alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Eve Canlılık Katacak Dekorasyon Fikirleri

<< Geri 28-07-2016 08:55

By: Admin

Evim evim, güzel evim. Bu sözü kim söylemişse gerçekten çok doğru söylemiş. İnsanın evi gibisi var mı? Huzur bulduğun, kendini iyi hissettiğin tek yer. Hani öyle çok kasvetli bir de tıklım tıklım ev olmamalı. Tamam ev senin ama eş, dost, akrabaları da düşünmek lazım. Sen olsan kasvetli, tıklım tıklım bir eve gitmek istermisin? Hayırrr dediğini duyar gibiyim. Hadi ozaman hem sana hemde eşe, dostta iyi gelecek eve canlılık katacak dekorasyon önerileri vereyim sana.

 

Taze çiçekler:
Salon bitkilerinden faydalanabilirsin. Odanın bir köşesini çiçekler için ayırıp güzel bir görüntü vermek hiçde fena olmaz. Ama dersen canlı çiçeklerle uğraşamam, ev dekorasyonuna uygun renklerde yapma çiçeklerde olur.

 

 

Rengarenk yastık,yastık kılıfları:
Tek renk koltuklara yada sade renklerde bir ev dekorasyonuna sahipsen, bu tam sana göre hem mobilyalarına hareketlilik getirecek hemde göze hitap edecek. Son zamanlarda renkli yastıkların ev dekorasyonunda çok fazla yer aldığını unutma.

 

 

 

Altın renkli aksesuarlar:
Az önce bahsettiğim gibi tek renk koltuk, sade dekorasyona sahip bir ev için altın renkli aksesuarlar gerçekten ideal olacak. Kendi seçtiğin aksesuarları, hobi mağazalarından aldığın metalik altın boyalarla boyayıp sende yapabilirsin.

 

 

 

Tablolar:
Ev dekorasyonuna uygun seçtiğin, tablo yada çerçeveler dekorasyonuna ayrı bir canlılık katacak. Hobilerin arasında resim yapmak varsa çok şanslısın. Tablolarını kendin yapıp kullanman harika olcak.

 

 

 

Sandalyeler:
Şimdi ne alaka sandalye dediğini  duyar gibiyim. Dekorasyon denilince illa abartılı vazo, biblo şart değil. Renkli cıvıl cıvıl sandalyelerle, eve şıklık katmak elinde.

 

 

 

Tabak ve kupalar:
Almışsın tek renk tabakları, dizmişsin için geçmiş senin gerçekten. İlla o vazo, biblo ile dolduracaksın evi. Pastel renkte alacağın tabak, bardak ve kupalar eve canlılık katacak dinle beni. Yemeğe gelen misafirlerininde gözü gönlü açılır biraz fena mı?

 

 

 

Ve son olarak perdeler:
Perde çok önemli. Öyle kraliyet ailelerinin kullandığı perdelerden olması şart değil. Modası da kalmadı zaten fazla. Mekana canlılık katmak için cıvıl cıvıl perdelerden kullanmayı dene pişman olmazsın.

 

 

 

İşte evini, seni ve misafirlerini canlandıracak dekorasyon fikirleri bunlar. Uygalayıp görelim bakalım.

 

 

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler