alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Düğün Gününde Havalı Görünmenin Yolları

<< Geri 14-08-2016 09:49

By: Admin

Evet! Nihayet beklenen gün geldi çattı. O özel günde kusursuz olmak, göz kamaştırmak, bütün gözleri üzerine çekmek her gelinin hayali. Bunun için araştırmalar yapıldı, randevular alındı beklemeye geçildi. Ya saçlar? Onlar için nasıl bir araştırma yaptın, doğru kuaförü seçtin mi? Düğün gününde saçlarınla harikalar yaratacakmısın? Yoksa daha düğün bitmeden balon gibi sönen saçlarla düğünün bitmesini beklerken bir köşede mutsuz, ağlamaklı gözlerle oturacakmısın? Tabii ki hayır. Senin için araştırmalarımızı yaptık ve düğün gününde saçlarınla nasıl mühteşem görünebileceğini bulduk. Kerastase Wedding hizmeti sunan kuaförler tamda bugün için harika saç modelleri yapıyor. Bu hizmeti kullanarak düğün gününde tamda istediğin gibi gelin olmak elinde.  Ayrıca “düğün gününde daha bakımlı saçlara sahip olarak havalı görünmem lazım” diyorsan senin için bir kaç önerimiz var. Birlikte bakalım bunlar nelermiş.

 

Kerastase Nedir: İlk olarak 1964 yılında kozmetik dünyasının devi olarak kabul edilen Fransa’da hayata merhaba diyen Kerastese saç bakım ürünleridir.

 

1- Işıl Işıl Parlayan Sağlıklı Saçlar İçin
Düğün günü yaklaşmadan önce saçlarına yaptıracağın bakım sayesinde sağlıklı ve parlak saçlara kavuşman mümkün. Kadınların en büyük silahlarından biridir sağlıklı, bakımlı saçlar unutma. Saçların ne kadar sağlıklı olursa o kadar havalı görünür. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gibi Kerastase Wedding hizmeti sunan kuaförler ilk tercihin arasında yer almalı.

 

 

2- Havalı Saç Modeli
Evet! O özel gününde saçların tamda istediğin gibi olursa, keyfine diyecek yok. Masallardan çıkmış peri kızı gibi hissetmeyi kim istemez ki? Yalnız havalı olacağım diye öyle abartılı modeller sakın tercihlerin arasında olmasın. Abartılı modeller yerine doğal ve seni şık gösterecek saç modelleri kullanarak istediğin havayı saçlarında yakalayabilirsin. Kuaförününde yardımı ile romantik örgüler yada elegan dalgalardan birini seçebilirsin.

 

 

 

3- Duvak Modeli
Evet! Saçlar için gerekli bakımlar yapıldı, düğün günü modeline karar verildi. Peki duvak nasıl olmalı? Duvak içinde gösterişli ve uzun modeller tercih edebilirsin. Yalnız seçeceğin duvağın saç modeline, gelinliğine ve düğün mekanına uymasına dikkat etmeyi unutma. Gelinlikçininde yardımı ile sana ve mekana en uygun duvak modelini seçip havalı görünmek senin elinde.

 

 

 

4- Aksesuarlar
Eğer düğünün kır düğünü olacaksa, saçlarında renkli çiçekler kullanmayı unutma. Saçlarında farklı aksesuarlar kullanarak fark yaratabilirsin. Çeşitli tokalar, çiçekli taçlar yada duvak kullanmak istemiyorsan tüllü şapkalar seçimlerin arasında yer alabilir.

 

 

 

5- Bozulmayan Uzun Süre Dayanan Saçlar
Evet! Düğün sonuna kadar bozulmadan seninle geceyi bitirecek saçlar istiyorsan kuaför seçimini çok iyi yapman gerek unutma. Kulaktan dolma kuaför hikayeleri ile hareket ederek değilde kendin bizzat araştırarak seçimini yaparsan gecenin sonunda mutlu olmak elinde. Gece bitmeden saçlarının bitmesi kötü bir görüntü oluşturacak. Çantanda yada yakın arkadaşının yanında mutlaka saç spreyi taşımayı unutma her ihtimale karşı bozulan saçına müdahale etmene fayda sağlayacak.

 

 

 

Düğün günün için gereken ip uçlarını verdik. Söylemesi bizden, uygulaması senden tercih senin. Masal perisi tadında istediğin konsepti yakalaman dileğimle. Mutlu günler, sağlıklı saçlar.

 

 

 

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler