alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Bekarlığa Veda Organizasyonunuz İçin Öneriler

<< Geri 27-02-2016 07:16

By: Admin

Eğer organizasyonunuzun çok kalabalık olmadan birçok detay barındırarak hem size hem de konuklarınıza iyi vakit geçirme olanağı taşımasını istiyorsanız önerilerimize göz atmanız faydalı olacaktır.  Düğün, nişan ve kına gecesi merasimleri için eğer yüz kişilik bir rakam civarındaysa özel tasarımlar yapabilecek, seri üretilebilecek ve çok zahmet vermeyecek dekorlar oldukça zor.  Bu hem ekonomik olarak yük yaratıyor ve  ayarlamak için yeterli vaktiniz de pek olmuyor.

 

 

Bekarlığa veda partinizde ruj ve karton ile özel kağıtlara makas ve yapıştrıcı kullanarak bir dekor yapabilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen bir bekarlığa veda partisi dekorudur. Bir başka dekor olarak yine çok tercih edilen ay şeklindeki fonu da seçebilirsiniz.  Sadece bir tarza hizmet etmeye dikkat etmeniz lazım. Öyle şurdan biraz ordan biraz şeklinde yaparsanız sadece kalabalık ve ne olduğu anlaşılmayan bir dekorunuz olur.  Mesela servislerin altına parıltılı servis altıkları koyarak servisinize renk katabilirsiniz.

Gelin adayı için üzerinde Gelin Adayı yazan bir sandalye de tasarlayarak partiye renk katabilirsiniz. Sandalyeniz isterseniz kalp şeklinde isterseniz taç şeklinde tasarlanabilir. Ayrıca gelin hanıma da bir taç hiç fena olmaz doğrusu.

Eğer romantik bir bekarlığa veda partisi dekoru düşünüyorsanız hem romantik ışıklar hem de çiçekler tam size göre. Alın renk renk karanfilleri ve güzel bir şekilde yerleştirin. Sonra da ışıkları açın ve işte harika bir atmosfer! Tüm bunlar yerine çeşit çeşit balonlar da kullanabilirsiniz. Balonları ışıklarla da destekleyebilirsiniz ve düz beyaz ışıklarınıza balon geçirerek de renkli ışıklar elde edebilirsiniz.

Duvarlarnız boş kalacak olursa çeşitli uygun fiyatta duvar süsleri var. Onlardan satın alıp tarzınıza göre duvarlarınızı boş kalmaktan kurtarabilir ya da doğrudan kendiniz kendi tasarımlarınızı üretebilirsiniz.  Böylece bekarlığa veda partinize uygun çözümler üreterek kalabalık sayılan bir konuk listesine keyifli anlar yaşatırken orjinal bir parti yapmanın gururunu hissedebilirsi

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler