alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
31-07-2016 10:56
Eşinin sana her şeyi anlatmasını ve onunla iki iyi arkadaş olmayı istiyorsun. Ama eşin adeta kapalı kutu gibi ve sana hiçbir şey anlatmıyor. İyi günde, kötü günde hep yanında olmak istiyorsun ama etrafına ördüğü duvarları bir türlü yıkamıyorsun. Eşin ile iyi bir dost olup olmadığın önemlidir. İlişkin o zaman daha iyi ilerleyecek ve sıkıntılar ortadan kalkacaktır.
31-07-2016 06:11
Herkesin vücut tipi farklıdır. X kişiye uyan kıyafet sanada uyacak diye bir kural yok. Başkasında gördüğün, hoşuna giden kıyafeti giydiğinde, prenses olacağım derken cadıya dönebilirsin. Vücut tipini bilerek giydiğin kıyafetler, tamda görünmek istediğin gibi olmanı sağlar.
28-07-2016 08:55
Evim evim, güzel evim. Bu sözü kim söylemişse gerçekten çok doğru söylemiş. İnsanın evi gibisi var mı? Huzur bulduğun, kendini iyi hissettiğin tek yer.
28-07-2016 07:50
Bir bayanın gardolabını aç bak yok yoktur içinde. Ama bize sorarsan giyecek hiç bir şeyimiz yok. Moda olan ne varsa, ilk bizde olmalı. Uğruna ne mücadeler veiyoruz biz onların ah bir bilseler.
28-07-2016 06:05
Düğün, gelinlik, saç, aksesuar, düğün salonu derken nihayet kazasız, belasız atlattın. Şimdi geldi balayına, onuda atlatırsan senden rahatı yok. Gidilecek yer ayarlandı rezarvasyon yapıldı. Rüya gibi bir tatil seni bekliyor. Ama tabi o valizi hazırlamayı başarabilirsen. Bir haftalık bir tatil yanına ne alacaksın? Tek valiz yeter mi? Ya çok lazım olan bir şeyi unutursan?
25-07-2016 03:36
Düğün yaklaşıyor heyecanın doruk noktasına ulaştı biliyorum. Gelinlik seçimini tamamladın şimdi, sıra konsepte ve gelinliği tamamlayan aksesuarlar konusunda karar verme zamanın geldi. Gelin buketin, saç aksesuarların (saç tokası, şapka, duvak, taç, ) ayakkabın, eldivenine kadar işte tüm detaylar.
25-07-2016 02:09
Bir gelin için düğün gününde farklı olmak, gözlerin hep onun üzerinde olması en önem şey aslında. Hangi gelin istemez ki, yaptığı o kadar hazırlığın herkes tarafından beğenilip takdir edilmesini. Her geçen gün gelin adayları için, yeni trendler çıkmakta. İşte bu trendlerin başında ilk sırada beyaz kına geliyor. Kınalarda ve düğünlerde kullanılan beyaz kına dövme, sezonun en yeni modası.
24-07-2016 10:53
Yaz geldi düğün sezonu canlandı. Peş peşe gelen düğün davetiyeleri,gidilecek düğünler. Tabi bu düğünler farklı yörelerden oluyor. Her yörenin de kendine özgü gelenekleri var. Gittiğin düğünde tam çalan şarkıya,gelin damadın yaptığı dansa kendini kaptırmış giderken bir den gelin ile damadın etrafında toplananların yaptıkları şeylerle şaşkınlık yaşaman bir oluyor. Korkmana gerek yok bunlar her kültürün kendine özgü düğün geleneği.
24-07-2016 08:42
Evet hanımlar! Biz kadınların yaz aylarında en büyük kabusu ne? Evet doğru tahmin kilolar. Kışın sorun olmayan bu kilolar, yaz aylarında katlanarak artıyor. Bu aslında hep bizden kaynaklanan bir sorun."Aman yaz gelmeden veririm nasıl olsa ye gitsin " diyaloğunu kendinle yaşadığın sürece o kabus hiç bir zaman bitmeyecek. Kışın kalın kazakların, uzun tuniklerin altına sakladığın göbeği, yazın saklayacak yer bulmak çok zor ...
23-07-2016 10:45
Evet kızlar! Ne zor değil mi ?Gelin olmak.Her şeyin kusursuz olacak,dört,dörtlük olacak.Düğünü kendin için değil elalem için yapıyorsun çünkü.Onlar memnun kalırsa düğün harika oldu,kalmazlarsa x in düğünü de olmasada olurmuş söylemleri havada uçuşur da uçuşur.
17-07-2016 08:53
Evet sevgili damat adayları.Düğüne az bir zaman kaldı.Bekar geçireceğin son günlerin tadını çıkar bence.Zira çok arayacaksın bu günleri.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler