FREE PRO
0.00 TL 800.00 TL+KDV (Yıllık)
Fotoğraf Ekleme Fotoğraf Ekleme
Sitemize üye olan gelin ve damat adaylarının 85% i fotoğraf galerilerini inceleyerek karar vermektedir. Firmanızı tanıtan en iyi fotoğrafları galerinize ekleyin ve sosyal medyada paylaşın.

Galerinizdeki fotografların fazla olması firmanizin daha fazla akılda kalacaği anlamına gelir.
1 Albüm (1x5 Fotoğraf) 3 Albüm (3x25 Fotoğraf)
Video Ekleme (embed) Video Ekleme (embed)
Video firma tanıtımı için en güçlü reklam araçlarından biri. Gelinlerimiz okudukları yazının 22% sini, seyrettikleri videoda verilen bilgilerin ise %77 sini akıllarında tutmaktadırlar.

Videolarınızı eklemeniz sizi rakibinizden ayıran bir özellik olacaktır.
1 Video 5 Video
Kategori Seçimi Kategori Seçimi
Düğün sektörüne hizmet veren firmaların, bulunduğunu kategoride görüntülenme ve gelinlerimizin arama sonuçlarına daha hızlı ulaşması kategori seçimleriyle gerçekleşmektedir. İlgili olduğunuz kategoride kaydınızı yaparak arama motorlarının firmanızı tanımasını sağlayın.
1 1
Teklif Alma Teklif Alma
Sitemizde düğün planı yapan çiftlerin firmaya özel sayfadaki formu doldurarak teklif göndermesi sağlanmıştır. Tekliflerinizi firma panelinizdeki mesajlar bölümünden kontrol edebilir ve cevap verebilirsiniz.

Gelen tekliflere en kısa sürece cevap veren firmalarımız rakiplerine göre avantaj sağlamaktadır.
Sınırsız Sınırsız
Firma Hakkımızda Yazısı Firma Hakkımızda Yazısı
Hakkımızda yazınız 250-300 karakterden oluşan bir metin olmalıdır. Kullanacağınız anahtar kelimeler arama motorları ve SEO açısından önem taşımaktadır. Hizmet verdiğiniz kategoride bilgilendirici ve açıklayıcı olan yazınızı dilediğiniz zaman firma panelinizden güncelleyebilirsiniz.
Firma Değerlendirme - Yorumlar Firma Değerlendirme - Yorumlar
Firmanız olumlu-olumsuz ve nötr olarak yoruma açıktır. Bu yorumlar sitemizde size ait alanda gösterime girer. Yorum bırakan kişilerin sizinle sözleşmeli olarak çalışmış gelin ve damatlardan oluşması gereklidir. Hakkınızda yapılmış yorumların fazla oluşu firmanızın rakipleriniz arasında öne çıkmasını sağlar.
Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Arama Motoru Optimizasyonu SEO, Firmanıza özel sayfanızın arama sonuçlarında önde çıkabilmesi için size özel alanda 4 aşamalı optimizasyon çalışması firmanızın kontrolüne bırakılmıştır. Kendi optimizasyonunuzu kendiniz yaparak ve gerektiğinde güncelleyerek bulunabilirlik sağlayabilirsiniz. Firmanıza özel ürl ile düğün sektöründe daha fazla trafik sağlayarak gelin ve damatların size ulaşmalar için üst sıralarda çıkabilirsiniz.
Gelin-Damatlardan Beni Ara Talebi alabilme Gelin-Damatlardan Beni Ara Talebi alabilme
Üye firmalarımız gelin ve damat adaylarından beni ara talebi alabilirler ve doldurulan formdaki bilgileri kendi mesaj kutularında saklayabilirler. Gelen mesajlara hızlı cevap veren firmalar rakiplerine oranla avantajlı duruma geçerek gelin ve damadın güvenini kazanır.
Firmanın Tekil Çoğul Grafik Analizi Firmanın Tekil Çoğul Grafik Analizi
Firmanıza özel sayfada yapılan ziyaretler ve hareketler bu grafikte ifade edilir. Tekil ziyaretçiler belirli zaman diliminde sayfanızı incelemiş kişiler anlamına gelir. Eğer sayfada farklı linkler tıklanmışsa çoğul ziyaretçiler bölümüne yansır. Sayfanızın güncel olması ve sosyal ağlarda, bloglarda yada kendi sitenizde paylaşılması müşteri trafiğinizi artırır.
Minimum Başlangıç Ücreti Belirleme Minimum Başlangıç Ücreti Belirleme
Firmaların belirtmiş olduğu başlangıç ücreti gelin damat adaylarının bütçesine uygunluğuna göre firmaya teklif gönderme sağlamaktadır.
Firmaya Kim Baktı Firmaya Kim Baktı
Bu bölümde sitemize giriş yaparak sayfanızı ziyaret etmiş kişilerin isim ve soyisimleri görüntülenir. Eğer gelin ve damat giriş yapmasıysa analiz bölümünde sayfa trafiğinize toplu olarak yansır. Giriş yapan gelin ve damatlarımız ise isimleriyle çıkarak tıkladıkları belirli yerlerde takip edilir ve firma sayfasına yansır.
-
Firma Telefonuna Kim Baktı Firma Telefonuna Kim Baktı
Bu bölümde sitemize giriş yaparak sayfanızda bulunan telefon numarasına tıklamış kişilerin isim ve soyisimleri görüntülenir. Eğer gelin ve damat giriş yapmasıysa analiz bölümünde sayfa trafiğinize toplu olarak yansır. Giriş yapan gelin ve damatlarımız ise isimleriyle çıkarak telefon numaranıza tıkladıkları takip edilir ve firma sayfasına yansır.

Sadece Pro paket sahibi üyelerimiz telefon numarası gösterimi yapabilirler.
-
Firma Web Sitesine Kim Baktı Firma Web Sitesine Kim Baktı
Bu bölümde sitemize giriş yaparak sayfanızda bulunan website linkine (backlink) tıklamış kişilerin isim ve soyisimleri görüntülenir. Eğer gelin ve damat giriş yapmasıysa analiz bölümünde sayfa trafiğinize toplu olarak yansır. Giriş yapan gelin ve damatlarımız ise isimleriyle çıkarak website linkinize tıkladıkları takip edilir ve firma sayfasına yansır.

Sadece Pro paket sahibi firmalar gelingeliyor.com'dan backlink alabilir.
-
Profilden rakip firma sildirme Profilden rakip firma sildirme
Ücretsiz firma üyeliğine sahip firmalarımızın sayfalarında aynı düğün kategorisindeki rakip firmaların reklamları görüntülenir. Pro paket sahibi firmalarımızın sayfalarında bu reklam görünmez ve silinir. Rakip firma reklamı sildirme seçeneği sayesinde potansiyel müşterileriniz farklı bir firmanın varlığını sayfanız içersinde görmez ve ilgileri dağılmaz.

Rakip firma sildirme Pro üye olduğunuzun bir kanıtıdır.
-
Firma Website Url Firma Website Url
Firmanızın website linkini Pro sayfanızın üst tarafında tıklanabilir olarak gösterime alabilirsiniz. Backlink - do follow özelliği sayesinde siteniz gelingeliyor üzerinden trafik alır ve arama motorlarında güven kazanır. Ücretsiz firma üyelerimiz bu özellikten yararlanamaz.

Free üyelik sahibi firmalarımız yıllık ücreti ödeyerek paketlerini bir üst seviyeye taşıyabilir.
-
Firmayı Facebook'ta Paylaşabilme Firmayı Facebook'ta Paylaşabilme
Firmanızın sosyal medya facebook ikonunu Pro sayfanızın üst tarafında tıklanabilir olarak gösterime alabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz facebook sayfanıza giderek sosyal medya aracılığı ile size ulaşmış olurlar. Bu sayede facebook hesabınız gelingeliyor üzerinden trafik alır.Ücretsiz firma üyelerimiz bu özellikten yararlanamaz. Free üyelik sahibi firmalarımız yıllık ücreti ödeyerek paketlerini bir üst seviyeye taşıyabilir ve facebook sayfaları için tanıtım yapabilir.
-
Firmayı Sosyal Ağda Takip Edebilme Firmayı Sosyal Ağda Takip Edebilme
Firmanızın sosyal medya facebook fan sayfası modülü Pro sayfanızın sağ tarafında tıklanabilir ve anında beğeniye bağlı olarak gösterime alabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz facebook sayfanızı beğenerek sizi takip etmeye başlar ve sosyal medya aracılığı ile size ulaşmış olurlar. Bu sayede facebook fan sayfanız gelingeliyor üzerinden takipçi kazanır. Ücretsiz firma üyelerimiz bu özellikten yararlanamaz. Free üyelik sahibi firmalarımız yıllık ücreti ödeyerek paketlerini bir üst seviyeye taşıyabilir ve facebook fan sayfaları için like box modülünü ekleyebilir.
-
Facebook Like Box Modül Eklentisi Facebook Like Box Modül Eklentisi
Firmanızın sosyal medya facebook fan sayfası modülü Pro sayfanızın sağ tarafında tıklanabilir ve anında beğeniye bağlı olarak gösterime alabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz facebook sayfanızı beğenerek sizi takip etmeye başlar ve sosyal medya aracılığı ile size ulaşmış olurlar. Bu sayede facebook fan sayfanız gelingeliyor üzerinden takipçi kazanır. Ücretsiz firma üyelerimiz bu özellikten yararlanamaz. Free üyelik sahibi firmalarımız yıllık ücreti ödeyerek paketlerini bir üst seviyeye taşıyabilir ve facebook fan sayfaları için like box modülünü ekleyebilir.
-
Firmaya Özel Tasarım (background-images) Firmaya Özel Tasarım (background-images)
Pro hesap sahibi firmalarımız sayfalarının arka plan rengini ve desenini değiştirerek firmaya özel bir görüntü elde edebilirler. Bu özellik sayesinde firmanız daha farklı ve on planda görünür. Dilediğiniz zaman arka planı değiştirebilirsiniz.
-
Görev Oluşturabilme Görev Oluşturabilme
Pro firmalarımız günlük planları çerçevsinde kendilerine görev oluşturarak bu görevleri takip edebilir ve dilediklerinde tamamlanmış olarak işaretleyebilirler. Bu sayede yıl içersinde yapılan hareketler ve yoğunluk hesaplanabilir. Düzenli bir çalışma sistemi yaratılmış olur.
-
Yorum İsteme Özelliği Yorum İsteme Özelliği
Pro firma panelinizde bulunan Yorum talebi özelliği müşterilerinizden yorum istemenize yardımcı olur. Email yoluyla ulaştığınız müşterileriniz size özel linke tıklayarak ilgili sayfada değerlendirme yapar ve kullanım koşullarımıza uyan bu yorum kısa süre içersinde yayına alınır. Ücretsiz firmalarımız bu özellikten yararlanamaz.Pro pakete geçmek için yıllık ücretlerini ödeyerek bir üst seviyeye çıkabilirler.
-
Harita Konumunu Belirleme Özelliği Harita Konumunu Belirleme Özelliği
Pro firmalarımıza ait olan bu özellik ile fiziksel adresiniz sayfanıza yansıtılır. Müşterileriniz adresinizi görerek ulaşım konusunda fikir sahibi olurlar. Ayrıca fiziksel adres gösterebilen firmalarımız daha fazla güven kazanarak potansiyle müşterilere daha koay ulaşmaktadır.
-
HD Tanıtım Videosu Picture Slide Show - -
GG Ağında görüntülenme garantisi - -
Dijital Sözleşme - -
E-Fatura Gönderimi - -
Müşteri Anketi - -
Müşteri Sitesi - -
GG ile Anlık İrtibata Geçebilme - -
GG içi aramalarda bulunma garantisi - -
GG ilk sayfa garantisi - -
0.00 TL 800.00 TL+KDV (Yıllık)
Sorularınız için Yetkili İletişim
COPYRIGHT 2016 GELINGELIYOR.COM ALL RIGHTS RESERVED

GG Hakkında :   Hakkımızda    Yardım

Bağlantı :   İletişim    Pro Blog    Facebook    Twitter    Youtube   İnstagram    Pinterest    Google +

Yasal :  Kullanım Koşulları    Gizlilik Sözleşmesi    Davranış İlkeleri

*