alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
07-01-2016 22:53
Eğer size göre düğün fotoğrafı çektirmek için dışarı çıkmak iyi bir fikir değilse stüdyoda düğün fotoğrafları çektirmekte bir seçenek. Bir AVM’de düğün fotoğrafı çektirmekte bir fikir ve bunu yapanların olduğunu unutmayın. Aklınıza gelebilecek her yerde olmasa bile birçok yerde örneğin bir pastanede de düğün fotoğrafı çekilebilir.Düğün fotoğrafı çektirmek için en çok tercih edilen alanlar tarihi mekanlardır diyebiliriz.
07-01-2016 19:01
Örneğin havuz başı düğünlerde havuzun ortada bulunması nedeniyle misafirler dağınık şekilde yerlerini alacak ve burada birileri mutlaka sonradan lafını edecekleri bir görüş açısına sahip olacaktır. Tabi seçeceğiniz alanın son haline karar vermeden önce oturma planı yaparsanız bu sorunu aşabilirsiniz. Hemen hemen her düğünde fazladan davetlinin gelmesi ihtimali vardır bunu unutmayın.
07-01-2016 03:02
Nişanlınızın karşısında güçlü bir kadın olduğunuzu göstermelisiniz. Kendinize güvendiğinizi ezik olmadığınızı göstermeniz sizden etkilenmesini sağlayacaktır. Hem kendine güvenen bir kadının karşısında ne durabilir ki nişanlınız buna karşı koyabilsin. Bu sizi kıskanmasına bile sebep olacaktır.
07-01-2016 02:25
En iyi çözüm tarışma başladığı anda olay mahalinden uzaklaşmaktır. Bu yenilgi değil aksine bir kazançtır.Çünkü gittiğiniz yer sadece sinirlerinizin yatışmasını sağlayacak kadar uzak bir yer olduğu için sorun etmek yersiz olur.Zaten nasılsa ömür boyu birlikte olacaksınız. Yarım saatliğine dışarı çıkmak evliliğiniz için en iyi karar olabilir. Denemesi bedava.
07-01-2016 02:09
Artık kendi ayaklarınız üzerinde durabiliyor ve sevdiğiniz kişiyle ciddi kararlar alma aşamasına geçtiğinize inanıyorsanız pek çok şey hakkında da ciddi olarak düşünmeniz gerekiyor demektir. Birlikteliğiniz, birbirinizi uzun zamandır tanımanıza olan sağlayacak bir seviyeye ulaştıysa artık büyük bir ihtimalle aklınızda şüphe kalmamıştır ve sevdiğiniz kişiyle evlenmeye kararlısınızdır.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler