alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Damat Adayları İçin Tüyolar

<< Geri 26-02-2016 06:39

By: Admin

Gelinler kadar olmasa da damatlar da düğünlerinde kusursuz olmak isterler ve bazı konuları fena halde kafaya takarlar. Tıpkı gelinler gibi damat adaylarının da kusursuz bir görünüm elde etmek için yapabilecekleri çeşitli şeyler var. Mesela kilolu bir damat adayıysanız yapmanız gereken bir kruvaze takım almak. Bu takımların ön tarafları üst üste biner ve ceketli oldukları için hem şık hem de fit görünürsünüz. Bu tarz ceketlerin çok sık tercih edilmesinin bir sebebi de göbek kısmını ortadan kaldırarak düz bir görünüm kazandırmasıdır. Bu tarz takımlar seçerken de modern olmalarına dikkat etmenizde fayda var. Bu tasarımlar modernize edildikleri için daha fit görünmenizi sağlayabiliyorlar. Yanlış bir kruvaze takım alırsanız daha da kilolu görünebilirsiniz.

 

 

Ayrıca bir damat adayıysanız siz de aksesuar kullanmalısınız. Damatlığınızda kullanacağınız aksesuarlar fazlalıklarınızı kapatmanızda en büyük yardımcınız olacak. Ceketinizin içine giyeceğiniz bir yelek göbek kısmınızı saracak ve daha fit görünmenizi sağlayacaktır. Bir yelek seçerken de sade modeller seçmeli ve düz renkler seçmekten yana olmalısınız. Bunların yanı sıra damatlığınızla uyumlu bir kuşak da kullanırsanız korsaj işlevinden faydalanabilirsiniz.

Eğer kilolu değil e çok zayıf bir damat adayıysanız yine başınız dertte demektir çünkü çok zayıflığın da kilolu olmak gibi olumsuz yanları var. Gelinin kabarık gelinliği yanında zayıf bir damatsanız biraz sönük kalabilirsiniz. Bunun için çok fit olmayan modeller tercih etmeniz gerekiyor. Geniş kesimli pantolonlar sizin için uygun olacaktır. Tabii paça boylarının çok dökülmemesi gerekiyor.  Zayıf bir damat adayıysanız yelek seçiminizde de yakalı bir model tercih ederseniz görkemli bir görünüm kazanabilirsiniz. Aksesuarlarınızın renk ve desenlerini de özenle seçerseniz siz de gelin kadar kusursuz bir damat oalbilirsiniz.

Son olarak da takımınızla uyumlu bir ruhan ayakkabı tercihi yapmanız gerekiyor. Bu ayakkabıları yardım alarak özel yaptırabilir ve dıştan belli olmayacak şekilde içten daha yüksek görünmenizi sağlayacak bir tasarım yaptırabilirsiniz. Bu boyunuza birkaç santim ekleyecek ancak görüntünüze çok şey katacaktır.

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler