alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Hakkımızda

GelinGeliyor düğün, kurumsal ve sosyal etkinlikler sektöründe hizmet veren online bir platformdur. 2013 yılında yazılımına başladığımız websitemiz Türkiye'nin bütün illerinde hizmet veren profesyonelleri, nişanlı çiftlerle buluşturmayı amaçlayan büyük bir online pazara sahiptir.

Bunun yanısıra sektör içersinde firma görevi üstlenen fotoğrafçı, catering, düğün salonları ve binlerce profesyonelin ofis ve büro işlerini yürütebileceği çözümler sunmakta olan asistan görevini üstlenmektedir.

GelinGeliyor düğün sektöründe yeralan firmaların pazarlama ve iş yönetimi konusundaki günlük görevlerini kolaylıkla yürütebilmelerini sağlar.

Bunun yanısıra Fatura Gönderimi, Satış, Pazarlama, Marka Bilinirliği, Müşteri İlişkileri ve Ofis İşlerini kolayca yönetebilecekleri ilk ve tek platform olma ayrıcalığını taşır.

 

Fatura Gönderimi


 

Satış


 

Pazarlama


 

Marka Bilinirliği


 

Müşteri İlişkileri


 

Ofis İşleri


 


 

GelinGeliyor kardeş siteleri aracılığı ile kendi bünyesinde bulunan üye firmalarının online bilinirliğini arttırmak amacıyla ortaklaşa çözümler üretir.

GelinGeliyor değerlendirme sistemi, düğün şirketlerinin daha önce hizmet verdiği nişanlı çiftler veya evli çiftler tarafından puanlama ve değerlendirmeleri için merkezi bir havuz görevini üstlenen ve potansiyel gelin ve damatlara yol gösteren ilk düğün planlama ve evlilik hazırlıkları sitesidir.

GelinGeliyor üyelerine sunduğumuz online planlama araçları sayesinde, düğün planlaması için gerekli tüm detayları teknoloji ile birleştirerek, potansiyel gelin ve damatların kullanımına sunan bir arayüzüne sahiptir.

Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler