alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
02-01-2014 17:31
İşte aşk vadisindeyim. İçimi kıpır kıpır yapan serin rüzgarlar gibi hız ve serinlik veren duygular yüreğimde, cesaretliyim. Aşk cesurların işi. Birçok farkı farkettim.Aşk fark edenlerin işi.
02-01-2014 17:12
Geçen yazımda aşk vadisine giderken çıplak olmanız gerektiğini vurgulamış ve nasıl soyunacağınızda kalmıştık. İlk soyunacağınız şey korkularınızdır. Gerçek aşkta korku yoktur. Aşkın zıddı korkudur ve korku aşkta asla bulunmaz. Aşık insan hiçbir şeyden korkmaz.
02-01-2014 17:00
Peki yargılarınızdan nasıl arınacaksınız? İnsanlar evrim evrimdir. Bir insan kırk yaşında olup bir yaşındaki bir çocuğun evriminde olabilir. İstediği her şeyi kırk yaşında da olsa kişilerin ağlamasına sızlanmasına bakmadan alabilir.
02-01-2014 16:57
Gerçek aşk herkese göre farklı mı? Yoksa bir tek gerçek aşk varda bunu bulana kadar çeşitlemeleri mi yaşıyoruz? Bence ikincisi. Gerçek aşkı yakaladığınızda fark hemen fark ediliyor. Tamamen özgürsünüz, hiç olmadığınız kadar.
02-01-2014 16:34
Kirlenmiş bir dünyada yaşıyoruz. Hava kirliliği yüzünden cildimizde boğuluyor.Gomaj, gözenekleri kirle tıkanmış bir cildi boğulmaya karşı koruduğu için çok önemli. Yağlı ve karma ciltler için kil ideal bir temizleyici. Lancome, emici ince kil ile kir dökücü, yumuşatıcı maddelerden oluşan yeni formüllü ürünü empreinte ile harika bir temizlik sağlıyor.
02-01-2014 16:32
Güneşsiz yanmanın hızlı bir yöntemi. İçerdiği AHA, DHA ve özel bir difüzyon bileşimiyle cildin yumuşacık olmasını sağlıyor. İçinde bulunan E vitamini ise cildin doğal savunmasını güçlendiriyor.

* Lazer Peeling

By : admin

02-01-2014 16:29
Bu yöntem doktorlar tarafından hastane ortamında uygulanmaktadır. Yan etkileri azdır. Diğer peeling'lere göre avantajı kontröllü olarak derinin istenilen tabakasına adım adım ulaşılmasıdır. Yüzün herhangi bir bölgesine lokal olarak da uygulanabilir.
02-01-2014 16:27
Peeling'in kökü, hangi devirlerde bulunup kullanılmaya başlandığı tam olarak bilinmemekle beraber, kullandığımız bir çok kozmetikte olduğu gibi bitkilere dayanmakta.Papaya bitkisi toplayan kadınların, devamlı güneş altında durmaları sonucunda yüzlerinin daha çabuk yaşlanıp, kırıştığı ve lekelerin oluştuğu ancak buna karşın ellerinde bu gibi belirtilere raslanmadığı gözlenmiş.

* Peeling Nedir?

By : admin

02-01-2014 16:05
Peeling'in kelime anlamı soymak demektir.Derinin yüzeysel, cansız ve yaşlanan tabakalarının soyulması anlamında kullanılır. Derinin vücut ısısını ayarlamak duyu hislerini algılayıp, fonksiyonlarını tam olarak yapmasını sağlamak ve vücuttan toksinleri atmak, mantar, bakteri gibi mini organizmanlardan ve güneşten korunmak, güneş sonrası oluşan lekelerden kurtulmak gibi pek çok amaçla yapılır.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler