alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Nasıl bir alyans almalıyım?

<< Geri 02-06-2014 21:46

By: Admin

Alyans seçimi

Gelin ve damadımızın nişanlandıkları an itibariyle parmaklarına takacakları alyans bağlılıklarının ve sadakatlerinin nişanesi olacaktır.Parmağa takılan ve kesilen kurdele ile başlayan bağlılık yemininin sonsuza değin sürmesini diliyor, alyans önerilerimize geçiyoruz.

Parmaklarınız uzun ve ince ise ne çok kalın, ne de çok ince bir alyans tercihinden uzak duralım.Orta kalınlıkla gelinlerimiz için biraz gösterişli, damatlarımız içinse gelinimizin alyansına uygun daha sade modeller tercih edilebilir.

Parmaklarınız kısa ve ince ise parmağınızda büyük durmayacak, parmağınızı sarmayacak ince modelleri tercih etmelisiniz.

Ve yanı sıra kısa ve tombik ellere sahipseniz yine ince ve parmağınızda şık duracak ortadan biraz daha ince modeller parmaklarınızda şık durabilir.

Anne babalarımızın döneminde kullandıkları alyanslara bakacak olursak oldukça geleneksel ve her iki taraf içinde sade ve düz modellerdi.Günümüzde damat ve gelinin alyansları için ayrı ayrı tasarlanmış ve oldukça farklı modeller bulunabilmektedir.Zaman geçtikçe seçeneklerin arttığı ve karar vermekte zorlanacak kadar göze şık görünen modeller üretilmektedir.

Farklı modeller arasında isimlerin işlenerek yapıldığı modelleri inceleyebilir, daha da çılgın olmak isterseniz dövme yaptırabilirsiniz.

 

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler