alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

DÜĞÜN MEKANI
 

Evlilik teklifinizi aldığınız ilk anda heyecanınız geçtikten sonra düşünmeniz gereken ilk şey düğün mekanı olmalıdır.Sizin için gelingeliyor.com da işinde profesyonel tüm isteklere cevap verebilen düğün mekanları nı bir araya topladık.
 

Düğün yerleri arasında seçim yapmanız için ilk olarak nasıl bir düğün mekanını hayal ediyordunuz onu düşünün.Bir otelde büyük gösterişli bir düğün kutlaması mı , bir kumsalda gerçekleşecek düğün töreni mi, bir salon düğünü mü,yoksa kır düğünü mü bu hayaliniz.

 
Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için hangi mevsimde evleneceğinize karar verip planlarınızı o yönde geliştirin.Havuz başı düğün veya kır düğünü istiyorsanız tercihiniz yaz aylarından yana olmalıdır.Sizin için yaz ayları uygun değilse tercihinizi profesyonel olarak tüm isteklerinizi karşılayabilecek düğün salonlarından yana kullanmalısınız.
 

Davetli sayınıza ve bunu karşılayacak bütçenizi göz önünde bulundurarak aile arasında daha ufak bir düğün töreni düzenleyip yemekli düğün mekanı ayarlayabilirsiniz.
 

Hayalleriniz doğrultusunda hangisinde karar verirseniz verin şehrinizde size uygun en doğru düğün mekanı ve hazırlanacak konsept  ile kendinizi ve davetlilerinizi mutlu edeceksiniz. Örneğin İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul düğün mekanları arasından size uygun olan alternatifi seçebilirsiniz.

Ücretsiz
Düğün Web Sitesi

• Düğün Hikayenizi Paylaşın
• Kendinize ait websitenizi sizlere sunduğumuz
birbirinden güzel ve farklı temalarla
design edebilirsiniz.


Detaylar için tıklayın

En İyi
Düğün Konuk Listesi

• Size özel düğün, nişan, kına vs.
konuk listenizi istediğiniz gibi
oluşturabilir, düzenler ve silebilirsiniz.


Detaylar için tıklayın
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler