alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Yeni Trend Beyaz Kına Dövme

<< Geri 25-07-2016 02:09

By: Admin

Bir gelin için düğün gününde farklı olmak, gözlerin hep onun üzerinde olması en önemli şey aslında. Hangi gelin istemez ki, yaptığı o kadar hazırlığın herkes tarafından beğenilip takdir edilmesini. Her geçen gün gelin adayları için, yeni trendler çıkmakta. İşte bu trendlerin başında ilk sırada beyaz kına geliyor. Kınalarda ve düğünlerde kullanılan beyaz kına dövme, sezonun en yeni modası. Senin için hayatının en özel gününde giyeceğin harika bir gelinlik seçtin ve şimdide gelinliğini tamamlayacak aksesuarı arıyorsun ancak, bir türlü karar veremiyorsun. Bu aşamada sezonun en trend aksesuarı arasında gösterilen beyaz kına dövme senin için biçilmiş kaftan olacak. Beyaz kına ile yapılan dövmeleri, vücudunun istediğin bölgesinde kullanabilirsin. Özellikle kol, el ve omuzda kullanılan beyaz kına dövme, kısa gelinlik tercih edersen, bacak ve ayak bileklerine de uygulayabilirsin. Beyaz kına dövme senin için ve farklılık yaratmak isteyen gelin adayları için ilk sırada yer almalı.

 

 

Beyaz kına pek çok insan tarafından bilinmemekte. Aslında beyaz kına, tarih öncesi zamanlarda güzellik ve cilt bakımı için Mezopotamya, Nil Nehri çevresi ve Arap Yarım Adası gibi bölgelerde, kullanılıyormuş. İçerdiğinde bulunan mineral ve antioksidanlar sayesinde beyaz kına, eski çağlardan bugüne kadar gelmiş en önemli doğal cilt bakım ürünü olarak biliniyor. Cilt bakımı için çok iyi bir ürün ve aynı zamanda, dövme yaptırmak istiyorsan ve buna cesaret edemiyorsan senin için de iyi bir alternatif olarak beyaz kınayı tercih edebilirsin. 

 

 

Beyaz kına kullanmanın en büyük avantajı, sıkıldığın zaman kolayca kurtulmak. Cillte en fazla 1 hafta ile 15 gün arasında kalma süresi var. İstadiğin modeli seç uygula ve güzelliğine güzellik kat. Farklı gelin olmak senin elinde.

 

 

 

 

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler