alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
28-06-2014 08:51
Dusunelim bakalim ,evli ciftlerin en cok dert yandigi problemlerden biri ne olabilir? Eve gelip yemekten hemen sonra ayaklarini uzatip koltuga oturmak ve spor programi yada spor yorumlarini seyretmeye baslamak bir problem sayilabilir.Ve biz bu konuyu burda anlatmaya baslayabiliriz.
28-06-2014 03:51
Akıllı telefon ve tabletlerin en büyük problemlerinden bir tanesi de pil ömrü.Kablosuz şarjların yeni iphone yada android app'leri,telefon ve tabletlerin super özelliklere sahip olması ve yine super tasarımlar ile birlikte göz doldurması saniyoruz insanları heveslendirme ve göz boyamaktan baska bir ise yaramiyor.Eğer o telefonun pil ömrü en fazla 1 gün gitmiyorsa pismanlik yakamizi birakmiyor.
28-06-2014 03:27
Akıllı telefon ve tablet ekranları her yıl geliştirilerek sağlamlaştırıliyor fakat ani bir düşme ile telefon ekranının paramparca hale gelmesine engel olamıyorlar.Bir dedikoduya gore Akron Üniversitesi bilim adamları, icat ettikleri ekran koruyucu film ile bu tür cihazların ekranlarini tamamen kırılmaktan koruyabilecekler.
17-06-2014 21:19
Kusursuz bir gelin olmak için manikür ve pedikürün önemini anlatmamıza gerek yok.Her gelin için baştan ayağa kadar bakım kendisini özel hissettirir, öyle ki yapılan masajlı manikür ve pedikür sonrası tek taşınıza bakmanın keyfi de apayrıdır.Buyurun manikür örneklerimiz
17-06-2014 20:59
Düğünümüzde her şeyin hazırlığını yaptık fakat bugüne kadar hep aynı parfümlerimizi kullandığımız için gelin olduğumuzda kullanacağımız düğün parfümümüzü düşünmedik. Bazılarımızın koku hafızası yoğundur, herhangi bir yerde duyduğu koku ona o günü ve o anı hatırlatır. Öyleyse düğün günümüzde kullanacağımız parfümümüzün de bize özel olan en güzel günü hatırlatmasını istiyorsak ayrı ve karakterimize yakışacak ayrı bir parfüm kullanmalıyız.
07-06-2014 01:31
Adı üzerinde Gelin olan biziz.Peki duru güzelliğimizi mi ortaya çıkarmak istiyoruz yoksa seksiliğimizi mi ön planda tutmak istiyoruz.Ne çok abartılı ne de durağanlıktan uzak makyaj örneklerimiz.İşte gelin makyajı önerilerimiz karşınızda.

* Duvak seçimi

By : admin

07-06-2014 01:15
Gelinliğimizle uyumundan, boyumuza uygunluğuna kadar duvak nasıl seçilir? Kısa mı olmalı yoksa uzun uzadıya yerleri mi süpürmeli? İşlemeli mi olmalı yoksa kuş kafesi şeklinde tülden mi oluşmalı? Bakalım bize en uygun duvak hangisiymiş?
07-06-2014 00:55
Topuz mu olmalı? Nasıl durmalı? Dağınık mı bıraksak? Ensede mi toplasak? Yoksa örgü modelli topuz mu denesek? Evet kuaförünüze soracağınız sorulardan bir kaçıyla başladık.Ve modellerden bir kaç örnek koyduk.Kısa saçlı gelinlerimize de modellerimiz yok değil
07-06-2014 00:10
Gelin saçımızın gelinliğimizle, damatla, düğün mekanıyla ve düğün konseptiyle uyumlu olması gerektiğini uzun uzadıya anlatırken, yüz tipimize göre de küçük tiyolarla devam edelim istedik.

* Gelin makyajı

By : admin

05-06-2014 00:19
İsterseniz porselen makyaj, isterseniz gece makyajı, isterseniz sade gelin makyajı olsun. Seçiminiz göz renginize, göz şeklinize, saç renginize ve elbette düğün günü gelinliğiniz ve düğün konseptine uyduğu sürece problem olmayacaktır. Peki gelin makyajından en doğru seçim hangisi? Okuyalım bilelim.

* Gelin Saçı

By : admin

03-06-2014 20:48
Hayallerimizi her zaman süsleyen ''Gelin'' olmanın ayrıcalığını yaşayarak düğünümüze adım adım ilerlerken tepeden tırnağa nasıl bir gelin olacağız? Saçımızdan duvağımıza, tırnağımızdan ayakkabımıza kadar en ince detayları gelingeliyor.com ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.
02-06-2014 22:15
Uzun süredir kendimize yaptığımız yolculuk, 2015 gelinlik modasına da yansıdı. Gelinlik modellerinden , gelin makyajına kadar abartılardan sıyrılıp yalınlığı tercih etmeye başlıyoruz denebilir
02-06-2014 21:46
Geleneklerimize göre gelinin alyansını alan damat, damadın alyansını alan gelindir. Fakat gelinlerimiz süslü, taşlı, gösterişli alyansları beğenirken, damatlarımız için olabildiğince sade olmalıdır. En önemlisi de her iki bireyinde seçecekleri alyansa içlerinin sinmesi ve beğenmeleridir.Buyurun bakalım gelinler ve damatlar için alyans önerilerimizi okuyalım.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler