alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
27-02-2016 08:11
Sonunda o büyük gün geldi çattı. Artık yeni bir başlangıçla dünya evine girmek üzeresiniz. Ama önünüzde çok önemli bir aşama var; düğün. Ne yapacaksınız, nasıl yapacaksınız pek bilginiz yok. Öyle ya daha önce yapmadığınız bir şey. Korkmayın, iyi bir planlamayla mükemmel bir düğün yapabilirsiniz. İşte size birkaç harika ipucu.
27-02-2016 08:09
Mükemmel bir düğünün nasıl olacağını sorarsak vereceğimiz cevap sadece her şeyin planlandığı gibi gittiği bir düğün olur. Bunun için en önemli konulardan biri de düğün bütçesi. Yani eğer bütçenize uygun bir düğün gerçekleşirse ve planladığınız harcamaları tam olarak yapabilirseniz düğününüz büyük ihtimalle hiçbir aksaklığa uğramadan mükemmel bir şekilde gerçekleşecektir.
27-02-2016 08:07
Düğün arifelerinde gelinlik seçimi ne kadar önemliyse gelin ayakkabıları da aslında bir o kadar önemli. Büyük gün gelene kadar birçok konuda titizlikle tercih yapmak gerekiyor. Gelin çiçeğinden takılara kadar her bir parça ve aksesuar bütünlük ve uyum içinde olmalı ki o tarihi günde kimse sizden daha şık olmasın. Herkes kendi düğünündeki en şık bayan olmayı hayal eder değil mi?
27-02-2016 08:06
Değişen çağla birlikte 21. Yüzyılın hayatımıza soktuğu pek çok şey ilişkilerin dinamiklerini de değiştirmeye başladı. Yalnızlığı tercih eden insanların sayısı hayli artarken mutlu ve huzurlu bir evliliğe adım atmak için bazı konularda dikkatli olmak gerekiyor. Bir evliliğe başlamadan önce iki tarafında ne istediğini iyi bilmesi gerekiyor.
27-02-2016 08:04
Malumunuz havalar giderek soğuyor. Bu soğuk havalarda evinizde bahar esintisini hissetmek için yapabileceğiniz çeşitli şeyler var. Eğer evlenecekseniz ve evinizde küçük dokunuşlarla sonbaharı hissetmek istiyorsanız tam size göre birkaç önerimiz var. Toprak tonlarını ve doğanın harika dokusunu evinize adapte edebilir ve sonbaharın ruhunu hissedebilirsiniz
27-02-2016 07:59
Evlilik planları arasında en önemlilerinden biri de balayını nerede geçireceğiniz sorusudur. Çiftler bu konuda karar vermekte ve istedikleri gibi bir otel bulmakta oldukça zorlanırlar. Romantizmi en iyi şekilde yaşayabileceğiniz bir otel bulmak zordur ve bunu sizin için bu yazımızda derledik.
27-02-2016 07:57
Evlilik dünyanın en güzel şeylerinden biridir. Herkes sevdiğiyle mutlu bir hayat yaşamak ister ve her şeyin güzel başlayıp güzel devam etmesini arzular. Ancak bu noktada bir kavram ortaya çıkar, sıklıkla dile getirilen evliliği yürütmek olgusu aslında en genel anlamda zaman ilerledikçe başlangıçtaki değerlerinizi yitirmemekte yatıyor.
27-02-2016 07:55
Düğünün en tatlı ayrıntılarından biri de nikah şekeridir. Uzun bir sürecin sonunda sıra bu tatlı ayrıntıya geldiğinde karar verme aşamasında oldukça eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Diğer pek çok zor kararın ardından bu küçük detay aslında düğününüzün en ince ve en ön planda olan detaylarından...
27-02-2016 07:54
Yeni yılın en güzel gelini olmak istemez misiniz? Tabii ki herkes en önemli gününde ortamdaki en güzel, en şık ve en dikkat çeken bayan olmak ister. Bu kişi gelindir. Eğer biri bu ünvanı gelinin elinden alırsa üzülebilirsiniz. Bu yüzden düğününüz yaklaşmadan önce gelinliğiniz üzerinde düşünmeye başlamanız iyi olabilir. Çünkü emin olun düğününüze gelecek olanlar bile ne giyeceğini şimdiden düşünüyordur.
27-02-2016 07:52
Evliliğin belki de en çok eğlenilen anı kına gecesidir. Günümüzde kına geceleri çok renkli geçebiliyor. Bu önemli geceyi daha da renkli kılmak ve hem kendiniz için hem de konuklarınız için çeşitli ayrıntılar eklemek sizin elinizde. Düğün planlamanızı yaparken kına gecesini ayrı bir başlıkta oluşturmanızda...
27-02-2016 07:51
Düğün günü yaklaştıkça yapılan hazırlıklardan biri de tabii ki davetiyedir. Hangi davetiyede karar kılacağınız kaç adet bastıracağınız, kimlere göndereceğiniz, üzerinde ne yazacağı, bunların hepsine karar vermek ve gereken tarihe yetiştirmek zorundasınız. Bazen doğru davetiyeyi bulmak ya da karar vermek içinden çıkılmaz bir hal alabilir.
27-02-2016 07:48
Bir önceki yazımızda söz merasiminden ve neler yapılması gerektiğinden bahsettik. Bu yazımızda ise bir sonraki aşamadan yani nişandan bahsedeeğiz. Evlilikten önceki en büyük resmi adım sayılan bu aşamada hem kız tarafı hem erkek tarafı artık evliliğe hazırlanmaktadır ve evlilik için kesin karar verilmiş demektir.
27-02-2016 07:47
Her çiftin ayrı bir tanışma hikayesi vardır. Kimileri üniversitede tanışırken kimileri yaşadıkları mahallede görmüşlerdir birbirlerini, kimi çocukluktan tanırken kimi iş yerinde çalışır ve kimileri de filmlerdeki gibi bir çarpışmayla tanışır. Eğer bir birlikteliğiniz varsa ve artık ciddi adımlar atmanın zamanı geldiğine inanıyorsanız atacağınız ilk adım söz kesimi olacaktır.
27-02-2016 07:30
Düğününüzün en önemli anlarından biri de hiç şüphesiz ki kuaför evresidir. Önceden randevu alınır, planlar yapılır, prova edilir ve o gün gelip çattığında kuaföre gidilerek hem saç hem de makyaj yaptırılır. Her şeyin mükemmel olması için büyük bir titizlikle çalışılır. Ama genellikle düğün gibi bazı şeyler planlandığı gibi gitmez.
27-02-2016 07:26
Düğün planlamasının belki de en önemli kısmı bir düğün salonu seçmektir. Tabii öncelikle düğününüzü bir salonda yapmaya karar vermeniz gerekiyor. Salon yerine kır düğünü, havuz başı ya da çeşitli mekanlar tercih edebilirsiniz. Düğün salonunu tercih etmek görece daha ucuz olabileceği gibi risk de...
27-02-2016 07:24
Düğün gününüz yaklaşıyor ve siz hala nasıl bir makyaj yaptıracağınııza ve nasıl bir saç modeliyle dünya evine gireceğinize karar veremediyseniz ve yuvarlak yüz tipine sahipseniz bu yazımızdan sonra karar vermeniz kolaylaşacak. Peki yuvarlak yüz tipi nasıl bir yüz şekli oluyor diye soracak olursanız hemen açıklayalım.
27-02-2016 07:22
Düğün fotoğrafçılığı alanında çok profesonel ve yaratıcı çalışmalara imza atan fotoğrafçılara nadiren de olsa rastlayabiliyoruz. Bu çalışmalar arasında bir tanesi de hayvanları fotoğraflara dahil eden bir Türk fotoğrafçı oldu. Fotoğrafçı sizinle anlaştığı ücretin yüzde 10’unu barınaklardaki hayvanlara ...
27-02-2016 07:19
İnternetle beraber hayatımıza bir çok yeni meslek girdi. Bu meslekler her alanca çalışabilen tarzdan. Yani bir sosyal medya uzmanı her markanın sosyal medya hesaplarını yönetebiliyor. Peki bunun bizim için önemi ne diye soracak olursanız artık evlilğin de sosyal medya uzmanları var. Nasıl mı oluyor? Siz evlenirken biri sizin tüm sosyal medya paylaşımlarınızı geçekleştiriyor. Bunun için bir şirket dahi var.
27-02-2016 07:16
Eğer organizasyonunuzun çok kalabalık olmadan birçok detay barındırarak hem size hem de konuklarınıza iyi vakit geçirme olanağı taşımasını istiyorsanız önerilerimize göz atmanız faydalı olacaktır. Düğün, nişan ve kına gecesi merasimleri için eğer yüz kişilik bir rakam civarındaysa özel tasarımlar yapabilecek, seri üretilebilecek ve ...
27-02-2016 07:14
Damatları kara kara düşündüren pek çok düğün ayrıntısı vardır. Gelinler için düğün mükemmel bir üya gibi geçse de damatlar için bir rüyadan çok daha gerçekçi olabiliyor. Neden mi? Çünkü evdeki hesaba uymayacak pek çok fazladan harcamaya maruz kalabilirsiniz. Bu yazımızda bunlardan bahsedecek ve damat adaylarının dikkatli olması gereken, daha doğrusu gerçekleşebileceğini bilmesi gereken konuları aktaracağız.
27-02-2016 07:12
Evlenmek üzere olan her gelin adayının aklını her şeyden çok kurcalayan bir konu vardır. Hemen tahmin edebilirsiniz, tabii ki makyaj! Sabahın erken saatlerinde yaptırmak zorunda olduğunuz, sonra fotoğraf çekimine ardından da akşama kadar devam eden koşuşturma esnasında terleyecek ve belki de duygulanıp ağlayacaksınız.
27-02-2016 07:10
Düğünlerin vazgeçilmez bir parçası olan düğün fotoğrafları ve düğün hikayesi herkesin gelecekte tekrar görmek isteyeceği anılarını biriktirmenin en güzel yolu.
27-02-2016 07:07
Düğün planlama gerçekten doğru yapılmazsa çok panik yaratan bir süreçtir. Planlamaya başlanırken genellikle en çok kafaya takılan yerden başlanır. Önce o bir hallolsun da diğerleri yapılır zaten diye düşünülür. Mesela gelinler ilk olarak gelinlikle ilgilenirler.
27-02-2016 07:06
Yeni evliler için küçük detaylarla ev dekorasyonunu harika bir hale getirmeye yönelik önerilerimize bu yazımızda da yer veriyoruz. Küçük detayları seven ve pahalı çözümler yerine küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmayı seven biriyseniz bu detaylarla daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
27-02-2016 07:04
İnsanın evi gibisi yoktur. Yeni bir eve taşındıktan sonra kısa süre içinde bu yeni evde bile bir aidiyet duygusu hissedersiniz. Zaman içinde ilk görünümünden çok daha değişik bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu görüntüyü değiştirecek olan ise evinize ekleyeceğiniz küçük detaylar olacak. Mesela bir geziye gittiğinizde bir magnet aldığınız zaman ondan şık bir duvar süsü yapabilirsiniz ve bu tarz küçük detaylarla....
27-02-2016 07:03
Saçınız kıvırcık olsa da dalgaloı olsa da yüzünüze en uygun olan saç modeline sahip olmak her bayanın istediği bir şeydir. Doğal olarak kıvırcık ve dalgalı saçların kesimi diğer saç türlerinden daha farklıdır. Bunun için kıvırcık ve dalgalı saçlara özgü yöntemler kullanılmalı.
27-02-2016 06:58
Sütyen alırken nelere dikkat ediyorsunuz? Sadece tasarıma bakarak karar verenlerden misiniz yoksa ölçülere de önem veriyor musunuz? Mesela 80- 90 gibi ölçüleri biliyorsunuzdur ama bu ölçülerin yanında yazan A, B gibi harfler neyi ifade ediyor? Bilmiyor musunuz? Öyleyse yazımızı okuyarak cevapları öğrenebilirsiniz.
27-02-2016 06:56
Yurtdışında bir süredir yeni bir akım başladı ve hızla yayılıyor. Ülkemizde de son zamanlarda tercih eilmeye başlanan Save The Date akımı nasıl bir şeydir bu yazımızda bunu aktaracağız. Save The Date, yani günü sakla ya da günü kaydet anlamına gelen yakınlarınız için özel olarak hazırlattığınız düğün, nişan tarihlerinizi unutmamalarını sağlayan bir çalışma esasında.
27-02-2016 06:54
Düğün günü yaklaşıyor ve siz de yavaş yavaş saç modeliniz hakkında karar verme evresine geçiyorsunuz. Peki saç modeliniz gelinliğinizle gerçekten uyumlu olacak mı? Eğer emin değilseniz bu yazımızla birlikte bu sorunun cevabını bulabileeksiniz.
27-02-2016 06:53
Takma kirpik çoğu kadının zaman zaman kullandığı bir aksesuar peki en doğru takılış biçimini biliyor musunuz? Eminiz ki ilk denemelerde çoğu kişi tam olarak doğru takamamıştır. Bu aksesuar güzel sonuçlar verebiliyor ancak kullanması hayli zorlaşabiliyor.
27-02-2016 06:49
Bir önceki yazımızda piknik konseptli düğünden bahsetmiştik. Bu yazımızda da bu konseptte kullanacağınız piknik sepetine. Ne sepeti, nereden çıktı derseniz şöyle söyleyelim; siz hiç piknik sepeti bulunmayan piknik gördünüz mü? İşte bu sepet de sizin düğününüzün en ilginç, en renkli ayrıntılarından birisi olacak ve konuklarınız bu sepetlere gerçekten bayılacak.
27-02-2016 06:44
Hem düğünü, hem bekarlığa veda partisni ve kınayı, sözü, nişanı kır düğünü konseptiyle yapmayı düşünenler için yepyeni bir düğün konsepti var. Bu konsept Piknik düğünü! Evet yanlış duymadınız piknik gibi geçen bir merasime ne dersiniz?
27-02-2016 06:42
Eğer yazın bir düğün yapmayı düşünüyorsanız size çok yaratıcı, çok şık ancak cesaret isteyen bir fikir vereceğiz. Suluboyayla boyanmış gibi görünen gelinlik modelleri son zamanlar tercih edilmeye başlandı. Özellikle bu gelinlikle beraber uyumlu olarak tasarlanan düğün konseptinde yine suluboyayla boyanmış gibi görünen davetiyeler ve diğer aksesuarlarla düğünüzün bir rüya gibi görünmesini...
27-02-2016 06:39
Yeni evlenenler için evleri ilk başlarda biraz yabancı gelir göze ve bomboşmuş gibi hissederler. Hemen çeşitli aksesuar arayışları başlar. İşte siz de böyle bir dönemdeyseniz tam size göre kendinizin de yapabileceğiniz basit, pratik, ucuz ancak oldukça şık aksesuarlardan bahsedeceğiz.
27-02-2016 06:36
Düğün fotoğrafçılığı bir meslek haline geldi ve istediğiniz an bir düğün fotoğrafçısı bulabileceğiniz kadar çok bu işi yapan var. Buna artık alıştık ve hepimiz biliyoruz ama peki ya boşanma fotoğrafçılığı? Hiç böyle bir şey duydunuz ya da aklınıza geldi mi? Artık bir boşanma fotoğrafçısı da var.
26-02-2016 07:12
Artık her çift evlenirken düğün fotoğraflarını çektiriyor. Bu düğünlerin ayrılma zbir parçası oldu. Etrafınızaki kişilerin fotoğraflarını gördüğünüzde giydikleri kıyafetleri yadırgayabilirsiniz. Unutulmamalı ki fotoğrafçınız ne kadar mükemmel olursa olsun kötü giyinirseniz fotoğraflarınızı mahvedebilri. İşte size giymemeniz gerekenler listesi;
26-02-2016 07:08
Her kadın mutlaka ayna karşısında kendini incelemiş ve beğendiği, beğenmediği yönlerini belirlemiştir. Özellikle de güzel gördüğünüz detaylarınıza uzun uzun bakmış olabilirsiniz. Emin olabilrisiniz ki siz de en beğendiğiniz kadınlar kadar güzelsiniz. Her ne kadar siz dışarı çıktığınızda...
26-02-2016 07:06
Pek çok gelin adayı düğün hazırlığına ve çeyiz alışverişine nereden başlayacağını kestirmekte ya da karar vermekte sorun yaşıyor. Bu konunun aslında kilit noktası çok belli. O da sizin ekonomik durumunuz.
26-02-2016 07:04
Evlilik tekliflerinde klasikleşmiş bir figür olarak hemen aklımıza yüzük gelir. Peki yüzüğün neden bu kadar önemli olduğunu düşündünüz mü? Yüzüğün kalitesi kaç karat olduğu, ne renk olduğu, tasarımı ne kadar önemli? Peki bir erkeğin sevdiği kişiyi etkilemesi için bu nitelikler çok mu önemli? Elbette ki hayır.
26-02-2016 07:01
Gelinlik alacak bir gelin adayının en çok merak ettiği konulardan biri de gelinlik fiyatlarıdır. Piyasa araştırmasını iyi yapmazsanız acele de etmezseniz düğününüz yaklaştığında acilen bir gelinlik almak zorunda kalabilir ve pahalı bir gelinliği alabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz gelinlik fiyatları yazımızda gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
26-02-2016 06:59
Yalnızca bir tek gün giyecek olsanız da şimdiye kadar almış olduğunuz bütün elbiselerden daha güzel olması gereken bir elbise düşünün. İşte bu sizin gelinliğiniz olacak. Elbette ki bu elbisenin diğer tüm elbiselerden daha kaliteli olmasını istersiniz. Peki bir gelinliğin kalitesinin nasıl anlaşılacağını biliyor musunuz? Bilmiyorsanız yazımızı okuyarak bu soruya cevap bulabilirsiniz.
26-02-2016 06:56
Hepimiz çocukluğumuzda mutlaka bir gelinlik hayal etmişizdir. Genç kızlık zamanımıza geldiğimizde ise bu hayal giderek detaylanmış bir tarza bürünmüş ve bizim stilimizi yansıtan adeta bizim tasarımımız gibi hayalimizde yer alan gelinliklere dönüşmüştür. Zaten bir süre sonra aramızdan bazıları gelinlik tasarımcısı olur çıkar. İşte o insanlar hayallerimizi gerçeğe dönüştüren, bizim stilimizi yansıtan sanatçılar.
26-02-2016 06:54
Oldukça ünlü tasarımcılar tarafından hazırlanan 2016’nın gelinlik modellerini merak ediyor musunuz? İşte size bu senenin moda trendlerini açıkladığımız yazımız!
26-02-2016 06:50
Bildiğiniz gibi hayatımızda bir çok şeyin belirleyicisi mevsimler. Doğal olarak mevsimlere göre gelinlik modelleri de var. Siz de mevsiminizde doğru bir gelinlik seçmelisiniz. Bakın bakalım sizin mevsiminiz hangisi ve hangi detaylara dikakt etmeniz gerekiyor.
26-02-2016 06:48
Yeni yılın modasında puantiyeler oldukça sık görülüyor hanımlar ancak tabii ki bunlar sadece kıyafetlerinizde görmek isteyeceğiniz şeyler, cildinizde değil! Cildinizdeki siyah noktalardan şikayetçiyseniz, cildinizin pürüzlü olduğunu düşünüyor ve ipek gibi bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bakımınızı cilt tipinize uygun olarak yapmanız gerekiyor. Cilt bakımı için İlk olarak dermokozmetik ürünler kullanmanızı öneriyoruz
26-02-2016 06:46
Erkekler için düğün süreci oldukça acı geçebilir. Erkeklerin hiç de hassas olmadığı konularda bir sürü masraf yapması gerekir ve çoğu erkek bu masrafları özellikle de kendisi ödüyorsa neden yaptığına bir türlü anlam veremez. Mesela bir önceki yaz kuzeninin düğünü için aldığı takım elbiseyi kendi düğününde giymemesi için hiçbir sorun yoktur. Alem ne der diye bir soruyu da kendilerine pek sormazlar.
26-02-2016 06:45
Düğün müziği düğünlerin olmazsa olmazlarından biri ve tabii ki dj de öyle. Harika bir kutlama için yaptığınız müzisyen ekibi arayışlarında nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız yazımızı okuyarak nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebiilrisiniz.
26-02-2016 06:39
Gelinler kadar olmasa da damatlar da düğünlerinde kusursuz olmak isterler ve bazı konuları fena halde kafaya takarlar. Tıpkı gelinler gibi damat adaylarının da kusursuz bir görünüm elde etmek için yapabilecekleri çeşitli şeyler var. Mesela kilolu bir damat adayıysanız yapmanız gereken bir kruvaze takım almak.
26-02-2016 06:36
Elbette ki evinizin her noktası sizin için değerlidir. Fakat bazı kısımlarda daha fazla vakit geçirir ve ortak yaşam alanı olarakkullanırız. Buralar oturma odalarıdır. Oturma odalarımızda bir dekorasyona giderken bazı konulara önem vermemiz gerekiyor. Estetik, şık ve rahat bir oturma odası burada sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz vaktin daha keyifli geçmesini sağlayacaktır.
26-02-2016 06:34
Yeni evli çiftlerden bazıları eşyalarıyla ortak bir ev döşemeye karar verebiliyor. Böylebir durumda yeni evinizin eşyalarının uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekiyor ancak bu o kadar da kolay değil. Eğer ikinizin de bir evi varsa ve bu evlerdeki eşyaları kullanarak ortak bir eve geçmeyi düşünüyorsanız önerilerimize dikkat edebilirsiniz.
26-02-2016 06:32
Düğününüzü yaptığınız gece kesinlikle oradaki en güzel kadın sizdiniz. Gelinliğiniz, saçınız ve makyajınızla adeta etrafa ışık saçıyordunuz ancak bu günün sabahına aynaya baktığınızda ve kendinizi makyajsız olarak gördüğünüzde artık eşinizin sizi görmesinden korkabilirsiniz. İşte oldukça yoğun bir gün olan düğün gününden sonra...
26-02-2016 05:50
Evlenecek olanları pek çoğu kararın alındığı ilk dönemlerde hangi işlemleri yapmaları gerektiğini hangi belgeleri olması gerektiğini bilmezler. Bu da gayet normal çünkü muhtemelen daha önce evlenmediniz. İlk bilmeniz gereken müracaata birlikte gitmeniz gerektiği.
26-02-2016 05:48
Düğün hazırlıkları arasında saç kadar önemli olan bir konu da düğün makyajıdır. Nasıl ki düğün saçınızı yaptırmadan önce kuaförünüze sormanız gereken sorular varsa aynı şekilde makyözünüze de sorular sormalı ve cevaplar doğrultusunda biriyle anlaşmalısınız. Ne sormanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okuyarak dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.
26-02-2016 05:46
Gelin adayları için en önemli konulardan biri de gelin saçı modelidir. Uzun zaman önce gelin adayları bu konuyu düşünmeye başlarlar ve karar vermeye çalışırlar. Bu esnada planlı hareket eden bir gelin mutlaka kuaförlerle görüşmeler yapar ve bilgi alır. İşte siz de planlı hareket eden biriyseniz kuförünüzle anlaşmadan önce mutlaka sormanız gereken şu soruları aklınızda tutmalısınız;
26-02-2016 05:45
O büyük teklifi aldınız ve evet cevabını verdiniz. Şimdi ise işin en zor kısmındasınız. Düğününüze bir ay var ve planlamanız gereken bir dünya işlem var. Nereden başlayıp neyi ne zaman yapacağınızı bilmiyorsanız korkamyın. Yazımızı okuduktan sonra bir yıl boyunca ne yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
26-02-2016 05:42
Düğün planlaması yaparken en çok vakit harcatan en zor olan kısımlardan biri de davetli listesi ayarlamaktır. Bazen bir bakarısnız ki davetli listeniz uzayıp gitmiş. Bu noktada nerede duracağınızı bilmeniz gerekiyor.
26-02-2016 05:39
İstanbul’da düğün yapma niyetindeyseniz elbette ki burada düğün yapmak diğer şehirlere göre daha zor. Mükemmel bir boğaz manzarası, binlerce yıllık tarihi yapılar, dünyanın en büyük otellerinden bulunması, eşsiz doğal güzellikler... Liste uzadıkça uzuyor, İstanbul’un düğün mekanları da bu ölçüde fiyatlara sahip doğal olarak. Seçenekler ise hayal gücünüzün üzerinde.
26-02-2016 05:37
Düğün fotoğrafçınızla görüşürken bazı konularda bilgi sahibi olmanız hem ileitşim kurmanızda hem de ne istediğinizi ifade etmenizde faydalı olackatır. Çünkü katalog çekimi, hikaye çekimi, düğün klibi derken kafanız hayli karışabilir.
26-02-2016 05:35
Bu yazımız damat adayları için. Simokinin tarihinden biraz bahsedecek olursak bu şık ve zarif kıyafet 19. Yüzyıl’da soyluların özel akşamlarda giydikleri bir kıyafet olarak ortaya çıktı ancak tasarlanma amacı bu akşamlarda içinlen sigara ve puroların kokusunun asıl kıyafetin üzerine sinmesini engellemek amacıyla giyilen bir ceket olmasıydı
26-02-2016 05:32
Kusursuz bir gelin olmayı herkes ister. Bir gelini kusursuz yapacak etkenlerin başında da şüphesiz gelin makyajı gelir. Peki bir gelin makyajını kusursuz yapan nedir? Cevabı aslında çok basit. Ten renginize göre bir makyaj.
26-02-2016 05:29
Evlendiğinizde hayatın her şeyini paylaştığınız gibi yatak odanızı da artık biriyle paylaşıyorsunuz demektir. Yatak odanızı da buna göre tasarlamanız gerekiyor. İşte yeni evlenen çiftler için yatak odası dekorasyonuna dair birkaç işe yarar ipucu.
26-02-2016 05:27
Evinizi tuttunuz, mobilyalarınızı aldınız ve artık aydınlatma sorunlarınızı çözmeniz gerekiyor. Eğer doğru şekilde aydınlatırsanız mobilyalarnız ve aksesuarlarınız harika görünecek yanlış bir tercih yaparsanız da tüm güzel görüntüyü yitireceksiniz. Bu konuda bilgi edinmeniz doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır.
26-02-2016 05:25
Yeni evli çiftler için mobilya seçmek tam bir kabus olabiliyor. Dayanıklı ve şık mobilyaları nasıl seçeceğinizi iyi öğrenirseniz bu süreç sizin için kabus olmaktan çıkıp eğlenceli bir hal alabilir. Ahşap mobilyalar genellikle üç kategoriye ayrılırlar. Bunlardan biri masif ahşaptır ve genellikle diğer kategorilerden daha pahalı olurlar. Ancak görüntüsü...
26-02-2016 05:23
Eviniz küçükse nasıl dekore etmeniz gerektiğini ve nasıl alan kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız bu yazımız sizin için hazırlandı. Küçük evleri olan yeni evli çiftler için fonksiyonel tasarımlara göz atmanız gerekiyor.
26-02-2016 05:22
Kışın evlenecek gelin adayları için işler biraz daha değişiyor. Bakımınızı yazın evlenmeyi planlayanlara göre daha farklı yapmanız gerekiyor. Tabii kışın işiniz daha zor çünkü hava soğuduğu için vücudumuz yağlanmaya eğilimli oluyor. Bu dönemde tatlı tüketiminiz artabilir ve su içme isteğiniz azalır dolayısıyla kışın kilo almak daha kolaydır.
26-02-2016 05:19
Mükemmel bir düğün için aslında gerekli olan tek şey rahat ve mutlu bir çifttir. Ancak bunun olması için her şeyin kusursuz olması gerekiyor. Yoksa özellikle gelinler için düğün tam bir kabusa dönüşebilir. Çiftler için konuklar aslında onları görmeye gelmiş olmalarına rağmen diğer konuları inceliyorlarmış gibi gelir. Elbette ki her şeyin eksiksiz olması daha güzel olur fakat kimse de aslında detaylarla sizin kadar ilgilenmeyecektir.
26-02-2016 05:18
Düğün bütçesi planlarken aslında başlangıçta her şey net görünür. Bir miktar masraf ilerleyen zamanlarda eklense de bütçeyi tamamladığınızı sandığınızda bir bakarsınız ki minik harcamalar birikmiş ve planlamanızdan çok daha yüksek bir rakama ulaşmışsınız. İşte böyle bir durumla karşılaşmamak için ya da karşılaştığınızda neler yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.
26-02-2016 05:15
Sonunda o günü atlattınız ve hayalinizdeki düğünü gerçekleştirdiniz. Şimdi eşinizle birlikte balayının tadını çıkarma zamanı ama sizin için en doğru yeri seçtiniz mi? Ya da henüz balayınıza vakit var ve bir seçim sürecinde misiniz? İşte en doğru balayı tatilini seçmenin püf noktaları!
26-02-2016 05:14
Bayayınızda yaşayabileceğiniz sorunları önceden bilirseniz bu sorunlara karşı önlem almanız ve yaşadığınızda nasıl çözeceğinize dair fikirler üretmeniz kolaylaşır. Planlamadan rezervasyona, gidişten dönüşe her anında balayı sorunlarını aşmak için yazımızı okuyabilirsiniz.
26-02-2016 05:13
Düğün stresi gelin adaylarını ve damat adaylarını çok zor durumlarda bırakabilmektedir. Bir yandan planlama yapmak, bir yandan planlananları gerçekleştirmek ve öteki yandan gündelik işlerinize ve çalıştığınız işinize odaklanmak çok zor olabilir. Bunun için bazı etkinlikler yaparak stresinizden kurtulabilirsiniz. İlk olarak yapabilecekeriniz arasında...
26-02-2016 05:09
Düğününüzde kullanacağınız çiçekler de bir düğün konseptinin parçasıdırlar. Bu yüzde çiçeklere de çok önem vermek gerekir. Her parça ortaya çıkacak genel konseptin mükemmeliğini destekleyecektir. Bu nedenle çiçekçinize bazı sorular sorarak en doğru kararları almanız mükemmel bir düğün hayalinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olacaktır.
26-02-2016 05:04
Düğünlerin en güzel ögeleri elbette ki gelin ve damattır. Her şey onlar için hazırlanmıştır. Onlar mutlu olmadıktan sonra düğünün hiçbir anlamı yoktur. Erkek için düğündeki aksaklıkların pek önemi yoktur ama bir kadın için düğünün mükemmel şekilde geçmesi gerekir. Dolayısıyla düğün günü yaklaşırken en önemli konulardan biri de...
26-02-2016 00:00
Tarzınız country’e yakınsa rahat ve şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Hem nostaljik hem de modern bir tasarıma olanak sağlayan country tarzı mobilya hem konforu hem de şıklığı aynı anda yakalamanıza da olanak sağlar ve sağlamalıdır.
25-02-2016 04:13
Mükemmel bir düğünün sırrı aslında birkaç küçük ayrıntıda gizli. Düğün gününüzde rahat etmek istiyorsanız önceden bu ayrıntılara dikkat etmeniz yeterli olacak. Peki bu ayrıntılar nedir, mükemmel bir düğünün sırrı nedir diye soracak olursanız size ilk olarak gelin ayakkabıları diyeceğiz. Evet yanlış duymadınız gelin ayakkabılarınız...
25-02-2016 04:11
Günümüzde artık evlenmek bir sanat haline geldi. Buna bağlı olarak düğünün tüm evrelerini iyice tasarlayıp ortaya harika organizasyonlar çıkarmak mümkün oluyor. Kına gecesi de en az düğün kadar önemli olan günlerden biri haline gelmiş durumda. Modern zamanda kına gecesi gelenekleri de modernleşmeye başladı.
25-02-2016 04:08
Bir düğünün en şık bayanının elbette ki gelinin kendisi olması beklenir ama bazen gelinin annesi gelinden de şık olabilir. Siz de kızınızı evlendirirken düğünde şık bir gelin annesi olmak istiyorsanız bu yazımız sizin için.
25-02-2016 04:06
Yeni yılla birlikte gelinlik trendleri de belli oluyor. Bu senenin trendleri arasında neon renkler de yer alıyor. Bu sene ağırlıklı olarak ister kısa ister uzun tüm modellerde canlı renkler gündemde. Neon renklere bezenmiş kıyafetlerde nişanda da rastlıyoruz. Bu kıyafetlerde desenlere, işlemelere pek yer verilmiyor.
25-02-2016 04:02
Damat adayları büyük tekliflerini yaptılar ve hayatlarındaki en güzel kelimeyi duydular; kocaman bir evet! Şimdi hazırlıklar yapıldı ve düğün zamanı geldi. Ancak damat adayları ne yapacaklarını pek bilemiyorlar. Bir gelin adayı nasıl şık olacağını önceden tüm detaylarıyla düşünerek mevimine göre en şık tarzı oluşturabiliyor. Ancak üzülmeyin beyler! Sizin için önerilerimiz var.
25-02-2016 03:56
Malumunuz kış mevsimindeyiz ve çok yaygın olmasa da kışın düğün yapanların sayısı da azımsanmayacak ölçüde. Kış düğünlerini eşsiz kılmanın ise birkaç püf noktası var. İşte kışın yapacağınız düğünü nasıl süsleyebileceğinize dair öneriler.
25-02-2016 03:45
Düğün organizasyonu oldukça zor bir iş. Bazen çiftler bu konuda profesyonel yardım almayı tercih edebiliyor. Siz de böyle bir düşünce içindeyseniz ve fiyatları öğrenecek güzel bir kaynak olsa da yorulmasak diyorsanız aradığınızı buldunuz.
25-02-2016 03:43
Düğün mekanı bir düğünün en önemli parçalarından biridir. Tercih yaparken ince eleyip sık dokumanız gereken parçalar arasında belki de en önemlisidir. Bu nedenle bir mekanla anlaşırken bazı soruları mutlaka sormanız gerekiyor.
25-02-2016 03:39
Düğün planlamanıza başladıysanız balayında nereye gideceğinizi de düşünmeye başladınız demektir. Yurtiçinde nereye gideceğinize karar vermek için yazımızın devamında bahsettiğimiz mekanlara göz atabilirsiniz.
25-02-2016 03:18
Gelinliğin vazgeçilmez unsurlarından biri de gelin takılarıdır. Çok güzel bir gelinliğiniz olsa da yanlış takılar kullanırsanız gelinliğinizin görüntüsü bir anda bozulabilir. Eğer mücevher kullanacaksanız mutlşaka gelinliğinizin yakasına göre alışveriş yapmanız gerekiyor.
25-02-2016 03:17
Bildiğiniz gibi davetiyeniz düğününüzün ilk görülen parçası olacak. Öyleyse düğün bütçenizde, davetiyenin ne kadar yer kaplayacağını bilmeniz yararlı olacak. Eğer siz de düğün bütçesi planlaması yapıyorsanız ve davetiyeye ne kadar ayırmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okuyarak piyasa hakkında fikir edinebilirsiniz.
25-02-2016 03:14
Bir gelini tamalayan en büyük parçalar gelinlik, gelin saçı ve gelin makyajıdır. Düğünden sonra fotoğraflarınıza baktığınızda en planda bunlar olacak. O nedenle düğün günü saçınız ve makyajınız gelinliğiniz kadar mükemmel olmalı. İstanbul’da evlenmeyi planlayan gelin adayları için fiyatları sizin için araştırdık.
25-02-2016 03:12
Her çift yıllar sonra dönüp bakabileceği baktıkça mutlu olacağı harika düğün fotoğrafları ister. Eminiz siz de isityorsunuzdur. Peki bunun için düğün fotoğrafçınızla ne zaman anlaşmanız gerektiğini ve nasıl bir fotorğafçı seçmeniz gerektiğini biliyor musunuz? İşte cevaplar.
25-02-2016 03:10
2016 yılında gelin saçlarında da yeni trend belli oldu. Bu sene abartılı saçlar, görkemli topuzlar ortadan kalkıyor. Bu düz fönlerin kullanılacağı anlamına da gelmiyor tabii. Topuzlar yine farklı bir formda hayatımızda olacaklar ancak balerin topuz gibi modern formlarda görülecek. Gelin başı modellerde dahi ense topuz kullanılmaya başlıyor.
25-02-2016 03:08
Eğer vaktiniz kısıtlıysa gelinliğinize nasıl bir aksesuar kombinasyonu yapacağınızı bilmiyorsanız paniğe kapılmanız normal. Ancak o kadar da korkulacak bir şey yok çünkü bu yazımızın ardından harika kombinasyonlar yapabileceksiniz. En ince ayrıntılar takı seçimlerinde gizlidir ve iyi düşünülmesi gerekir. Şimdi sizin için nelere...
25-02-2016 03:05
Düğününüze az bir süre kaldı ve her şeyin hazır olduğunu düşünüyorsunuz. Ama o da ne? Gelin makyajınıza karar verdiniz mi? Hem düğün mekanınıza hem gelinliğinize hem de saç modelinize uygun olarak yapılması gereken gelin makyajınızın en önemli kriteri de sizin tarzınızı ve ruh halinizi yansıtması.
25-02-2016 02:57
Göz kamaştıran bir gelin olmak her gelin adayının hayalidir. Gelinliğinle nasıl görünmek istiyorsan yapman gereken o görünütüyü yaratacak uyumu yakalmak. Bu da vücut tipine göre bir gelinlik seçmekte yatıyor. Tavsiyelerimizle birlikte siz de kendi vücut tipinize uygun bir gelinlik seçerek göz kamaştırıcı bir gelin olabilirsiniz.
25-02-2016 02:53
Eğer sıradışı balayı seçenekleri arayışı içindeyseniz size özel listemize göz atabilirsiniz. Küba’dan Bangkok’a kadar farklı bölgelerde oldukça farklı deneyimler yaşayabileceğiniz sıradışı balayı yerleri yazımızda yer alıyor.
25-02-2016 02:48
Eğer balayınızı yurtdışında yapmak istiyor ancak vize problemleriyle uğraşmak istemiyorsanız nerelerin vizesiz kabul ettiğini bilmeniz gerekiyor. Sizin için araştırdık ve vize gerektirmeyen en güzel balayı şehir ve ülkelerini listeledik.
25-02-2016 02:44
Hepimiz özel günlerde hediye almayı severiz. Tabii hediye almak denince akla ilk olarak birinin bize hediye alması gelebileceği gibi, bizim de sevdiklerimize hediye almamızı anlayabiliriz. İlk şık elbette ki zor bir durum değil. Sonuçta hediyeyi seçme işi bize düşmeyecek değil mi? Ancak birine hediye almak bazen içinden çıkılmaz bir hale gelebilir.
25-02-2016 01:00
Balayını adına yakışır bir şekilde geçirmek için en kolay çözüm buna görebir otel seçmektir. Evinizde bir sürü zaman alıcı uğraşla vakit geçirmek yerine iyi bir otel seçip balayı tatilinizi en romantik şekilde geçirebilirsiniz.
21-02-2016 16:16
"Yıldönümümüz olan bugün,en sevdiğim kentlerden biri olan Brüj'de, bu şahane çiftlikte Fırat Parlak ile,beraber bir hayat temennisine imza attık. Mutluluğumuz için kalbinden iyi temenniler geçiren herkese binlerce teşekkürler..."
19-02-2016 05:07
Kıvanç Tatlıtuğ Paris'te Evleniyor. Stilist sevgilisi Başak Dizer ile dünya evine girecek olan ünlü manken ve oyuncu Paris'e bir hafta önce gitti.
17-02-2016 04:44
Los Angeles'ta herkesten uzakta yapilan nikah toreninde az sayida davetli vardi.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler