alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
27-09-2014 11:37
Kimisi klasik modellerden hoşlanırken, kimisi rahatlık ve spor görünümden yanadır. Kimisi de salonda klasiklerden oluşan eşyalar, tablolar tercih ederken, diğer odalarda spor şıklığı yakalamayı tercih eder. Kimisi de vintage tasarımlar tercih eder. Bu tamamen eşinizle sizin zevklerinize kalmıştır. Bu aşamada belki görünüm bizim için daha önemli görünse de kullanışlı olup olmaması daha önem kazanıyor ilerleyen zamanlarda.
25-09-2014 01:29
Komik ve Ilginç Düğün Fotoğrafları.Bakalım aralarından hangisini beğeneceksiniz?
23-09-2014 13:13
Düğün tarihinize yaklaştıkça, evlilik hazırlıklarınızın “çılgın programı” egzersiz planınızı rayından çıkarmakla tehdit edebilir ama buna izin vermeyin lütfen.İşte size dördüncü aydan itibaren uygulayabileceğiniz egzersiz programı.Unutmayın sizin için çok özel olan bu günde sağlıklı ve iyi bir vücuda sahip olmanın yolu sor yapmaktan geçiyor.Düzenli beslenmeyi unutmayalım.Hadi bakalım.Doğru spor yapmaya.
13-09-2014 16:54
Sevgili gelin adaylarımız! :) Düğün gününüz için güzel bir şekle mi girmek istiyorsunuz? İşte size egzersizleriniz için basit bir rehber. Bunu kullanmak çok hoşunuza gidecek, çünkü bu Fitness rehberinde her seviyeden egzersizleri bulacak ve hepsinin faydalarını göreceksiniz. En iyi tarafını da söyleyelim mi? Spor salonlarına üye olmanız gerekmiyor!
10-09-2014 14:41
Çoğu gelin evlilik öncesi fazla kilolarını vermek ve düğün gününe en güzel biçimli bir vücutla çıkmak ister. Ama genelde geriye kalan kısa sürelerde tam olarak ne yapılacağı bilinemez ya da biraz oradan biraz buradan diyetlerle kendini hazırlamaya çalışır. Ya da daha büyük bir hata yaparak yemekleri iyice kısar ve bu da çok sağlıksız durumlara yol açabilir.

* Damat geliyor

By : admin

07-09-2014 23:30
Evet sitemiz gelingeliyor.com. Ve gelinlere dair buradayız ama damatlar olmadan gelinlerin de yalnız başına pek bir anlamı olmazdı diyoruz.Damatlarımızı gerek klasik gerek farklı gerek çılgın fikirlerle düğüne hazırlıyoruz. Tıklayın ve damatlik modellerini gorun.
01-09-2014 01:41
Kına gecesine dair geçmişten bugüne gelen tüm detaylarımızı sizinle paylaştıktan sonrasında, değişik fikirler ve fotoğraflarla sizlerleyiz.Kına için çerez mi lokum mu dağıtmayı istersiniz? Bindallı mı yoksa hint kıyafeti mi tercih edersiniz?Haydi birlikte inceleyelim.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler