alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Gelinlere Cilt Bakım Tavsiyeleri

<< Geri 26-02-2016 06:48

By: Admin

Yeni yılın modasında puantiyeler oldukça sık görülüyor hanımlar ancak tabii ki bunlar sadece kıyafetlerinizde görmek isteyeceğiniz şeyler, cildinizde değil! Cildinizdeki siyah noktalardan şikayetçiyseniz, cildinizin pürüzlü olduğunu düşünüyor ve ipek gibi bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bakımınızı cilt tipinize uygun olarak yapmanız gerekiyor. Cilt bakımı için  İlk olarak dermokozmetik ürünler kullanmanızı öneriyoruz.

 

 

Her kadın düğününde en dikkat çekici kişi olmak ister. Böyle bir günde yıldızınızın sönük olmasını istemezsiniz. Küçük bir yardım olarak botoks almaya karar verebilirsiniz. Alınlarınızdaki ve kaşlarınızın ortasındaki ayrıca göz, dudak ve burun kenerlarınızdaki çizgilerden botoks yaptırarak kurtulabilirsiniz. Görünüşünüz bir anda bambaşka bir hale bürünecektir.

Portakalı seviyorsunuzdur umarız çünkü çok faydalı bir meyve. Tabii bacağınızın portakal kabuğuna benzemesini isteyecek kadar çok sevmiyorsunuzdur. Bu görüntüden kurtulmak için ise düğününüzü bir milat olarak kabul edebilirsiniz. Eğer selülitleriniz varas ve düğününüzde bunlardan kurtulmuş olmak istiyorsaız Vellashape deneyebilirsiniz. Radyofreknsları, infrared teknoloji ve mekanik masajdan oluşan bir işlemler dizisi ile Vellashape yaptırabilir ve selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Düğün gününüz yorucu geçecek malum. Enerjik olmanız gerekecek ve o gün tüm kurtlarınızı dökecek kadar enerjik olmak, sağlıklı olmak istiyorsanız bunun için harekete geçmelisiniz. Sağlıklı oluşunuz güzelliğinizi de etkileyecek ve daha da mutlu olacaksınız. Şehir yaşamında toksinlerden kaçınmak neredeyse mümkün değil. Bu nedenle toksinlerinizden arınmak için sauna deneyebilirsiniz. Sauna aynı zamanda kilo vermenize de yardımcı olacak, cildiniz hava alacak ve daha canlı görünecek, stresten arınacak ve selülitlerinizden de kurtulabileceksiniz. Cildiniz daha sıkı bir görünüm kazanacak ve kan dolaşımınız da düzenlenecek. Sadece saunada keyif yapmanızın getirileri ne kadar çok değil mi?

Gelin adayları için cilt bakımı önerilerimiz bu kadar. Düğününüze kadar bu konularda dikkatli olur ve bahsettiğimiz konulardaki önerilerimizi uygularsanız siz de düğün günü en şık bayanı olarak en önemli gününüzde etrafınıza ışıklar saçabilirsiniz. Bütün konuklar gözlerini sizden alamayacak. Hadi şimdi iş başına!

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler