceğini düşünüyorsanız, uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bu dönemlerde sevgilinizi ya da nişanlınızı etkilemek isteyebilirsiniz. Sizi sevdiğinden ve sizinle evleneceğinden emin olmak isteyebilirsiniz. Belki de tam olarak bazı şeylerden emin değilsinizdir ve karşınızdaki erkeğin sizi gerçekten sevdiğine inanmak için elinizden geleni yapmak istiyorsunuzdur. Çünkü erkekler kadınlara nazaran daha akılcı hareket ederler. Siz ilişkinizin başladığını ve iyi gittiğini düşünürken bir anda ilişkiniz onun farklı bir düşüncesi nedeniyle bitebilir. Eğer bundan korkuyorsanız karşınızdaki erkeğin size bağlanmış olduğundan emin olmalısınız.

 


Fotoğraf - Stüdyo Lara

 

Nişanlınızı kendinize bağlamak için yapmanız gereken aslında çok basit bir şekilde ifade edecek olursak dürüst olmak. Ona karşı her zaman açık ve şeffaf olmanız gerekiyor. Yaşadıklarınızı ve yaşamakta olduğunuz şeyleri ondan saklamayın. Ona gerçek bir aile olabileceğinizi şimdiden gösterin. Onunla sorunlarınızı, hayallerinizi, sevinçlerinizi paylaşın ki tam bir çift olduğunuzu hissedebilsin. Nişanlınızı etkilemek istiyorsanız yapacaklarınız bununla sınırlı değil elbette, biraz ilgi göstermeniz yeri geldiğinde dozunu aşmamak kaydıyla şımartmanız çok hoşuna gidecektir. Ancak dozu aşarsanız onu sıkabilir ve ilgisini kaybetmesine sebep olabilirsiniz. 


 Nişanlınızın karşısında güçlü bir kadın olduğunuzu göstermelisiniz. Kendinize güvendiğinizi ezik olmadığınızı göstermeniz sizden etkilenmesini sağlayacaktır. Hem kendine güvenen bir kadının  karşısında ne durabilir ki nişanlınız buna karşı koyabilsin. Bu sizi kıskanmasına bile sebep olacaktır. Size karşı gizli ya da açık bir hayranlık besleyeceğinden emin olabilirsiniz.  Konuşurken mutlaka göz teması kurun ve doğrudan gözlerinin içine bakın, bakışlarınızın onun gözlerini delip geçmesini sağlayın.  Sizinle konuşurken başka hiçbir yere bakamayacak hale geleceğinden emin olabilirsiniz. Sizin yanınızdan ayrıldıktan sonra bile baktığı yerde gözlerinizi görecektir.


 Yalnızca komik erkekler sevilmez esprili kadınlar da etkileyicidir. Şaka ve espri yapmaktan kaçınmayın. O bir erkek ve her zaman bir yanı çocuk kalacak. İçindeki çocuğa da ilgi gösterin ve onunla beraber eğlenin. Sizin yanınızda eğlenebileceğine inanmasını sağlayın. Böylece nişanlınız en büyük hayranınız olacak ve mutlu bir evliliğe doğru adım atabileceksiniz.

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler