alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
15-09-2015 14:08
Tırnak törpüleme ve tırnak diplerini geriye itme adımlarından sonra sıra geldi ellerinizi kremlemeye. Ellerinizi, parmak uçlarınıza masaj yapacak şekilde kremleyin ve ardından fazlalıkları kağıt havlu ile alın. Tırnak kenarlarınız için özel üretilen yağları da kullanabilir ve bu sayede manikürünüzün daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.
15-09-2015 13:36
“Niş nedir?” dediğinizi duyar gibiyim. Hâlbuki hepimizin yakından tanıdığı, birçok iç mekânda denk geldiği bir şeydir niş. Gelin şimdi hep birlikte dekorasyonda niş etkisinden, nasıl kullanıldığından ve kullanılabileceğinden bahsedelim.
15-09-2015 12:59
Oje sürmek, bir ön hazırlık gerektirir. Nasıl mı? Oje sürmeye başlamadan önce ellerinizi ve tırnaklarınızı dezenfekte etmelisiniz. Bu, hem tırnak aralarındaki olası kirlerin yok edilmesi hem de ojenin daha kalıcı hale gelmesi bakımından son derece önemlidir. Bunun için ellerinizi sıcak su ve lanolinsiz bir sabun yardımıyla güzelce yıkayın ve kurulayın.
02-09-2015 05:23
Yatak odanızı aydınlatırken, genel aydınlatmaya yan ışık kaynakları eklerseniz, odanız içerisinde sıcak bir etki yaratmış olursunuz. Bunun dışında sizlere verebileceğimiz bir tavsiye de; odanızda kontrast ışıklar ve spot lambalar kullanmanızdır. Çünkü kontrast ışıklar, mobilya ve kumaşların dokusunu; spot lambalar ise, birlikte kullanıldığı nesneleri ön plana çıkaracaktır.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler