alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA
19-08-2016 06:32
Çiçekler ve buketleri düşünmeye her gelinin zamanı olmuyor maalesef. İşte tamda bu zamanda yapay düğün çiçekleri gördüğün gibi imdadına yetişiyor. Birçok düzenlemeleri gerçekçi ve süper ekonomik. Canlı gelin çiçeklerine bütçe ayıramayacaksan yapay gelin çiçekleri kullanabilirsin. Bu yapay çiçekleri, hem gelin çiçeği olarak hemde gelin masa çiçeği olarak kullanman mümkün.
19-08-2016 06:06
Suyun hayatımızda ki önemi saymakla bitmez. Susuz kalan vücut su ihtiyacını organlardan karşılamak zorunda kaldığı için bu da hastalıklara neden olmakta. Günde en az 2.5 litre su içilmesi gerektiği konusunda uzmanlar bizi uyarsada pek dikkate aldığımız söylenemez. Suyun zayıflamamıza yardımcı olmada da hakkını yememek lazım. Düzenli yapılan spor ve diyette yardımcı olarak tüketilen su zayıflama konusunda kolaylık sağlamakta.
19-08-2016 05:44
Beğendiğin farklı çiçeklerin bir araya getirilerek oluşturulabileceği bir gelin çiçeği modeli. Değişik renklerde çiçekleri tek kullanarak yada farklı renklerde çiçekleri bir araya getirerek istediğin tarzda çiçek oluşturmak senin elinde. Gelin buketin fark yaratsın istiyorsan, gösterişli gelin çiçeği tam sana göre bir seçim olacak.
19-08-2016 05:36
Yaptığımız en büyük hatalardan biri makine tam dolmadan çalıştırmak. Tam dolu olmayan çamaşır makinesi gereğinden fazla enerji tüketimi yapmakta. Kullandığınız makinenizin kapasitesini aşmayacak şekilde doldurarak çalıştırmalıyız. Çamaşır makinesi kapasitesine göre doldurulduğu zaman daha az enerji harcar ve 90 derecelik su kullanmak yerine 30-40 derecelik ılık su kullanmak ilk tercihlerimiz arasında olmalı.
19-08-2016 05:25
Yıpranmış sağlıksız saçlara sahipsen, en az 6 ay öncesinden saç bakımına başlaman gerek. Yıpranmış saçlarının eski sağlıklı görünümüne kavuşman için ne kadar erken işlem yaptırırsan o kadar iyi olacağını unutma. Son dakika yapılan saç bakım kürleri, yıpranmış saçlarını onarmaya yetmeye bilir.
14-08-2016 10:27
Düğün telaşı başladı. Düşünülmesi gereken o kadar çok şey var ki hangi birine yetişeceğini şaşırıyor insan gerçekten. Kaçıracağın en ufak ince detay hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir. Bu kabusu yaşamak istemiyorsan kendine bir düğün listesi yaparak gözden kaçırdığın şeyleri yapma fırsatı bulabilirsin.
14-08-2016 10:14
Bana yaptığın sporu söyle, sana saç modelini söyleyeyim. “Yaptığım sporla saç modelimin ne alakası var?” Diyeceksin. Haklısında ama gittiğin mekana, davete, makjına, giydiğin kıyafaete kadar saç modelin nasıl değişim gösteriyorsa, yaptığın spora görede değişiyor. Her sporun kendine has modeli var. Sen hiç koşu yaparken fön çektirip koşuya başlayan birini gördün mü?
14-08-2016 09:49
Evet! Nihayet beklenen gün geldi çattı. O özel günde kusursuz olmak, göz kamaştırmak, bütün gözleri üzerine çekmek her gelinin hayali. Bunun için araştırmalar yapıldı, randevular alındı beklemeye geçildi. Ya saçlar? Onlar için nasıl bir araştırma yaptın, doğru kuaförü seçtin mi?
12-08-2016 04:19
Bitmez biz kadınların çilesi. Birini hallettim derken hemen arkasından bir tanesi gelir. En çokta saçlarımız bizi çileden çıkarmaya yetiyorda artıyor. Uzun olsa bir dert, kısa olsa bir dert. Uzunken kısa olsa keşke diye kısaykende uzasa biran önce keşke diye bunalıma girmekte üzerimize yoktur. Evdendeyken şekilden şekile giren, benim diyen kuaförlere taş çıkaracak modeller yaparken iş dışarı çıkmaya geldiğinde?
10-08-2016 10:39
Sivilce deyip geçmemek lazım. En olmadık zamanlarda çıkıp, canımızı sıktığı çok olmuştur. Görüntü bakımından da pek iç açıcı olduğu söylenemez. Hatta ergenlik döneminde çıkan sivilcelerle arkadaşlarımız az dalga geçmedi. “Güzellik allah vergisi, sivilcelerde kdv'si “ diyerek bizi çileden çıkarma çalışmaları gayet başarılıydı. Çıkmaları ayrı bir dert, sıkınca yüzde iz bırakmaları ayrı.
08-08-2016 08:10
Her geçen gün damat adayları için yeni yeni trendler çıkmakta. Bugün sana damat adayları için yeni trend yaka çiçeklerinden bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim bu trendi uygulayarak klasik damat görüntüsünü yıkıp yenilik katabilirsin.
06-08-2016 05:45
Günlük hayatımızda bizi en büyük dertten kurtaran o muhteşem icat! Çamaşır makinesi. Ne çok kahrımızı çekiyor bizim. Günde 4-5 sefer yıkattığımız çamaşırlara rağmen bir kere isyan ettiğini duydunuz mu? Tabii ki hayır. Peki biz ona gereken önemi, özeni gösteriyormuyuz? Yine hayır.
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler