alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Balayınızı Geçirebileceğiniz Romantik Oteller

<< Geri 27-02-2016 07:59

By: Admin

Evlilik planları arasında en önemlilerinden biri de balayını nerede geçireceğiniz sorusudur. Çiftler bu konuda karar vermekte ve istedikleri gibi bir otel bulmakta oldukça zorlanırlar. Romantizmi en iyi şekilde yaşayabileceğiniz bir otel bulmak zordur ve bunu sizin için bu yazımızda derledik.

 

 

Balayını adına yakışır bir şekilde geçirmek için en kolay çözüm buna görebir otel seçmektir. Evinizde bir sürü zaman alıcı uğraşla vakit geçirmek yerine iyi bir otel seçip balayı tatilinizi en romantik şekilde geçirebilirsiniz. Balayı için otel arayan çifler için seçtiğimiz bazı oteller;

Les Ottomans adındaki bu otel boğaz manzarasını pencerenizin yanı bşaına kadar getiriyor. İstanbul’da bulabileceğiniz en romantik butik otellerden biri. Butik bir otel olması ne kadar özel olduğunu gösterebiliyor zaten. Les Ottomans eskiden bir hattat olan Muhsinzade Paşa’nın yalısıymış ve eski havasını hala koruyor. Otelin dizaynı ise Feng Shui felsefesine göre yapılmış ve bu otelde romantik bir yemekten sonra boğaz manzarası eşliğinde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bir diğer otel ise Ajia Hotel, İstanbul’un adeta kalbi gibi. Otele gidenler İstanbul’u doyasıya hissedebiliyorlar. Otel Beykoz Kanlıca’da ve minimalist bir tasarımı var. Yine harika butik otellerden birisi. Bu otelde de romantizmi doruklarında yaşayabilirsiniz.

Swissotel The Bosphorus, şehrin tam merkezinde yer alan olağanüstü bir otel. Biraz daha modern yaşamdan hoşlanan biriyseniz sizin için ideal bir balayı oteli olacak. Yine harika bir boğaz manzarası bulunan otel balayı çiftleri için bulunmaz nimet.

Casa Lavanda Boutique Hotel ise sessiz ve romantik bir otel. Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta başbaşa vakit geçirmeniz için düşünülmüş. Hizmet kalitesi son derece başarılı olan bu otelde sevdiğinizle huzurlu bir tatil yapabilirsiniz.

Shngri-La Bosphorus, bir başka balayı için biçilmiş kaftan. Boğazın büyüleyici manzarasıyla birlikte romantik bir otel olarak çifleri mutlu etmeye yetebiliyor.  Siz de bu otellerden birini seçerek hayatınız boyunca unutamayacağınız mükemmel bir balayı geçirebilir ve romantizmi en huzurlu şekilde yaşayabilirsiniz.

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler