alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Piknik Düğünü Konsepti 2: Piknik Sepeti

<< Geri 27-02-2016 06:49

By: Admin

Bir önceki yazımızda piknik konseptli düğünden bahsetmiştik. Bu yazımızda da bu konseptte kullanacağınız piknik sepetine. Ne sepeti, nereden çıktı derseniz şöyle söyleyelim; siz hiç piknik sepeti bulunmayan piknik gördünüz mü? İşte bu sepet de sizin düğününüzün en ilginç, en renkli ayrıntılarından birisi olacak ve konuklarınız bu sepetlere gerçekten bayılacak.

 

 

Bildiğiniz gibi düğün planlama yazılarımızda ikinci sırada yapılacak planın düğün konsepti olduğunu söylüyorduk. Ancak bu plan içerisinde alt başlık olarka bir madde daha var. O da konseptin temasının ne olacağı. Yani kır düğünü seçtiyseniz bir tema belirlemeniz gerekiyor. İşte piknik teması da bunlardan biri. Şimdi bir kır düğünü yapacağız ve bu piknik temasında olacak, şimdi ne yapmalıyız? Bir renk paletine ihtiyacınız var. Bu ne işe yarayacak diye sorarasanız örneğin bir kıyafet seçtiyseniz onun üzerinde bir sürü renk bulunmayacaktır. Ya  da bir koltuk takımı aldığınızda üzerinde rastgele saçılmış renkleri göremezsiniz. Oldukça uyumlu renklerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ahenk size onun güzel görünmesini sağlar.

İşte sizin temanızda da bir renk aralığı olmalı. Yani pembe ve kırmızı tonlarını da kullanabilirsiniz. Mavi ve mor tonlarınıda, kahverengi ve beyaz tonlarını da. Ama hem kırmızı, hem mavi, hem kahverengi ile bir cümbüşe dönmüş düğününüzde bir bütünlük yakalamanın hayalini kurmayın bile. Yani bu noktada her beğendiğiniz şeyi düğününüze katmadan önce onun diğer parçalarıyla ne kadar uyumlu olduğunu düşünmelisiniz. Üzücü ama böylesi daha iyi olacak emin oalbilirsiniz. İstediğiniz renklerde ürünler bulabilmek için ise yapmanız gereken tek şey var; araştırma. Evet bunun araştırma yapmaktan başka yolu yok malesef. Piyasayı araştırmalı ve nelerin olduğuna bakmalısınız. Eğer bundan kaçmak istiyorsanız bir organizasyon firması tüm isteklerinizi gerçekleştirecektir.  Piknik sepetiniz de bu renk paletinin içinde yer almalı ve içinde çeşitli küçük hediyeler olmalı. Yani bir sürü sepetten bahsediyoruz ve bunları konuklarınıza vererek onları mutlu edeceksiniz. Düğününzden de hatıra kalacaklar.

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler