alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

2015 Gelinlerine Bilgi ve Tavsiyeler

<< Geri 02-06-2014 22:15

By: Admin

Doğallık vazgeçilmezdir.

Uzun süredir  kendimize yaptığımız yolculuk,  2015 gelinlik modasına da yansıdı. Gelinlik modellerinden ,  gelin makyajına  kadar abartılardan sıyrılıp yalınlığı tercih etmeye başlıyoruz denebilir.

Moda akımı, doğallığı bu derece ön plana çıkarmışken dugun yada gelinlik sektörünün bu akımdan etkilenmesi kaçınılmazdı.

Gelinlik dendi mi, ilk akla gelen modeldir kabarık etekli gelinlikler. Bu sene de formlarda farklılıklar olsa da sık sık rastlayacağımız modeller arasında olacaklar. Kaldı ki kendini bir gelinlik içinde hayal eden tüm bayanların düşünde olmazsa olmazdır kabarık etekler, uçuşan tüller, ve yüzdeki o sıcak gülümseme...

Gelelim  balık etek modeline..

2015 gelinlik modellerine göz atarken mutlaka rastlayacağınız modeller arasında olacak balık etek modelleri. Yalnız bu modeli tercih edecek gelinlerin, vücut şekillerini dikkate almaları gerekiyor. Balık etek, boyu uzun ve kalçası çok geniş olmayan bayanlarda daha güzel duran ve kendini gösteren bir modeldir.  Kendinizi içinde hayal ediyor  ancak üzerinizde nasıl duracağından emin olamıyorsanız, girin bir butiğe ve deneyin. En azından yakışıp yakışmayacağını kendi gözünüzle görmüş olursunuz.

2015 gelinliklerinde ayrıca  gece kıyafetini andıran, straplez, dar kesimli, dantel ve güpürlerle süslenmiş sade ama şık  gelinlik modellerinin yanında,  tamamlayıcı olarak kullanılmış, zarif desenli güpürlerden ve tüllerden boleroları da göreceğiz. 

Kullanacağınız ışıltılı aksesuarlar,  sade görünen gelinliğinize ayrıcalık katacak.

2015 gelinlerinin aksesuarlarında  bu pırıltı bazen zarif bir taçtan, bazen buklelerle dağınık bırakılmış bir saçın arasındaki taraklı tokadan yansıyacak.

Bukleli saçlar, bu senenin favorisi olacağa benziyor. Topuzdan vaz mı geçeceğiz diye düşünenleriniz olduysa hemen söyleyelim. Endişelenmeyin! Topuz, gelin modasında vazgeçilmezdir. Stili değişiklik gösterse de topuz topuzdur.  Nasıl ki hayallari kabarık etekli gelinlik modelleri süslüyorsa topuz da bu hayalin bir parçası olmaya devam edecektir. Yeter ki yüzünüze ve gelinliğinize yakışacak, doğru topuz modeline karar verin.

Bunun için topuz nasıl yapılır başlıklı videoları izlemenizde fayda var.

Paylaşacağımız modeller arasında Haute Couture gelinlik modellerine de rastlamanız mümkün.

“Böyle gelinlik mi olur canım” diyebileceğiniz uçuk modelleri  görmezden gelmeyin. 

Bunları paylaşmamızın nedeni, detayları daha net görebilmenize yardımcı olmak içindir. Misal, o yılın defilelerinde omuzu vurgulayan detaylar  kullanılmışsa bu, omuz üzerinde farklı teknikler uygulanacağını ifade eder ya da bir gelinlikte abartılı pileler kullanılmışsa, modelin  tarzına uygun pileler, o sezon  mutlaka kullanılacak demektir.

Ve taşlar..

Eğer taşlar kullanılmışsa bu ışıltıyı nerelerde verdiklerine göz gezdirerek kendinize bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. 

Şimdi sakin olun ve fikirlere göz gezdirin. Hangisinde karar kılarsanız kılın bilin ki en güzel modeli seçmiş olacaksınız çünkü bu sezon harika gelinlik modelleriyle tanışacaksınız.

Beyazın tüm zarafetini üzerinde taşımaya hazırlanan gelin adaylarına, paylaşımlarımızla yardımcı olabilme arzusundayız.

Beyaz hayallerinizin gerçekleştiği mutlu bir yuva kurmanız dileğimizle..

 Sağlıcakla

Bu makale Meral Gözleten tarafindan yazilmistir.

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler