alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Sonbahar Damatlarına Şıklığın Formülü

<< Geri 25-02-2016 04:02

By: Admin

Damat adayları büyük tekliflerini yaptılar ve hayatlarındaki en güzel kelimeyi duydular; kocaman bir evet! Şimdi hazırlıklar yapıldı ve düğün zamanı geldi. Ancak damat adayları ne yapacaklarını pek bilemiyorlar. Bir gelin adayı nasıl şık olacağını önceden tüm detaylarıyla düşünerek mevimine göre en şık tarzı oluşturabiliyor. Ancak üzülmeyin beyler! Sizin için önerilerimiz var.

 

 

Eğer sonbahar damadı olacaksanız nasıl bir damatlık seçmeniz gerektiğini, hangi aksesuarları kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız bu önerilere kulak verin. İlk olarak en güvenilir tercihiniz smokin olacak. Tüm gelinlik modellerinin yanında şık duran bu kıyafet her durumda yardımcınız, kurtarıcınız olabilir. Ayrıca tüm vücut tiplerine göre dönüştürebilir yeniden formu üretilebilir. Eğer işinizi garantiye almak istiyoranız klasik bir smokin tercih edebiliriniz. Smokinin bir başka güzel özelliği de sonbaharda yağmur yağması, havanın soğuk olması durumunda üstünüze bir yelek ve ceket de giyebilmeniz.  Tabii ki kendi hayalinizdeki damatlığı da bir profesyonele özel olarka diktirebilir ve tam olarak istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Eğer tehlikeyi ve yaratıcılığı seven bir damatsanız renklerle biraz oynayabilirsiniz. Hem gelinlikle hem de düğün konseptinizle uygun olarak renginizi belirleyebilirsiniz. İlk olarak gömlek ve kravat renginden başalyabilirsiniz. Aynı zamanda papyonunuz da en önemli aksesuarınız olacak. Bunlarda sonbaharın renklerini deneyebilirsiniz.  Ten renginize bağlı olarak deneyebileceğiniz renkler arasında sütlü kahve, deve tüyü rengi ya da gri takımlar deneyebilirsiniz. Hem sonbahara uygun olan hem de beyaz, bej, pembe ve kırık beyaz gibi renklerde olan gelinliklerle son derece uyumlu olurlar. Bu takımlarla kullanacağınız gömleğin rengi de oldukça önemli. Burada tercihiniz beyaz ya da açık mavi olmalı.

Siyah smokine alternatif bir renk düşünüyorsanız bu tabii ki gri olacaktır. Bu oldukça cesur ve özgün bir tercih olacaktır. Ayrıca bunların yanı sıra keten gömlek ve pantolonları deneyerek daha da cesur ve özgün bir tarsa imza atabilirsiniz. Tabii burada düğün mekanınızın önemi büyük. Eğer klüp v banket gibi alanlarda yapıyorsanız keten damatlıkları tercih edebilirsiniz.

Sonbaharda evlenmeyi düşünüyorsanız hem eşinizin hem de mevsimin renklerini sizin de göz önünde bulundurmanız gerkeiyor. Düğün günü eşinizin yanında sönük kalmaya mahkum değilsiniz!

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler