alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

2016’nın Cesur Gelinlerinin Tercihi Neon Renkler

<< Geri 25-02-2016 04:06

By: Admin

Yeni yılla birlikte gelinlik trendleri de belli oluyor. Bu senenin trendleri arasında neon renkler de yer alıyor. Bu sene ağırlıklı olarak ister kısa ister uzun tüm modellerde canlı renkler gündemde.  Neon renklere bezenmiş kıyafetlerde nişanda da rastlıyoruz. Bu kıyafetlerde desenlere, işlemelere pek yer verilmiyor. Hem çekici hem de şık olmanızı sağlayan neon renklerle birlikte hiçbir detaya ihtiyacınız kalmadan ilgi çekici olabiliyorsunuz. Düz ve canlı bir renkle nişanlığınızla göz dolduracağınızı bilmenisiniz. Çeşitli modellerle vücudunuzun istediğiniz yönlerini öne çıkarabilirsiniz. Örneğin geniş omuzlarınız varsa askısız bir modelle bunu ön plana çıkarabilir ya da geniş kalçalarınız varsa uçuşan etekli bir nişanlık ile markeleyebilirsiniz. Bu bakımdan neon renkteki nişanlıklarla her konuda kendinizi mükemmel gösterebilme imkanına sahipsiniz.

 

 

Neon renkleri tercih ettiğiniz zaman diğer tüm karmaşadan vazgeçebiliyorsunuz. Size verdiği imkanlarla birlikte her modeli güzel gösterebiliyorlar. Normal bir abiyeden çok daha farklı ve şık görünebilirsiniz. Asimetrik kesimler, önü uzun arkası kısa modeller ile çok daha ilgi çekici görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin çapraz bağlamalar, büstiyer modeller de oldukça sık tercih edilen şık seçenekler arasında yer alıyor. Bu kıyafetlerde abartıya kaçmanız imkansız çünkü neon renkler her şeyi kaldırabiliyor.

Nişanlığınızla birlikte bir aksesuar kullanmak istiyorsanız bunu rahatça yapabilirsiniz. Neon renklere uygun olan hemen her aksesuarları bu kıyafetlerde kullanabilirsiniz. Sadece renklere dikkat etmeniz ve kıyafetinizin rengiyle uyum içinde olan aksesuarları tercih etmeniz gerekiyor.  Zır renkleri bir arada kullanmayı da tercih edebilirsiniz ancak bu konuda renkleri doğru seçmeniz gerekiyor. Daha çok uyumlu renkleri tercih ederseniz yanılma olasılığınız oldukça az olacaktır.

Yine bu yılın trendleri arasında sade ce düz etekler moda. Neon kıyafetlerinizde de sadelikten yanayken aynı zamanda neonun ışıltısına sahip olarak ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz. Eğer siz de nişanlığınıza hala karar vermediyseniz neon kıyafetlere bir göz atmak isteyebilirsiniz. Yeni yılın cesur gelinlerinden biri olmak isterseniz!

 

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler