alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
14-10-2014 02:04
Kilo demişken biz bayanların hayatındaki en önemli sorunlardan biridir kilo. Çünkü adımız çıkmıştır bir kere bayan olarak. Evlenince erkek kilo alır ‘hanım iyi baktı’ olur, bayan kilo alır ‘ay bu kendini cok saldı’ olur. Bu haksızlığa dur demek adına biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor erkeklere oranla.Yanlişsam yanlışsın deyin.Tabi ki yazımı okuduktan sonra.
12-10-2014 17:11
Evinizi oluşturan renk seçimini yaparken yapısal özelliklere önem vermelisiniz. Diyelim ki evinizin bir odası ya da odaları dar ve karanlık o zaman hangi renkleri seçersiniz? ‘Daha açık renkleri’ dediğinizi duyar gibiyim. Ve bende sizinle aynı kanıdayım odanın daha geniş gösterilmesi için açık renklerin kullanılması gerekir.
01-10-2014 14:22
Uzun süredir birlikteliği devam eden çift ilişkilerini nikah masasına taşımaya karar verdi. Gülben Ergen ve Erhan Çelik, düğün yerini Şirince olarak belirledi. Tarih olarak 18 Ekim'de evlenmeyi planlayan çift ani bir kararla nikahı erken bir tarihe aldı ve resmen evlenmiş oldular. İşte Gülben Ergen ve Erhan Çelik çiftinin merak edilen düğün fotografları.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler